Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roberto i Alonso The best. Trener ślepy czy głupi?
0
@Ukasz W sumie można by go dac na 9 w pierwszej połowie A w drugiej wejdzie Lewy który będzie dzięki temu miał łatwiej bo rywale stracą już trochę siły. Czyli wychodzi mi ze Ansu - Ferran -Yamal bo Rafa jeszcze chyba pauza . W pomocy chciałbym Romeu , Gundo i Fermin A w drugiej wszedł by De Jong i Gavi.
2
@Criss18Barca Rozbieraja stadion to mogą np sprzedawać symboliczne cegiełki albo krzesła jako pamiątki.
0
Niech zastąpi go piłkarz który strzelił piękna bramkę Realowi czyli Fermin .
2
@Magicc89PL Jak jemu się kończy kontrakt i jak nie będzie grał to na bank w zimowym okienku odejdzie. Szkoda bo dobrze się zapowiada .
0
@pikass14 Gavi albo Fermin
2
@Sewren122 Wiesz uważam że jeśli się nie korzysta z zawodnika to powinno się to sprzedać. Ter Stegen też miał sezon pełen błędów potem się odbudował i wygraliśmy mistrza. Może to jest ten czas i Hiszpan się przebudził. Lepiej to sprawdzić i dać mu minuty niż oddać za darmo jak to ostatnio robią .
0
Akurat włączyłem .
0
@Dankho94isback W przeszłym roku kończy mu się kontrakt. Obstawiam ze jak mu nie da grać to w zimie odejdzie .
1
@Sulimo zawsze możesz kibicować Legi , Realowi i PSG
2
A ja na lewe skrzydło albo do pomocy chciałbym widzieć Fermina . Dlaczego ma zostać odstawiony skoro dobrze się zaprezentował .
0
@SuperPatsonFCB Dokładnie ani na PiS ani PO obie partie siebie warte . Pamiętam jak zabierano komputery albo jak wpadli do gościa co robił memy na Komorowskiego.
0
Z City za dużo wartościowych piłkarzy odeszło. Belg kontuzjowany , Silva chory i w pomocy nie ma tej magii .
4
Jak oni mnie wkurzaja z tym pozyskaniem ofensywnego pomocnika. Fermin po świetnym okresie przygotowawczym pewnie pójdzie na trybuny. Właśnie w ostatnim spotkaniu myślalem że wejdzie o uderzy z daleka ale się nie doczekałem .
0
@FanBarcYxD Ja Cię wyręcze. Sędzia to menda ,małpa i debil A piłkarze Getafe to się cofnęli w rozwoju.
0
Jeden rożny Barcelony brakował do wygranej. Tej gnidy co sędziował mecz nie chce już widzieć na oczy . Powinien gość polecieć z roboty za ten syf co zrobił.
3
Sędzia zapomniał brać leki.
0
@MesQueUnClub96 Jakie chamy przecież to bydło jest
0
Damianek i ten sędzia to jeden poziom czyli 0
2
Pojeby z Madrytu
0
@gaq Na lewym może zagrać Fermin i powinien dostawać minuty bo pokazał się z bardzo dobrej strony . Niech przedłuża z nim umowę bo ma do 30 cze 2024.
0
@DonMatteo901 Mówcie co chcecie ale tu ich rozjebał.
5
Jak w Alvesa bananami żucali to jakoś nic takiego nie robili. Może gdyby Alves się spłakał to by zareagowali jak należy . VJ to gra na karcie rasizmu i dlatego może sobie pozwalać do sędziów.
1
No to teraz Dembele może już grać na konsoli .
0
@doc żeby czasem sobie nie wymyślili jakiejś wymiany zawodników.
2
@Criss18Barca To ja chcę blokady partii pana co głosi że ruscy nas wyzwolili z rąk Niemców. Oraz by Ci co dotąd pory rządzili czyli o dziwo wszystkie partie co są teraz w rządzie Zostali rozliczeni za szkodliwe ustawy i okradanie obywateli. Nie ma aktualnie partii na którą zagłosuje ale to co robią to jest żałosne
11
Jest ryzyko że nie zarejestrują wszystkich przed pierwsza kolejka a tu jakieś wymysły o Silvie . Jak już to prawy obrońca jest potrzebny bo w pomocy i na skrzydłach ma kto grać. Ok ktoś powie poziom nie ten ale nikt nie wie jak będą się prezentować teraz a dwa nie ma kasy.
0
Graja jakby to była LM
0
Mega słabe spotkanie jak na hit angielski.
2
@ka3fcb Tylko że osoba co postawiła na Gaviego jest po za klubem. Nie ma kasy to powinni promować młodych ale tu z niewiadomych przyczyn kupuje się zawodników tylko by kupić.