Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 jak będzie alkohol to nie przeszkadza.
0
@tristan87 może znów okaże się że to Ukraina wystrzeliła tą rakietę jak ostatnio . To nawet logiczne bo w tej chwili nieorzymuje już takiego wsparcia jak na początku.
1
@blakkudium Victor to powinien zostać wypróbowany w pierwszej drużynie .
0
@MESSIah16 Pewnie nie będą ale jak tak dalej pójdzie to świat islamu się wkurwi. A niech oni jeszcze ta ich świątynie uszkodza albo zniszczą to kolejna światowa gotowa .
0
@draxidox Dobrze zrobili że pokazali może się niektórym oczy otworzą.
1
@Firestone Teraz będzie chodził z batem .
5
"Skończyły się ustępstwa wobec kadry, a w jedenastce będą gracze zaangażowani"
Mogli tego nie pisać bo to jeszcze bardziej kompromituje go jako trenera . Jedno że gra nie wygląda dobrze ale tu wynika że ma problem z zarzadzaniem szatnia i daje sobie wejść na głowę.
0
@blakkudium W sumie Alvarez też do nich poszedł i źle na tym nie wyszedł . Szkoda bo naprawdę chciałem Argentyńczyka u nas .
2
Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt. Udanej wigilii spędzonej w rodzinnym gronie i odpoczynku od codziennych obowiązków .
4
@Lokusekpl Niski chłopak z Argentyny dobrze się kojarzy .
0
Stanowski pojechał po Rzeźniczaku i dobrze bo to kawał Ch...
5
Dla mnie najbardziej zasłużył Olek Śliwka za sukcesy w klubie i kadrze.
2
Mendes podziała i przyjdzie Renato Sanches. Tak zastanawiam się widząc te kandydatury czy nie lepiej rezerw brać na dokończenie sezonu A w lecie dopiero szukać wzmocnień na rynku . Brać zawodnika żeby większość siedział na ławie seansu nie ma .
0
@Ptasior Oni wszystkich co nie są żydami uważają za gorszych .
1
Gdyby Barcelona miała taką grupę jak MU to też by nie awansowała . Z taką grą to żeby skończyła w 4 dającej awans do LM bo to wygląda katastrofalne . Jeszcze nie mamy bramkarza który by robił cuda na bramce.
0
@JarekS Gdyby Braun powiedział to co ty napisałeś to by ich zabolało A tak zrobiła się afera .
3
Balde poszedł w odstawkę .
42
Niech zrobią sobie osobne rozgrywki i tam startują. Często są artykuły ze facet zmienił pleć i błyszczy rywalizując z kobietami.
0
Do reszty pojebało tego sędziego.
0
Ludzie Ferran by chociaż jedna już miał.
1
MC ma gorsza kadrę niż w poprzednim sezonie. Tyle maja kasy a tak naprawdę się osłabili.
0
@A4ron Metz miało 2 karne i oba nietrafione. Najlepiej zamykać jak zostanie ostatnie zdarzenie.
0
@Kessie filmik się skoczył ale na moje Gruba mogła się na niego z zaskoczenia rzucić.
0
@Matix90 Pena też zagrał bardzo dobrze a Felix szarpał i strzelił bramkę.
0
@LatajacyHolender Nie za słabi .
0
@Emhyr Nie mogą go najpierw sprawdzić w pierwszym zespole ? Byle piłkarz z Brazylii prosto kopnie piłkę i 50 mln
0
@45 A to nie wiedziałem że Liverpool wygrał w tamtym sezonie potrójna koronę . Z kim oni są w grupie w LM ?
3
Może tego Victora spróbować w pierwszej drużynie . Regularnie strzela a nasi napastnicy jakby zapomniali jak to się robi.
0
@LatajacyHolender Bo byli piłkarze trenują tylko kluby w których grali ? Jeszcze jakby był to wychowanek to można powiedz że zbyt powiązany ale on tam grał 5 czy 6 lat.
1
@Kuba_1 Żeby tam był czołg Yaya Toure by się chłopaczek odbił.