Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Dajesz sobie głowę uciąć że w top klubie będzie wygrywał trofea bo ja nie. Ok jego zespół gra ofensywnie ale traci dużo bramek .
1
@MesQueUnClub_87 Pasjonat który żyje piłka ma pójść do kadry ty się zastanów. Ile trener reprezentacji jest z piłkarzami i ile dostajesz czasu by poćwiczyć określone schematy . Dla mnie Pep powinien zostać w piłce klubowej i dalej zdobywać kolejne trofea . Z top lig została mu tylko liga Włoska. Ale odejść z takiego dobrego projektu jak MC to trudne . Zresztą co my możemy wiedzieć czego on by chciał.
0
@insp1re Zostałbym w MC . Po co ma odchodzić z najlepszej ligi świata . Ma świetny zespół, dobrze zarabia i jak kogoś będzie potrzebować to mu kupią.
1
@BORO_12 Setien też fajnie prowadził Betis A u nas co było każdy pamięta . Nie każdy trener da radę w dużym klubie.
0
Jakby nie mogli zrobić takiego turnieju w okresie przygotowawczym i nie byłoby problemu . Wszyscy wpłacili by określona sumę pieniędzy a zwycięstwa zgarnia najwięcej. Kasa z transmisji i biletów byłaby do podziału plus zespołu mógłby się sprawdzić dzięki silnym rywalom . Oczywiście turniej odbył by się w Europie gdzie jest najwięcej fanów.
0
Oglądam na Polsacie w tv i pytanie u was też transmisja się zacina ?
0
@TR3YWAY A która wcześniej?
1
@draxidox Lata 90 były piękne , nie było tego gówna co jest obecnie w tv i poprawności politycznej.
2
@Bartinho1899 Stawiaj co kolejkę
0
Może jest dobrym trenerem , może ma pomysły ale jego Brighton na wyjazdach za dużo traci. Porażka 4-0 z Luton czyli drużyna do spadku pokazuje że coś jest nie tak. Włoch to chociaż ta gre obronna powinien dopracować . On mi się kojarzy z Quique Setiénen gdy go Barca do siebie sprowadziła bo Betis grał wtedy ładną piłkę . Jak to się skoczyło każdy pamięta . To że dany trener radzi sobie w średnim zespole nie znaczy że poradzi sobie z presja w Barcelonie.
0
@MESSIah16 Dobrze wiedzieć . Jak tylko nas Rosja zaatakuje rozumiem że pójdzie na pierwsza linie frontu. Zawsze jak kogoś tak prowokowali w grach to dużo nie trzeba było czekać na atak.
1
@Deviler Jakim cudem po tylu cięciach Barcelona na pierwszym miejscu. Jaką kadrę ma MC albo Real a płace niższe .
1
@Zbiciu jak będziemy bezmyślnie kupować to do bankructwa.
0
@PJ777 Co ma to do rzeczy? Real się nie szanuje bo gość ich opluł i tak samo wtedy Barcelona .
0
@mkl87 Roberto i Alonso kończy się kontrakt i na ten moment nie ma żadnych informacji żeby klub chciał kontynuować współpracę .
0
Real to się już kompletnie nie szanuje. Gość ostatnio miał już na pewno do nich przyjść A zamiast tego podpisał nową umowę .
0
@Rsk94 Yaya to był mój ulubiony czarny. Czołg z dobrym uderzeniem.
0
@AlwaysBlaugrana Motta i ten z Porto którego Deco podobno chce. Realnie jeśli nie Flick to już wolę tego Motte.
0
@Zbiciu Jak się jest w czarnej dupie z finansami to trzeba wykorzystywać to co się ma. Nowy trener powinien dostać zadbanie by korzystać ze szķólki .Gavi, Balde czy Yamal ile za tych graczy musiała by zapłacić Barcelona gdyby chciała kupić.
0
@slayer tytuł Kolejny zły dzień dla piłkarzy Barcelony . LM to jest dyspozycja dnia więc trzeba wierzyć że zawodnicy drużyny przeciwnej będą mieli gorszy dzień
0
@urbipl ona kiedyś wyjdzie A dziewczynka cierpieć będzie całe życie. Państwo jak zawsze szybko zareagowało.
0
@BORO_12 Fort nie grał na swojej pozycji a pokazał się lepiej niż Balde . Ten Valle też może być dobra opcja . Jeśli przyjdzie dobra oferta to go poświęca .
0
@BORO_12 Ja się nie zdziwię jak Balde pójdzie pod młotek. Jest szybki ale brakuje mu ostatniego podania.
0
@P33ck Czyli City się pomyliło wobec niego .
0
@buldog Może w przyszłości Gerard Pique
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Font się mylił Xavi nie jest rozwiązaniem . Laporta zatrudnił go pod naciskiem mediów i chyba kibiców też.
0
@Mily-95 Robert przetłumaczy
2
Oni powinni fanom oddawać za bilety . Zawsze przegrać można ale nie z tak słabymi zespołami.
0
@Faro ja ci tylko przypomne że Font cała kampanię opierał na Xavim. On miał przyjść i wszystko miało grać.