Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro ja ci tylko przypomne że Font cała kampanię opierał na Xavim. On miał przyjść i wszystko miało grać.
0
@antyPinokio zdążyłeś wyjąć ?
0
Xavi legenda ale niech już idzie. Przegrywać z takim zespołem jak Granada to wstyd.
0
@kanver_ taki styl ostatnio
0
@Rl9k1nG Dac mu Najmana
0
Kupić żeby potem nowy trener stwierdził że nie ma dla niego miejsca na boisku . Transfery powinny być konsultowane z trenerem który poprowadzi zespół po Xavim. Tutaj już jest burdel więc niech nie robią większego. Normalnie to powinno działać tak że trener podaje profil zawodnika ktorego potrzebuje A potem są mu przedstawiane dostępne opcje . W tej chwili nie ma sensu robić żadnych transferów skoro dobrze wiemy że kto inny będzie trenerem. Laporta powinien jak najszybciej wybrać następcę by ten mógł się przygotować.
0
@Arczi87 przecież Real w nich wchodzi jak w masło.
0
@Culer9002 i dalej mi to nazwisko nic nie mówi.
0
@Kgorecki2500 A kto to jest ?
1
@Forsyth 2 sezon dla mnie dużo słabszy niż pierwszy. Dlaczego nie mogli iść po kolei z tymi książkami .
1
Ale sobie włączyłem ....
0
Mendes przestań ten klub niszczyć
2
@AmigoBlancos Bo maja Bułe
1
Barcelona nie ma kasy a mimo to jakoś się trzyma . Chelsea ma pieniądze , piłkarzy nakupowali a gdzie są każdy widzi.
0
@Amidamaru Dla mnie Benfica , Porto czy Ajax to kluby które wiedza jak zarobić a nie stracić na tym możliwości gry w pucharach . W Barcelonie jest źle więc powinna iść ta sama droga żeby się odkuć.
1
@kakusus Wszystko ok ale Roberto to się kończy kontrakt i po sezonie to co najwyżej on sam będzie sobie szukał klubu.
0
@zeko0 widocznie postawił kiedy kartki zacznie dawać .
0
@p3rshing Najlepiej sprzedać. Tylko kogo sensownego na prawe skrzydło.
0
@IronSanHybrid Stanowski sporo ryzykuje . Życzę mu żeby się udało.
0
@jaras121 wierzysz w bajki ?
0
@TR3YWAY Jeden to ci nie pomoże.
0
@Bogan Nie każdy trener nadaje się na reprezentacje.
0
@MatBac1991 Roberto i Alonso to się koczy kontrakt i na logikę nie zostanie przedłużony. Pena pokazuje że nie można na nim polegać a przez to cała obrona jest elektryczna. Kiedyś był wywiad z którymś z pomocników który mówił wprost że jeśli bramkarz i obrona nie dają spokoju to cała drużyna nie funkcjonuje jak należy. Decyzje kto ma odejść powinien podjąć nowy trener nie zarząd bo oni są beznadziejni. Zresztą i tak na końcu piłkarz zadecyduje czy odejdzie .
0
My to jesteśmy zdolni ....
2
Niech dalej się bawią w tryb ekonomiczny .
0
Jest fajnie wyciągniemy wnioski
1
Nie wiem czy gdzieś są spotkania Realu i Barcelony z ostatnich 23 lat ale gdyby była możliwość to powinno się zlecić aby je obejrzeli specjaliści. Bo to że nas przekręcili na lidze w okresie w którym niby kupowaliśmy sędziów to jest fakt.
2
Jak uważacie Stole Dimitrievski to byłaby dobra opcja na drugiego bramkarza . Iniaki nie robi różnicy, jest niezdecydowany i lepszy bramkarz mógłby się przydać.
1
To co robi ten małolat nie jest normalne
1
Bez Niemca to do naszej mogą strzelać i wpadnie prawie wszystko. No niestety trzeba się poszukać drugiego bramkarza.