0

@Faro ja ci tylko przypomne że Font cała kampanię opierał na Xavim. On miał przyjść i wszystko miało grać.

0

@antyPinokio zdążyłeś wyjąć ?

0

Xavi legenda ale niech już idzie. Przegrywać z takim zespołem jak Granada to wstyd.

0

@kanver_ taki styl ostatnio

0

@Rl9k1nG Dac mu Najmana

0

Kupić żeby potem nowy trener stwierdził że nie ma dla niego miejsca na boisku . Transfery powinny być konsultowane z trenerem który poprowadzi zespół po Xavim. Tutaj już jest burdel więc niech nie robią większego. Normalnie to powinno działać tak że trener podaje profil zawodnika ktorego potrzebuje A potem są mu przedstawiane dostępne opcje . W tej chwili nie ma sensu robić żadnych transferów skoro dobrze wiemy że kto inny będzie trenerem. Laporta powinien jak najszybciej wybrać następcę by ten mógł się przygotować.

0

@Arczi87 przecież Real w nich wchodzi jak w masło.

0

@Culer9002 i dalej mi to nazwisko nic nie mówi.

0

@Kgorecki2500 A kto to jest ?

1

@Forsyth 2 sezon dla mnie dużo słabszy niż pierwszy. Dlaczego nie mogli iść po kolei z tymi książkami .

1

Ale sobie włączyłem ....

0

Mendes przestań ten klub niszczyć

2

@AmigoBlancos Bo maja Bułe

1

Barcelona nie ma kasy a mimo to jakoś się trzyma . Chelsea ma pieniądze , piłkarzy nakupowali a gdzie są każdy widzi.

0

@Amidamaru Dla mnie Benfica , Porto czy Ajax to kluby które wiedza jak zarobić a nie stracić na tym możliwości gry w pucharach . W Barcelonie jest źle więc powinna iść ta sama droga żeby się odkuć.

1

@kakusus Wszystko ok ale Roberto to się kończy kontrakt i po sezonie to co najwyżej on sam będzie sobie szukał klubu.

0

@zeko0 widocznie postawił kiedy kartki zacznie dawać .

0

@p3rshing Najlepiej sprzedać. Tylko kogo sensownego na prawe skrzydło.

0

@IronSanHybrid Stanowski sporo ryzykuje . Życzę mu żeby się udało.

0

@jaras121 wierzysz w bajki ?

0

@TR3YWAY Jeden to ci nie pomoże.

0

@Bogan Nie każdy trener nadaje się na reprezentacje.

0

@MatBac1991 Roberto i Alonso to się koczy kontrakt i na logikę nie zostanie przedłużony. Pena pokazuje że nie można na nim polegać a przez to cała obrona jest elektryczna. Kiedyś był wywiad z którymś z pomocników który mówił wprost że jeśli bramkarz i obrona nie dają spokoju to cała drużyna nie funkcjonuje jak należy. Decyzje kto ma odejść powinien podjąć nowy trener nie zarząd bo oni są beznadziejni. Zresztą i tak na końcu piłkarz zadecyduje czy odejdzie .

0

My to jesteśmy zdolni ....

2

Niech dalej się bawią w tryb ekonomiczny .

0

Jest fajnie wyciągniemy wnioski

1

Nie wiem czy gdzieś są spotkania Realu i Barcelony z ostatnich 23 lat ale gdyby była możliwość to powinno się zlecić aby je obejrzeli specjaliści. Bo to że nas przekręcili na lidze w okresie w którym niby kupowaliśmy sędziów to jest fakt.

2

Jak uważacie Stole Dimitrievski to byłaby dobra opcja na drugiego bramkarza . Iniaki nie robi różnicy, jest niezdecydowany i lepszy bramkarz mógłby się przydać.

1

To co robi ten małolat nie jest normalne

1

Bez Niemca to do naszej mogą strzelać i wpadnie prawie wszystko. No niestety trzeba się poszukać drugiego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?