0

Głupio mi teraz bo mówiłem że po co Pedro przecież jest bez formy a tu brama

0

Ale nerwówka , nie wiem jak reszt kibiców to wytrzymuje

0

0

Podsumowanie 1 połowy: gramy nerwowo , niedokładnie , gdyby PsG miało lepszą skuteczność to wynik byłby zupełnie inny i to oni by po nim awansowali. Brawa dla VV za interwencje bo obrona jest chwilami niepewna np podanie Piqué do zawodnika PSG przez które mogliśmy stracić bramkę. Musimy zagrać w 2 połowie szybciej i dokładniej bo Leo już się niecierpliwi.

0

Bez obrazy ale obecność Pedro w pierwszym składzie to dla mnie zagadka. Piłkarz bez formy i na dodatek po kontuzji jest zamiast Alexisa czy Tello którzy robią szum na skrzydle .

0

"Najgroźniejszy rywal Barcelony – madrycki Real – swój mecz rozegra tego samego dnia co Barca " No to możemy mówić o spisku bo Real miał więcej czasu na odpoczynek przed spotkaniem ligowym. Coś nad tym kalendarzem nie panujemy jednak

0

Co za mecz nie żałuje że go oglądam

0

3-2 nie do wiary

0

pioter1712,
Jak coś to w tym meczu była dwa karne dla turków

0

0

Jak ma się kasę to można się wzmacniać, jakby taka Valencia miała kasę to by nie musiał wysprzedawać swoich najlepszych zawodników.

0

Jest tylu fantastycznych piłkarzy ale miejsce w drużynie nie każdy może otrzymać. Neymar i Aguero do nich się zaliczają z tym ze Kun jest bardziej pewny od Brazylijczyka a kosztował by chyba tyle samo dodatkowo jego współpraca z Leo w reprezentacji jest bardzo dobra.

0

Leo działaj by Kun do nas trafił

0

Aguero i gol , to jest gość

0

Xavi6:)
W MC gra inaczej niż u nas , ma więcej zadń ofensywnych i widać różnice w jego grze. Oczywiście pamiętam że w Barcy też strzelał bramki , nie wiem w którym meczu ale dała nam chyba wygraną w meczu ale w MC jego gra wygląda lepiej

0

norbixd,
Yaya może grać też jako ofensywny pomocnik. Fizycznie to przy nim każdy z pomocników wypada blado. Na zespoły które grają siłowo byłby niezbędny , dodatkowo ma petardę w nodze i technikę.

0

Dajcie spokój z tymi kartkami bo każda drużyna tak robi Barca także więc po co te kłótnie i spiny.

0

Yaya jest niesamowity , szkoda że nie gra dalej w Barcelonie

0

Xavi6:
Jason Voorhees z Piątku 13 hehe

0

Ondoa ten bramkarz za kilka lat będzie w pierwszej drużynie. Chociaż ja bym mu dał szanse ogrywać się w pucharze króla bo ma talent.

0

dv_7,
Świędzi go rączką to daje minusy, może go to podnieca ? Zachowania niektórych kibiców z niektórych klubów którym pomagają niektórzy sędziowie ciężko zrozumieć

0

Ci z minusami to jak gremliny , polej ich wodą to się rozmnażają i odprawiają szopki

0

SeboPro,
Bo to dziady , nam wolno bo my kochamy Barce.

0

szybka i łatwa manita . Bez Leo jednak Barca też potrafi grać , niektóre osoby były w błędzie.

0

Dwóch krytykowanych rozrywa obronę. Grają tak niesamowicie że nie mogę w to uwierzyć.

0

To będzie mecz Alexisa . Jak na razie asysta i gol

0

Barçastuff podaje, że Messi może wypaść z gry na góra 10 dni, a jego udział w rewanżu z PSG nie jest całkowicie przekreślony. Czyli istnieje szansa ze zagra

0

Catalunya Radio: 3 tygodnie bez Leo Messiego.
Gdyby tego wszystkiego było mało... Javier Mascherano będzie musiał pauzować przez 6 tygodni z powodu naderwanego więzadła pobocznego piszczelowego. Hasz689 mam nadzieje ze masz racje ale myśl że obu wypada i jeszcze do tego Leo jest beznadziejna

0

0

To jest jakiś niesmaczny żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?