Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupio mi teraz bo mówiłem że po co Pedro przecież jest bez formy a tu brama
0
Ale nerwówka , nie wiem jak reszt kibiców to wytrzymuje
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Podsumowanie 1 połowy: gramy nerwowo , niedokładnie , gdyby PsG miało lepszą skuteczność to wynik byłby zupełnie inny i to oni by po nim awansowali. Brawa dla VV za interwencje bo obrona jest chwilami niepewna np podanie Piqué do zawodnika PSG przez które mogliśmy stracić bramkę. Musimy zagrać w 2 połowie szybciej i dokładniej bo Leo już się niecierpliwi.
0
Bez obrazy ale obecność Pedro w pierwszym składzie to dla mnie zagadka. Piłkarz bez formy i na dodatek po kontuzji jest zamiast Alexisa czy Tello którzy robią szum na skrzydle .
0
"Najgroźniejszy rywal Barcelony – madrycki Real – swój mecz rozegra tego samego dnia co Barca " No to możemy mówić o spisku bo Real miał więcej czasu na odpoczynek przed spotkaniem ligowym. Coś nad tym kalendarzem nie panujemy jednak
0
Co za mecz nie żałuje że go oglądam
0
3-2 nie do wiary
0
pioter1712,
Jak coś to w tym meczu była dwa karne dla turków
0
Obie bramki ładne , a co do lewego to obczajcie to
http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/11343_wspolne_wystepy_formacja_chatelet___ksm_-_pit__dzieki_bogu_juz_weekend_.php
0
Jak ma się kasę to można się wzmacniać, jakby taka Valencia miała kasę to by nie musiał wysprzedawać swoich najlepszych zawodników.
0
Jest tylu fantastycznych piłkarzy ale miejsce w drużynie nie każdy może otrzymać. Neymar i Aguero do nich się zaliczają z tym ze Kun jest bardziej pewny od Brazylijczyka a kosztował by chyba tyle samo dodatkowo jego współpraca z Leo w reprezentacji jest bardzo dobra.
0
Leo działaj by Kun do nas trafił
0
Aguero i gol , to jest gość
0
Xavi6:)
W MC gra inaczej niż u nas , ma więcej zadń ofensywnych i widać różnice w jego grze. Oczywiście pamiętam że w Barcy też strzelał bramki , nie wiem w którym meczu ale dała nam chyba wygraną w meczu ale w MC jego gra wygląda lepiej
0
norbixd,
Yaya może grać też jako ofensywny pomocnik. Fizycznie to przy nim każdy z pomocników wypada blado. Na zespoły które grają siłowo byłby niezbędny , dodatkowo ma petardę w nodze i technikę.
0
Dajcie spokój z tymi kartkami bo każda drużyna tak robi Barca także więc po co te kłótnie i spiny.
0
Yaya jest niesamowity , szkoda że nie gra dalej w Barcelonie
0
Xavi6:
Jason Voorhees z Piątku 13 hehe
0
Ondoa ten bramkarz za kilka lat będzie w pierwszej drużynie. Chociaż ja bym mu dał szanse ogrywać się w pucharze króla bo ma talent.
0
dv_7,
Świędzi go rączką to daje minusy, może go to podnieca ? Zachowania niektórych kibiców z niektórych klubów którym pomagają niektórzy sędziowie ciężko zrozumieć
0
Ci z minusami to jak gremliny , polej ich wodą to się rozmnażają i odprawiają szopki
0
SeboPro,
Bo to dziady , nam wolno bo my kochamy Barce.
0
szybka i łatwa manita . Bez Leo jednak Barca też potrafi grać , niektóre osoby były w błędzie.
0
Dwóch krytykowanych rozrywa obronę. Grają tak niesamowicie że nie mogę w to uwierzyć.
0
To będzie mecz Alexisa . Jak na razie asysta i gol
0
Barçastuff podaje, że Messi może wypaść z gry na góra 10 dni, a jego udział w rewanżu z PSG nie jest całkowicie przekreślony. Czyli istnieje szansa ze zagra
0
Catalunya Radio: 3 tygodnie bez Leo Messiego.
Gdyby tego wszystkiego było mało... Javier Mascherano będzie musiał pauzować przez 6 tygodni z powodu naderwanego więzadła pobocznego piszczelowego. Hasz689 mam nadzieje ze masz racje ale myśl że obu wypada i jeszcze do tego Leo jest beznadziejna
0
0
To jest jakiś niesmaczny żart