Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet tak nie żartuj . Nikt normalny do czegoś takiego by nie dopuścił, chociaż z tym zarządem nie jest do końca w porządku to chyba aż tak głupi nie są .
0
Za grosze sprowadzili Hulka czy Falcao a sprzedali ich za gigantyczne pieniądze.
0
Trzeba było go kupować jak grał jeszcze w Brazylii za grosze albo w Milanie a nie teraz. Obudziliśmy się i na szybko próbujemy znaleźć obrońce, tak się nie da. Dał ciała cały zarząd i sztab trenerski. Chciałbym żebyśmy mieli takich specjalistów od wyszukiwania talentów jakich ma Porto . Za grosze powadzili Hulka czy Falcao a sprzedali ich za gigantyczne pieniądze.
0
@Primertoc: Przyszłość Thiago w FC Barcelonie jest niepewna. Zainteresowany jest nim Manchester City. Klauzula wykupu w jego umowie wynosi 90 milionów euro, ale obecnie ta kwota zmniejszyła się do 20 z powodu małej ilości rozegranych spotkań (wyjściowy skład) w obecnym sezonie - 19 na 43, w których był dostępny.
I co wy na takie doniesienia. Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby go sprzedawać
0
Niech zje snickersa i przestanie gwiazdożyć. Jakby Barcelona nie chciała mieć wychowanka w bramce to by żaden klub o nim nie słyszał. Za darmo to by mógł odejść Carles Puyol bo na takie coś w pełni zasługuje , jeśli by chciał oczywiście. VV ogłaszając decyzje o odejściu z klubu który tak kocha w połowie sezonu nie powinien nawet o takim przywileju marzyć a co dopiero mówić.
0
Ale stary pojechał. Od razu mógł powiedzieć że egipska plagą.
0
Paulo Tonietto (agent Thiago Silvy): Nie ma możliwości, że Thiago zostawi PSG, oni go nie sprzedadzą.
Mats Hummels: Nie miałem żadnych kontaktów w sprawie transferu. Nie rozmawiałem z Barceloną ani żadnym innym klubem.
Jak nie oni, to kto na środek obrony?
0
Portal estadao.com.br: Oficjalne ogłoszenie transferu Neymara do FC Barcelony będzie miało miejsce w środę.
0
„Jestem tutaj bardzo szczęśliwy, ale nigdy nie zamykałem drzwi przed PSG ani żadnym innym zespołem”
Bardzo nie spodobało mi się to zdanie, z niego wynika ze mógłby nawet grać dla Realu . Skoro chce odejść to zaróbmy chociaż na nim puki ma ważny kontrakt.
0
Nie ma idealnego trenera ale jeśli ktoś robi zmianę w 85 minucie jak się przegrywa 4-0 to coś jest nie tak. W lidze to samo , cały czas gra 12 zawodnikami i polega na Leo. Skoro już wygraliśmy ligę to myślałem ze da pograć młodzieży ale gdzie tam podstawa , kontuzjowanych zastąpili zawodnicy którzy grali mało co. Zamiast dać pograć jakiemuś młodemu obrońcy to wysyła się Mascherano.
0
No oni tam pewnie szpanują w futrach z norek.
0
Niestety przez Dos Santosa
0
Milan prowadzi 2-1 .
0
Mógł Tito wcześniej zrobić zmiany bo to mecz o pietruszkę. W następnym meczu niech się ogrywa młodzież a podstawę wysłać na wakacje.
0
Jak się nie zmieni wynik to Milan poza podium, maja jeszcze 15 minut.
0
Bramkarz zachował się tak jakby grał w 3 lidze . Dużo szczęścia ale czasem tego nam brakowało
0
On jest za dobry na ławkę . Ni rozumiem po co kupować pomocnika skoro jest Xavi,Iniesta,Fabregas i Thiago a rezerw dołączy roberto i Rafa których klub będzie chciał wypożyczyć. Po co to robić można dawać im szanse a może okażą się lepsi od niemca
0
to nie jest
0
Powiedziałem prawdę to jest zawodnik na poziom Barcelony . Szukać obrońcy a nie pomocnika
0
To jest jakaś kpina że on do nas ma przyjść. Thiago i Fabs go pożerają o klub chce wysłuchać za nich oferty
0
Cadena Ser informuje, że David Villa od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Tottenhamu. André Villas-Boas był na początku maja w Barcelonie i przekonał napastnika do transferu do Premier League.
0
DumaKatalonii.pl
Nasza tajna agentka Bahati, która przebywa w Barcelonie informuje: Neymar fichado!! True story!
0
Niemcy mają dobrą psyche a obecnie w tym kraju jest wielu utalentowanych piłkarzy którzy mimo młodego wieku sprawdzili się w europejskich pucharach. Neuer jest chyba trochę starszy od niego a broni doskonale.
0
Niech przybywa i weźmie jeszcze jednego kolegę z Niemiec
0
Zarząd by chyba upadł na głowę oddając młodego utalentowanego zawodnika za starego pryka
0
Żeby z nas się nie zrobił AC Milan gdzie grali zawodnicy do emerytury. Teraz na szybko odmłodzili skład ale na razie sukcesów brak
0
Kolejne wiadomości od AgenciaNews:
Opera mydlana z Neymarem dobiega końca. W środę podczas spotkania zarządu Santosu zatwierdzono umowę z FC Barceloną. Pełniący funkcję prezydenta brazylijskiego klubu, Odilio Rodrigues, wyjaśnił transakcję zamkniętą 10 maja. Po tym zgromadzeniu ogłoszenie przejścia napastnika na Camp Nou jest już tylko kwestią czasu. Jak informowaliśmy wcześniej, może to nastąpić już w przyszłym tygodniu.
0
Kolejne wiadomości od AgenciaNews:
Opera mydlana z Neymarem dobiega końca. W środę podczas spotkania zarządu Santosu zatwierdzono umowę z FC Barceloną. Pełniący funkcję prezydenta brazylijskiego klubu, Odilio Rodrigues, wyjaśnił transakcję zamkniętą 10 maja. Po tym zgromadzeniu ogłoszenie przejścia napastnika na Camp Nou jest już tylko kwestią czasu. Jak informowaliśmy wcześniej, może to nastąpić już w przyszłym tygodniu.
I koniec tych plotek
0
Tak sobie teraz myślę nie inny klub kupi Neymara wtedy Barca dostanie 40 milionów odszkodowania i z budżetem + ze sprzedaży zawodników będzie mieć prawie 200 milionów . Z taka kasą można porządzić , co wy na to ?
0
FC Barcelona i Santos nie wykluczają ogłoszenia transferu zawodnika już w przyszłym tygodniu. Tak piszę na FB więc poczekajmy