0

Jakoś nie wierze w ten transfer. Z drogiej strony Rooney może występować w pomocy jak i w ataku. Często wraca się pod własne pole karne by wspomóc obronę , jest to zawodnik naprawdę pracowity.

0

Chyba im gorzej . Barcelona może im dać najwyżej środkowy palec a nie Fabregasa. Myślą że frajera sobie znaleźli

0

o tak to byłoby super wzmocnienie za dobrą cenę

0

mat2000,
Różne rzeczy się widziało i słyszało ale o Leo jestem spokojny

0

A tak w ogóle to mam nadzieje że BvB wygra LM i w przyszłym sezonie ligę

0

Co za doby człowiek z tego Pepa najlepszych ludzi ze sztabu Barcy do Niemiec sprowadza i to hurtowo . Niech się zabierze jeszcze za talenty z centery bo i tak Barce osłabia.

0

Nie wiem po co go kupować skoro trener jak j są Xavi i Iniesta zdrowi to oni cały czas graja w podstawie mimo że mamy jeszcze Fabregasa i Thiago. Trener wogóle nie stosuje rotacji potem dziw dlaczego wszyscy są wypompowani. Lubię Isco ale on się tutaj będzie tylko marnował.

0

Tak to ten sam

0

Belga

0

Brać bo warto. A jak nie jego to zainwestować w genialnego Balga

0

Nie wiem po ch.... ta wypowiedz. Z resztą to mnie nie dziwi bo to trener który atakuje nawet swoich piłkarzy. Może i genialny ale równie chamski i beznadziejnie zapatrzony w siebie. Niech idzie do Anglii a nie robi tu niemiłej atmosfery . Według mnie to się nie skończy i ta wojna na słowa nie skończy , najlepiej było by ją przerwać ale ktoś się na pewno wypowie

0

Arkadio90,
Nie było mnie więc teraz odpowiem a co z Fabsem czy Thiago rozumiem że oni też są za słabi. Podałem przykład tych młodych ponieważ oni mogą grac z łatwiejszymi rywalami tym samym się rozwinąć i być wzmocnieniem drużyny.

0

gdzie on niby będzie grał i za kogo. Dla mnie jest to nie opłacalne ponieważ w Bacy B jest bardzo utalentowany Rafa do tego Roberto. Warto najpierw dać im szanse niż wydawać pieniądze na zbędnego piłkarza. Zainwestować je w bramkarza nawet jeśli mamy wydać ponad 30 milionów euro to Belg jest tego wart i obrońce z prawdziwego zdarzenie a nie jakieś wynalazki. Jeśli starczy kasy to przydałby się jeszcze skrzydłowy i typowa 9 ale jest to zależne od sprzedaży zawodników

0

No to Iniesta już jest ukrzyżowany przez białych

0

patrice.93, 1 minutę temu:
Jak wy oglądacie te mecze, że potraficie zapisać 37 stron komentarzy w trakcie jego trwania? :o
Bardzo prosto jesteśmy pro jak Barca

0

Nie wiem czy bym wstał po takim ciosie

0

Bóg wszedł i cuda się zdarzają . Wejście smoka

0

BarcaZaurus123,
To słowo pisze się przez ch. Dobrze że wierzyłeś jakby jednak trafił wcześniej to by nie było nerwówki

0

To był żart nie ma szans żebyśmy ligę przejebali

0

Wernik13,
Nie pisz czegoś takiego bo będę miał koszmary z Mou z pucharem

0

ziomski,
Jak Fabs ma grać jak pauzuje za kartki .

0

Pierwsza bramka w sezonie i to akurat z nami , mamy pecha ale tak to jest jak się nie wykorzystuje sytuacji

0

0

Kumpel mi napisał smsa że chyba David postawił w zakładach że nie strzeli dziś bramki.

0

Rasiak by to strzelił

0

Może mi ktoś udzielić informacji czemu nie gra Leo , nie wyleczył kontuzji jeszcze jeśli tak nie powinien być na ławce. A teraz Villa nie strzelił chyba w najłatwiejszej sytuacji .

0

Można spierdolić akcję ale trzy pod rząd to rzadkość

0

I Alexis po podaniu Iniesty . Ale sprzedajmy go bo Pedro jest wychowankiem

0

Na prawdę nie wiem co on ma w głowie żeby mieć dwóch środkowych obrońców na ławce a on wysyła na obronę bocznego. Mógł zrobić taką linie obrony Alves- Bartra- Piqué - Abidal. Albo za Pique Abidal a na lewej Adriano . Jak tak będą grac to jeszcze przejebiemy ligę

0

no to co teraz robimy trenerze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?