0

A ja nie chce tego trenera, przez brak stopera cierpimy w tym roku.

0

Skończy się na tym że kupimy jakiegoś bramkarza do 10 mln euro bo zarząd chce oszczędzać. Bramkarz to najważniejsza rola w zespole więc potrzebujemy takiego zawodnika który jest ograny w europejskich pucharach.

0

Mam lepszą propozycje Rossel , Vilanova, Roura, Pedro Rodriguez out. Piłkarze nie mogą grać tylko za nazwiska bo to jest chore.

0

1. Trzeba zrobić porządek w Barcy A jak i B bo nie może być tak że jakiś zawodnik odchodzi za darmo, ani że się trzyma kogoś za zasługi czy wieczny talent. Zmiany trenera w obu drużynach są konieczne , taktyka obydwu zespołów powinna być taka sama by młodzi się mogli szybko przystosować do gry Barcy A gdy dostaną powołanie.
2. Zrobić porządne zakupy : Bramkarz, boczny prawy obrońca, 2 silnych, wysokich środkowych obrońców, skrzydłowy oraz typowa 9 ale wtedy Leo musi powrócić na skrzydło.
3. Zacząć grać nie tylko tysiącem podań ale też kontrą . Jeśli mają zostać przy tej taktyce to podania muszą być szybsze i dok ładniejsze, gra do przodu a nie do obrońcy. Jak już skrzydłowy ma piłkę to powinien iść na bramkę ,spróbować coś wywalczyć a nie oddać piłkę do tyłu. Przećwiczyć stałe fragmenty gry , skoro nie ma się rosłych piłkarzy to trzeba spróbować inaczej rozegrać rożny np . Podanie do środka i strzał spoza pola karnego.
4. Stosowanie rotacji . Tito mówił ostatnio w wywiadzie że każdy otrzymywał wystarczającą ilość minut. To jest dla mnie śmieszne , nie ma sensu mieć szerokiej kadry i awansu młodych do pierwszej drużyny skoro ten trener grał praktycznie cały czas może 13 zawodnikami. A jego zmiany w trakcie meczów nie tylko ligi mistrzów ale też krajowej to jest jakaś pomyłka
5. Nie może tak być że cała gra zespołu zależy od jednego zawodnika. Ten sezon Barca wygrała tylko dla tego że Leo miał formę mecz 5-4 z Levente. czy nawet ostatni z Baskami pokazują to dobitnie. Oczywiście zdarzyły się chwile że wygraliśmy mecz bo któryś z pozostałych zawodników miał dzień, ale większość meczów wygrywaliśmy dzięki Leo.

0

czygun, 1 minutę temu:
Zmiana trenera na Wnegera Bielse Capello Klopp Henkes(sorry) co wy na to???
Za żadne skarby nie che tego francuza u którego same dzieci grają . Jeśli już to ostatnia dwójka , najlepiej Klopp

0

aster222,
Popieram najlepiej sprowadzić z BvB jeszcze Reusa i Hummelsa

0

mates809,
Alexis to przynajmniej coś szarpie z kolei Pedro gra tylko dlatego ze jest wychowankiem

0

kondi229, 55 sekund temu:
Napisz komentarz...ja sie wieszam,rzegnam! Lepsze to niz wyjscie jutro do kolegow!!
Nie pierdol głupot, powiesić to trzeba zarząd za jaja i latarnie

0

Wiem że nie wypada ale mi się chce z tej ich gry po prostu płakać. Czy tylko ja tak mam ? Nie ma żadnego usprawiedliwienia że porażki się zdarzają , takiego lania nie pamiętam

0

Wzięło mnie trochę na rymowanie ale to jest zwykłe pozytywne przesłanie .

0

Wierzmy, Wiara czyni cuda białym się nie udało ale nam na pewno się uda.Wielu zwątpiło w krytycznej chwili ale wygrają dzięki tym którzy w ich nie zwątpili .

0

Ta 2 dla Pedro to za co, powinna być bania ponieważ nic nie pokazuje i same straty

0

subiektywny,
Dostane bana ale nikt nikogo nie będzie wyzywać tu od kurw
WYPIERDALAJ Z TEJ STRONY

0

Miało być może

0

Fernando Torres, 54 sekundy temu:

troche mnie smieszy jak tutaj sie smiejecie z Realu -.- jutro wpierdol od bayernu u siebie na camp nou a wy nadal o jakiejs wierze piszecie i z Realu (najwiekszego klubu w galaktyce) sie smiejecie buahhahaha jutro Robbenik i Ribery wiecie co robic :DDD

Noże i tak ale my przynajmniej już ligę mamy a wy wielkie G. Walczcie o drugą pozycje .

0

Kapitan hawk, 1 minutę temu:gdzie jest ronaldo pytam się???
Już dawno na emeryturze w Brazylii

0

już myślałem że karnego podyktuje , ale sędzia z Anglii nie dał się nurkowi nabrać

0

Podziwiam Lewego ja był już dawną walnął Ramosa za te łokcie

0

Jeśli ma grać tyle co w tym sezonie to niech lepiej odejdzie bo się marnuje na trybunach

0

Po co dwóch defensywnych pomocników wy proponujecie w przypadku gdzie musimy zagrać ultra ofensywnie żeby jakiś cudem awansować. Z dwoma defensywnymi mogliśmy zagrać w pierwszym meczu .

0

Opcje Tito Vilanovy
Zrobić zmianę w 83 minucie czy później
Vilanova nie zrobi żadnej zmieniany w składzie chyba że Mascherano zdąży to on będzie grał za Bartre.

0

Zapomniałem dodać że Pedro powinien lepiej grać od Alexisa ponieważ lepiej zna system Barcy a nie odwrotnie.

0

Lepiej pożegnać się z Pedro który i tak już od dawna nic nie pokazuje.

0

Wszystko już zostało chyba powiedziane Tito to nie jest trener dla Barcelony jeszcze po takiej cięzkiej chorobie jaką przeszedł. Po wczorajszym meczu nikt mi nie wmówi że Barca bez Leo gra tak samo , to on ciągnie ją do zwycięstwa. Potrzeba nam kupić dwóch obrońców i napastników( jeden skrzydłowy i jeden typowa 9) i bramkarza. Do pomocy nikogo bym nie kupował tylko dołączył Roberto i Rafe do pierwszej drużyny. Bez żadnych sentymentów Barca musi wymienić zawodników . Jak to kiedyś Tito określił to nie klub towarzyski. Nie można w nim być tylko za zasługi czy dlatego ze jest się wychowankiem . Jednak same transfery nie wystarczą trzeba jeszcze to pookładać i stosować rotacje składem. Bez obrazy ale Tito zapatrzył się na Smude , jak nie ma kontuzji jakiś zawodnik to zmiana jest koło 80 minuty albo później.

0

To nie to ze oni grali wyśmienicie tylko my graliśmy do dupy, bez pomysłu

0

Hasz29,
Fakt tylko p co im Cavani i czy on na pewno chce grać we Francji. To jest dla mnie przynajmniej idealna typowa 9. Za Neymar na pewno też nie damuy mało. Rynek jest teraz tak zryty że za dobrego zawodnika czy talent trzeba płacić ogromne pieniądze.

0

Jeśli chcemy kupić typową 9 to Cavani . Dla mnie odpada Suarez ponieważ ma jakieś problemy z gryzieniem rywali. Radamel jest już na celowniku Romana a jak on się uprze to i 80 milionów da

0

malutkiFCB,
Wszystko pięknie ale jeśli miałbym sprzedawać któregoś ze skrzydłowych to prędzej Pedro niż Alexisa. Czemu jego ponieważ wkurza mnie to za prawie zawsze jak dostanie piłkę oddaje ją do tyłu coś takiego robił Maxwell. Nie pomaga przez to w natarciu na rywala, nie robi szumu na skrzydle co wykonuje dobrze Alexis czy Tello.

0

KacperFCB,
A na bramce stanie duch. Co wy macie z tym Lewandowskim jest tyle lepszych napastników a wy jego wpisujecie. Strzelił bramki Realowi ale jeśli kogoś brałbym z BvB to Marco Raus a to tylko moje zdanie

0

Miki_Messi2001,
Chyba w Fifie , nie ma szans sprowadzić 4 zawodników z jednego klubu. Po za tym pomocników nam nie brakuje a bramkarza Barcelona potrzebuje na lata a Roman już młody nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?