0

To jest żart , za 30 mln to nam powinno Chelsea Belga sprzedać

0

kaska7931
" Ludzie, Tito przegrał jeden ważny mecz"
Nie jeden i ważny a kluczowy bo to końcówka sezonu. Przedtem było przegranie superpucharu Hiszpanii ,przegranie ligowego meczu z realem. W LM przegranie meczu ze szkotami oraz z Milanem i remis PSG po fatalnej grze. Można wybaczyć piłkarzom przegraną jeśli prezentują się dobrze a nie fatalnie . Jednak jeśli trener nie robi zmian zawodników czy taktyki jak jego drużynie nie idzie to jest problem z nim a nie z piłkarzami.

0

Jak można nie wierzyć w awans , Barcelonę stać na odrobienie strat. Arsenal też dostał od niemców na wyjeździe a u siebie 3-0 jedna bramka więcej i by wyrównali. Jakiś czas temu jak Barca przegrała z Milanem 2-0 to też były komentarze już przegraliśmy , odpadniemy i co się potem stało wygraliśmy 4-0 . Więc ci co piszą że już po wszystkim to chyba nie są kibice. Kibic to osoba która do końca wierzy w swój klub, jest z nim na dobre i złe anie tylko gdy wygrywa. Damy rade tylko trzeba kilka roszad w składzie. Za Albe zagra Adriano albo Abidal nie ma czym martwic na zapas. Były czasy że Barca grała jeszcze gorzej także nie dramatyzujcie tylko kibicujcie. Skoro BvB strzeliło 2 bramki w 1 minute to wszystko jest możliwe

0

Bayern Monachium: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Schweinsteiger, Martínez - Robben, Ribéry, Müller - Gómez
Ławka rezerwowych: Starke, Van Buyten, Rafinha, Shaqiri, Luiz Gustavo, Tymoshchuk, Pizarro

FC Barcelona: Valdés - Dani Alves, Bartra, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Alexis
Ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Abidal, Song, Thiago, Cesc, Villa

0

To są gierki psychologiczne które mają na celu wzbudzić strach . Piłkarze Barcelony już nie raz pokazali ze na nich takie gadanie nie działa i robią swoje.

0

Coraz częściej są informacje ze Barca chce sprzedać Alexisa czy Davida, były tez niusy o możliwym wypożyczeniu Tello bądź Thiago oraz że ktoś che kupić Leo. Natomiast nie pamiętam informacji że ktoś che Pedro, dziwne nie. Strzela w reprezentacji a w klubie dość rzadko ale robi to daje nam awans albo wygrywa puchary. Spekulacje gazet nie traktujcie poważnie bo one są tylko po to by lepiej się sprzedać

0

"Jeśli już miałbym kogokolwiek pytać, wybrałbym Cruyffa, bo to on wymyślił system gry Barçy” – powiedział Heynckes." Tak bo on ci prawdę powie i jeszcze rozrysuje taktykę żebyś się nie męczył. Jak Leo będzie miał dzień to skończy się jak z Bayer Leverkusen

0

Krolewski94,
Po co takie gadanie, widocznie Barca wierzy w swoich wychowanków. Wiesz Real żeby wygrać nawet w pucharze króla musi grać pierwsza drużyna a i to czasem nie wystarcza na trzecioligowca

0

Sprzedać do Arsenalu , tam się wyrobi i się go odkupi.

0

Baskowi strzelają do kaczek, nie wiem ile od bramki musi być piłka by strzał był w światło bramki .

0

Tello brama a trener Saragossy się oblizuje. Ten zawodnik to jest pocisk i jak ma miejsce to strzela

0

Tutaj macie , nie zacina
http://www.typertv.com/index.html

0

Chciałem ich w finale ale niestety nie wszystko można mieć

0

Trzeba wygrać najbliższe 4 mecze i mieć już spokój z ligą by po ewentualnym awansie skupić tylko na LM

0

Pieniądze nie grają więc nie skreślałbym BvB. Grać potrafią co pokazali w fazie grupowej

0

Jasne jesteśmy tacy słabi, więc jakim cudem odrobiliśmy straty i przeliśmy Milan? Fc Barcelona to najlepsza drużyna 21 wieku i mamy najlepszego piłkarza na świecie który zdobył 4 złote piłki pod rząd . Wierzę w to że wygramy i awansujemy do finału . Mogą mówić że wiedzą jak Barca gra ale na boisku to im nic nie da , bo każdy tak mówi a jak co z tego wychodzi wszyscy wiemy.

0

Finał będzie Barca vs BvB

0

wiedziałem , chcą hiszpańskie GD ale będzie o to nam trudno

0

Żeby tylko Barca nie oszczędzała na bramkarzu bo jest to bardzo ważna pozycja i sprowadzenie przeciętnego bramkarza bo tani to nie jest wyjście. Sypnąć kasą i dogadać się Romanem

0

Mam przeczucie ze trafimy na Bayer i wygramy a Real na BvB i będzie się męczył tak jak w fazie grupowej

0

Dobra oglądajmy losowanie
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html

0

Avada Kedavra,
Belg nie ma większego doświadczenia niż Szczęsny. Wygrał z Atletico Ligę Europy oraz Super puchar Europy . Był w trójce do zdobycia nagrody golden boy. Podstawowy bramkarz swojej reprezentacji do tego młodszy do Szczęsnego. Nie wiem jaki ma charakter ale są takie chwile że Wojtek mnie wkurza

0

Avada Kedavra,
1.Thibaut Courtois
2. De Gea
3. Ter Stegen
Cała trójka ma równie bogate doświadczenie w klubie i reprezentacji. Belg nr 1 w reprezentacji swojego kraju, De Gea tak samo tylko U21, tylko Ter Stegen jest rezerwowym ale niemcy mają utalentowanych bramkarzy i tam jest dużo konkurenja

0

"Znam Barcelonę jak własną kieszeń, może nawet lepiej niż moją drużynę, ponieważ obserwowałem ten klub przez wiele lat. Dlatego znam jego filozofię, system, taktykę i wszystkich zawodników - powiedział." No to się wydało Heynckes szpiegował Barce

0

JacekM,
Oglądaliśmy chyba inny mecz bo BVB cały czas napierało , byli zdeterminowani by wygrać , pomagała im w tym publika . Było 1-1 i chcąc wygrać musieli strzelić bramkę

0

Wynik meczu skończył się 3-2 odejmij po bramce i awans i tak ma BvB. Było 1-1 jak Malaga strzeliła ze spalonego więc wszystko się mogło zdarzyć i dajcie już spokój . Jakby Barcelona była w takiej sytuacji to byście mówili że i tak by awansowała.

0

A mi nie szkoda Malagi ponieważ BVB grało do końca i wierzyli w awans. W spalonych jest remis więc wynik 2-1 daje awans BvB . Obie drużyny wygrały swoje grupy ale mimo wszystko drużyna niemiecka była w grupie z Realem , MC czy Ajaxem czyli w grupie mistrzowskiej , grupa śmierci i dobrą grą wygrała.

0

Dzięki ci Boże, Dzięki ci Leo , Dzięki ci Pedro. Awans i teraz kolej albo na ekipę z Niemiec albo z Hiszpanii

0

Wszedł Beckham to teraz tym bardziej trzeba uważać na wolne

0

Głupio mi teraz bo mówiłem że po co Pedro przecież jest bez formy a tu brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?