Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro niektórzy nie chcą Ter Stegena teraz bo jest VV to można go kupić i wypożyczyć Borussii Moenchengladbach,tak zrobiła Chelsea z Courtoisem . Kupili go jak jeszcze nie był wielką gwiazda i dali mu szanse rozwoju w innym klubie w którym nabrał doświadczania . Ja to bym kupił jednak dwóch bramkarzy. Jedne jako zmienik VV a drugi obiecujący bramkarz na wypożyczenie . Ostatecznie jeśli VV by nie podpisał umowy ten Niemiec byłby idealny.
0
W życiu niech idzie do któregoś z , Manchesterów albo do Bayernu. U Rosjanina ważne są tylko puchary a jak nie to wypad.
0
Ciuus
Kto miał bronić jak Ferguson nie ufał Kuszczakowi a drugi bramkarz też nie był w dobrej formie więc grał doświadczony Van Der Sar który kilkakrotni mimo słabszej formy ratował drużynę. To chyba dobrze żeby drużyna miała dwóch dobrych bramkarzy żeby w razie słabszej formy pierwszego drugi mógł go zastąpić.
0
Co do Valdesa jesteście trochę dziwni jeśli gra słabo , popełnia głupie błędy przez które drużyna przegrywa mecz , czasem puchar np. super puchar Hiszpanii , to czemu niby Barca nie może szukać jego następcy . Bramkarz to jedna z odpowiedzialniejszych pozycji w składzie . Nie może się czuć tak pewnie że nawet jak zawali to i tak wybiegnie w następnym meczu w pierwszym składzie. Zobaczcie jak jest w MU Ferguson wystawia bramkarza który ma najlepsza formę, nie ma tam nr.1 który jest nietykalny . W Barcelonie też tak powinno być dlatego należy sprowadzić dobrego bramkarza albo wziąć ze szkółki. Tym samym dać VV do zrozumienia że nie jest nietykalny.
0
Fakt Malaga dała wiele dobrego futbolu , najlepszy przykład to wyjście z grupy LM czy wygrana z Realem Madryt, chociaż z Realem nie tylko oni zgarnęli punkty ale chyba w najładniejszym stylu. W tym sezonie były trener królewskich wykonuje świetną prace , mimo że zawodnicy nie są wielkimi gwiazdami.
0
Zmieni korki i bezie wymiatał.
0
Trafił Alexis
0
Alexis chłopie ogarnij się ty jesteś piłkarzem FC Barcelony a nie drugoligowca. Chociaż z taką gra to nawet drugoligowiec by go nie chciał więc niech się obudzi.
0
David Villa wraca to formy i to cieszy a w następnym meczu MVP kolejny wygrany mecz
0
Name: Xavier Quintilla
Position: Defender
Date of birth (age): 23/08/1996 (16)
Country: Spain
UEFA competition debut:
National team: UEFA European Under-17 Championship (Qualifying round)
19/10/12: Spain 2-0 Azerbaijan
0
Jak powiedział McDonlad to nie wiem czemu ale zgłodniałem
0
Stoch wygrywa, przynajmniej tutaj
0
bez dwóch zdań zajebisty fryz
0
Zasłużenie wygrał brawa dla Del Bosque
0
to bym myślał że to facet
0
jakby nie powiedzieli nazwiska tej piłkarki to myślał że to facet
0
Tak to się robi w Barcelonie
0
Oba Manchestery są dobrymi klubami do trenowania w Anglii. Żaden Arsenal ponieważ jego kibice nie szanują piłkarzy przeciwnej drużyny,wyzwiska w kierunku Barcelony tak samo. Nie chce żeby Pep tam poszedł bo nie chce żeby wygrali jakiś puchar , noc chyba że Puchar Anglii na pocieszenie.
0
Wielkie brawa dla Malagi, niesamowity mecz w ich wykonaniu. W Madrycie już -16 biedaki tam zamarzną
0
3-1. Santa Cruz przybył do Hiszpanii by pokazać Realowi jaki jest fajny
0
Złoty chłopak wbija bramę , jak tak Real będzie grał to będzie pozamiatane
0
Wejście smoka
0
Trzeba zrobić jakieś zmiany w końcu prowadzi 2-0 a mecz jest chwilami ostry.
0
Poprawka celownika i gol. Leo jest wielki
0
Może dostane minusy ale powiem szczerze że o pomoc i atak w którym gra Leo się nie martwię ale mam obawy co do bramkarza. Jeśli Victor przypomni sobie swoje gorsze dni to będzie nerwówka. Pamiętamy 5-3 i błędy VV albo podania do piłkarza rywali. Tego się najbardziej obawiam bo o reszta formacji jeśli nie wystąpią kontuzje jestem spokojny.
0
Trzymaj się Tito , zdrowiej i poprowadź klub do wielu pucharów. Znakomity taktyk który raz pokonał chorobę i zrobi to ponownie.
Co do tego pana p2we13 , gdybym miał jakieś zdolności hakerskie to bym mu zrobił ładną rozpierduchę. Z drugiej strony ten koleś ma zryty beret i to jest jego największa kara.
0
Ludzie jest kryzys a Barcelona jak wiele klubów na świecie ma długi i z czegoś trzeba je spłacić. Kasa jest potrzebna nie tylko na spłatę ale tez na transfery . Fakt że mamy super szkółkę ale nie każdy będzie grał w w pierwszym zespole a rynek jest tak chory ze za gracza wyróżniającego kluby chcą na prawdę spore pieniądze. Dajcie na luz idą święta Barcelona korzysta z kasy Kataru ale nie jest skorumpowana i grają w niej wspaniali zawodnicy. Nie wiem czy tylko u mnie ale jak zobaczyłem to zdjęcie to pojawił się na mojej twarzy uśmiech, może to przez zbliżające się święta, pozdrawiam.
0
To jest sport na najwyższym poziomie, genialna pierwsza połowa meczu.Oby druga połowa była równie dobra.
0
Dobry obraz jest na livemecz
0
Brawo 2-1