KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na końcu zawsze zwycięża dobro.
3
@jeonek Ja coś czuję, że oni zdają sobie z tego sprawę, ale co mają z tym zrobić? Pozostaje im zaklinać rzeczywistość i liczyć, że ktoś im uwierzy, że są tacy biedni i pokrzywdzeni przez wszystko i wszystkich.
2
@Ignareks Jeśli byś mi zagwarantował wygranie LM bez LaLiga to poszedłbym w ciemno, bo dawno nie wygraliśmy. Jeśli jednak stawiasz sprawę tak, to biorę mistrzostwo Hiszpanii w ciemno, a w LM co będzie to będzie.
0
@ranger3120 Zgadza się i ja mam przy okazji inne pytanie. Czy kiedykolwiek w historii ta statystyka była na naszą korzyść czy w następnym Klasyku będziemy mieli okazję pierwszy raz wyjść na prowadzenie?
5
Wczorajsze El Clasico nie było jednym z najbardziej atrakcyjnych w ostatnich latach. Porównując do świata zwierząt Real był takim lwem, ale z wybitymi zębami i połamanymi łapami. Chciałby więcej, ale nie był w stanie nic zrobić. A Barcelona to taki przyczajony tygrys, który był gotowy w razie potrzeby wrzucić wyższy bieg i dobić ofiarę, ale... nie było takiej potrzeby.
Zdecydowanie wolałbym, żebyśmy bardziej przycisnęli, bo to był jeden z tych Klasyków, gdzie manita byłaby do zrobienia. Ale oczywiście takie podejście jakie zaprezentowaliśmy też rozumiem, bo piłkarze pewnie zmęczeni sezonem i po drugim golu już byli myślami przy świętowaniu mistrzostwa. No i oczywiście woleli uniknąć kontuzji przed mundialem.
Sezon można uznać za udany i super! Nie można mieć wszystkiego, ale przyznam, że za LM mocno mi tęskno. Hansi ufam Tobie!
0
@clyde Problemów?
1
@PatrychoO Zmiennik niemal idealny. Niemal dlatego, że często robi bezmyślne rzeczy, ale koniec końców liczby dostarcza.
20
Real Madryt też miał swoją mistrzowską fetę po El Clasico na Bernabeu no i fajnie. Wszyscy zadowoleni.
1
Gramy tak, że nawet Hernandez X2 nie ma jak bronić Realu.
1
Przypominam jeszcze, że my mamy szansę na wyrównanie 100 pkt. więc fajnie byłoby wygrać, a nie tylko zremisować.
0
Anulują tego gola... Szkoda
1
@esem91 Jak Real nie postawi autobusu i będzie dużo miejsca z przodu to przy dobrej skuteczności, nawet Fermin/Rashford, Ferran/Lewy i Bardaghji mogą wiele zdziałać, jeśli pomoc i obrona zagrają na wysokim poziomie. Gorzej jak Real ustawi się defensywnie, wtedy bez Yamala i Rafała będzie trudniej o sytuacje bramkowe.
2
@Kubajnos345 @GeneralXavi To wyobraźcie sobie co będzie jak przyjdzie i Mbappe i Xabi...
0
@mercurial2000 Przypominam tylko, że drużyna tych, którzy będą się śmiać nadal pozostanie druga w tabeli i nadal bez ani jednego pucharu. To będzie jedynie śmiech przez łzy.
1
@barcanawieki Jeśli będzie kosztowało mniej niż 500 zł to kupując, będę czuł się jak złodziej.
13
@NeroTFP1 Piękna inscenizacja wydarzeń z szatni Realu Madryt.
2
@kubix05 Milky way, Mars, Twix, Snickers, Bounty.
4
@Adran360 Myślę sobie jakim cudem tu nie ma spalonego... I chyba za 3. razem ogarnąłem, że tam obrońca leży xD
1
@Gaucho Usuń to!
3
Jeśli pachoł jest winny całemu złu świata, to dlaczego Perez go jeszcze trzyma na stanowisku. To już lepiej bez trenera.
3
@Derean Nie wyobrażam sobie Viniciusa niebędącego idiotą.
4
@simon15 Czy Hajto brał udział w tych wyliczeniach?
0
@clyde Ja niedawno popełniłem ten błąd, że kupiłem. Co prawda używkę na PS5, ale jednak... Po tygodniu była już spakowana z powrotem dla kolejnego "szczęśliwego" nabywcy.
4
@MessiForeverTheBest On sukcesy odnosi tylko jeśli trenuje zespół, który ma "villa" w nazwie.
0
Stół kolorowe pióropusze...
0
@Consigliere Pytanie tylko dlaczego Mourinho miałby chcieć wchodzić do tego śmietnika?
5
@greedo Mnie nie dziwi, że do tego doszło, ale że dopiero teraz.
1
@MroQ Mam przekonanie graniczące z pewnością, że z nim w składzie wygralibyśmy mniej pucharów niż bez niego. Zdecydowanie nie. Dodać do tego mocny charakter Raphinhi czy Yamala i katastrofa gotowa.
7
Fajny klub, fajny...
5
@Zoker To pierwsze jeśli długoterminowo, to drugie jeśli krótkoterminowo.