0

A ja tam bym dał żółtą dla fabuły.

3

Arsenal w ofensywnie nie istnieje, a PSG w ogóle nie istnieje.

16

Gdzieś już kiedyś widziałem finał LM w którym bramkarz dostał w głowę...

0

Arsenal zaraz zacznie grać na czas.

1

Mi jest w sumie wszystko jedno kto wygra ten finał. Jedyne moje życzenie jest takie, żeby PSG szybko strzeliło pierwszą bramkę, żeby Arsenal nie miał czego bronić już od pierwszych minut.

1

@Vegeta88 Bardziej arachnofobia ma mnie.

15

@beter2 Jak pan Flick powiedział to tak ma być i nawet pan dr profesor nie ma nic do gadania.

0

@karol97 @Vegeta88 Też bym za nic w świecie tego nie wyciągnął.

3

@jacobFCB Przynajmniej liczba oświadczeń zgadza się z ich pozycją w lidze.

7

Widzę, że kluby z Madrytu będą teraz rywalizować, o to kto się bardziej skompromituje...

0

@kaamil1910 Raczej nie będzie miał parcia, żeby komukolwiek coś udowadniać. Pójdzie tam gdzie dostanie najatrakcyjniejszą ofertę. Pewnie z wyjątkiem Realu.

0

@APTAPT Jak najbardziej, ja tego nie krytykuję :D

2

@escarabajo Alvarez gra w Atletico u Simeone, także można go nazwać defensywnym napastnikiem.

20

Co szwagry oszczędzali przez 5 lat, żeby teraz cały hajs rozwalić w jedne wakacje xD

0

@daniel32778 Przy takim wyniku to my byliśmy w finale. Liverpool dzielił 1 gol od dogrywki.

1

Jeśli Flickowi jakoś uda się upchać Gordona, Raphinhe i Yamala do pierwszej jedenastki to będzie bomba biorąc pod uwagę poziom Yamala i pracowitość pozostałej dwójki.

1

@kanver_ Przynajmniej widział 6:1 z najlepszych miejsc.

1

@Lordzi Bayern już nas przed Diazem uratował. Wystarczy ich poświęceń dla naszego dobra.

0

@kocuur Ale jak ja wchodzę w ten link to mam inną odpowiedź niż ty. Odpowiedź jest za każdym razem generowana od nowa.

0

@kocuur I co Ci wyszło?

5

Podoba mi się ta piłka. Ładna jest.

1

@macio_944 Mnie się podoba!

7

@malypuzon Bo szkoda miejsca w bazie danych na takie oczywistości.

0

Opis przy Araujo:
"na duże brawa zasługuje świetna interwencja wślizgiem w polu karnym w 38’"

Czy to jest ta sytuacja z potencjalnym rzutem karnym czy inna? I żeby nie było, ja tylko pytam i nic nie sugeruję, bo sam nie oglądałem powtórek i nie wiem czy tam był karny czy nie.

1

@Criss18Barca Ale za to z jakich pozycji...

1

Mogli mówić, że sprzedali mecz to bym sobie lepiej zagospodarował te dwie godziny.

6

Ja pozostaję nieugięty i twierdzę, że Araujo ze zdrową głową to jest bardzo ścisły top ŚO. Jedyne pytanie jest takie czy możemy mu zaufać, jeśli ma tak rozchwianą psychikę.

0

@Piotr,1985 Pewnie jakiś zakład albo wyzwanie ze względu na obronę mistrzostwa na przykład.

14

@tomek8756 Te kilometrówki to też śmieszne. Zwykli ludzie muszą sobie sami opłacić dojazdy do pracy, a tu kobita, która zarabia niemałą kasę i nie potrafi obliczyć ile jest 9x7 dostaje z d*** prawie 40 tys. zł.

1

@Zoker A abonamencik RTV zapłacony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?