0

Ja nie oceniałem samego strzału na bramkę, lecz całą akcje. Moim zdanie zdecydowanie najpiękniejszą i najbardziej widowiskową bramką był gol Busiego z meczu z Sociedad

0

Martino jak dla mnie jest trenerem genialnym. Mimo, że nie miał doświadczenia z drużynami takimi jak Barca, nie miał żadnego doświadczenia w Europie to i tak początek ma bardzo dobry, żeby nie użyć słowa idealny... Choćby zwycięstwo z Realem na Camp Nou. Może wynik 2-1 nie jest to jakiś pogrom, ale oglądając mecz można było zobaczyć jak Barca zdominowała grę. CR7 gdy tylko dotknął piłki był atakowany przez 2-3 piłkarzy i przeważnie tracił piłkę. To wszystko to zasługa trenera.

0

www.realmadryt.pl

0

Hahahahahahahahahahaha!!! Hahahahahaha!!! Padłem.

0

Ja wolę żeby Barca budowała zespół na wychowankach.

0

Haha. Za co Kochaminieste dostał minusy? Może doczytalibyście do końca komentarz zanim minusujecie..?

0

Sprzedać Pedro. Nic nie gra.

0

Po prostu skończ prowokować!

0

Nie rozumiem za co ten minusy... Nabijam się z tego że Real wygrał tylko 2:0 z trzecioligowcem a mimo tego na sportsfan.pl piszą że Real potrafi wygrywać bez Ronaldo i Bale'a

0

http://www.sportfan.pl/artykul/real-bez-gwiazd-ale-gra-dalej-pokonal-wideo-48079

Real wygrywa 2:0 z Xativą bez największych gwiazd. Brawa dla zwycięzców nich (przypomnijmy że w pierwszym meczu Real zremisował z trzecioligowcem 0:0 na wyjeździe).
Barcelona wygrywa 3:0 z Cartageną drużyna z Katalonii grała uspiający football nie potrafili wyprowadzić dobrze piłki, a co dopiero zagrać ją w pole karne. Bez Messiego Barcelona to nie ta sama Barcelona. (przypomnijmy, że w pierwszym meczu Barca, również bez Messiego wygrała tylko 4:1)

Tak mniej/więcej wygląda porównanie Barcy i Realu wg. arykułu ze sportfan.pl

0

Nie odejdzie z Barcelony tak szybko. Myślę że będzie chciał pokazać że jest bardzo dobrym trenerem i wygrać z Barcą jeszcze kilka, kilkanaście trofeów.

0

Masz z tym problem?

0

A ja dałem plusa. Sorki :/

0

Hehe, zgadzam się i się pod tym podpiszę.

0

Jak mnie wkurza ten komentator z TVP Sport. Co za ziom... Poza tym ludzie ktorzy uważają że Barca gra dzisiaj słabi nie są chyba zbyt inteligentni. Po co Barca ma forsować tempo, strzelać 10-0, skoro awans jest w kieszeni. Może taki właśnie jest plan taktyczny Martino żeby oszczędzać siły piłkarzy w takich meczach.

0

On przepisał to co pisze do góry pod zdjęciem.

0

Miki_Messi2001 Przewidział że dziś będą oceny.

0

Ja daję 70% dla Barcy 30% na MC

0

żartujesz...

0

Gdyby wyszedł taki skład byłbym w pełni zadowolony.

0

Przykładowo jeśli mecz w Manchesterze zakończy się wynikiem 2:2 i identyczny wynik będzie w Barcelonie to na Camp Nou zobaczymy rzuty karne.

0

weŚ się ogarnij.

0

*najgorszego.

0

Bayern Monachium ma chyba najgorsze możliwego rywala. My w tej klasyfikacji jesteśmy na 2. miejscu z Man City.

0

Nie ma kelnerów nawet w fazie grupowej LM, więc nie żartuje że Schalke to kelnerzy.

0

JOKE !!!

0

Ostatnie zdjęcie Photoshop. :P

0

Zgadzam się.

0

Czyli uważasz że Puyol powinien już w ten wtorek zakończyć karierę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?