KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To akurat chyba nie dlatego że nie ma Xaviego, chociaż nie wiem może się mylę... Tak czy inaczej brakuję w niektórych momentach uspokojenia gry. Z trudniejszym rywalem będzie to jak strzelanie sobie w stopę.
0
Uważam że skład idealny... I chyba pierwszy raz w tym sezonie mamy stoperów Puyol z Pique, Sytuacja, że grali razem była chyba tylko raz, ale wtedy Puyi nie grał jako stoper. Tym razem jest para stoperów Puyol-Pique...
Chyba, że coś słabo pamiętam...
0
Przy opisie Messiego chyba miało być Sevillą, a nie Valencią...
0
I to nie jest żart, ale na prawdę chyba tak jest.
0
Może wam ten mecz wydaję się nudny, ale mi na prawdę miło się patrzy na taką klepkę na małej przestrzeni. Nie ma dużo akcji, ani z jednej ani z drugiej strony, ale za to piłkarze są pewni siebie i grają na takim pełnym spokoju. Tego brakowało w pierwszych minutach meczu z Sevillą.
0
To miała być osobna wypowiedź, nie odpowiedź....
0
Uważam, że ani napastnik, ani pomocnik nie jest nam potrzebny. Środek pola mamy - Inieste, Xaviego, Fabregasa, Sergio Roberto, Busquets, Song.
Środkowi napastnicy - Messi, Dongou, (Neymar, Alexis też mogą grać na tej pozycji)... Jedynie potrzebny nam jeden wysoki obrońca oraz bramkarz.
0
Na zdjęciu Tata Martino - Harry Potter
0
Zdecydowanie masz racje...
0
City trzeba zaskoczyć. Nie można zagrać tak jak Barca gra w każdym meczu.
Ja bym spróbował takiego składu: http://www.footballuser.com/931678/FC_Barcelona
w systemie 4-1-3-2.
Z Fabregasem podłączającym się pod akcje ofensywne, ale odpowiedzialnego za równo za środek pola i rozgrywanie akcji.
0
PIerwszy
0
mam taka prosbe, aby nikt nie wyzywal trenera przy przewidywanych skladach bo dzisiaj takie cos mialo miejsce, gdy ktos zobaczył ze zagra alves a nie montoya. JEdnak montoya... sorka za bledy pisze z tabletu
0
Zaraz, zaraz. Dlaczego Atletico jest w tej chwili na drugim miejscu?
Rozumiem, że bilans bramek jest dla Realu, ale czy nie decyduje tu bezpośredni pojedynek? A z tego co pamiętam to Atletico wygrało z Realem w lidze 1:0...
0
Bardziej niż Messiego, mimo braku zaangażowania? Bo mnie nie.
0
Bale?
hahahahahahahaha
0
''Top 3 raczej nie''
Przepraszam na chwilę...
...hahahahahahahaha...
... dziękuję na czym skończyłem?
0
Bez przesady.
0
Pamiętacie jego pierwszy mecz po kontuzji gdy wszedł w Copa del Rey w meczu z Getafe? Wszedł, grał jak szalony - strzelił 2 gole. Bo był właśnie pełny tej pasji i ochoty do gry. A teraz to muszę przyznać, że gra tak jakby mu się już to znudziło...
0
Przewidywane się nieźle pomyliły.
0
Bardzo lubię Xaviego, ale uważam, że na jego pozycji powinien wyjść Cesc
0
Serio? Obchodzi Cię to?
0
Tata już pokazał, że wie jak grać z Realem. Pewnie wygraliśmy na Camp Nou. Myślę, że na Bernabeu też damy radę.
0
Tylko polscy kibice potrafią narzekać na najlepszego piłkarza świata, grającego w ich ulubionym klubie. Mimo to że Messi nie bardzo uczestniczy w pressingu to jego gra jest genialna. Te jego sprinty, dryblingi - CUDO ! Nie potraficie tego docenić tylko cały czas na coś narzekacie. To Xavi gra tylko do tyłu, to Alves ma wrzutki na trybuny. Puyol za stary. Sprzedać Pedro, bo nic nie gra. Nawet na najlepszego będą narzekać - Polska.
0
Odpowiedź do ''Wytłumacz''
0
''I uważasz, że te kilka akcji jak na NIEGO są wystarczające ?''
Co to ma znaczyć ''na niego''? Nie ocenia się z nazwiska, tylko za jeden konkretny mecz który rozegrał.
''Gola z karnego, którego tak naprawdę nie powinno być...''
Nie ważne czy miał być czy nie miało być, liczy się to w jaki sposób Messi wyegzekwował jedenastkę.
0
ocen*
0
Tak słabych ocena dawno nie widziałem.
0
Myślę, że miało to wyglądać jakoś tak:
Za ciebie bym umarł, tak samo jak za mojego jedynego syna. Bo jeśli nie to pojechał po bandzie!
0
NOO. to byłoby dobre
0
nie...