KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Trudno mu będzie się tam rozwinąć. Najlepiej by zrobił gdyby poszedł do tego Arsenalu.
0
Tak samo jak Iniesta, ale ty tego nie rozumiesz. Tam gdzie jest myślnik tzn. że nie jest zdecydowany i nie wie którego by wystawił.
0
Takim składem na Getafe nic nie zwojujemy...
0
Dzięki! :)
0
Ktoś z redaktorów tej strony jest autorem tego obrazka, czy zdjęcie wzięte z internetu?
0
http://realmadryt.net/mecz/pokaz/Elche-CF-vs-Real-Madryt-263
0
Odejście Valdesa jest już przesądzone i nie ulegnie zmianie.
0
Jeśli Ci o to chodzi to oni nie wygrali 25 mln Euro...
0
tabaluga56
Dokładnie, a większość z tych tysiąca osób są już w Katalonii, a przed tobą jeszcze podróż.
0
Ja mam 4150...
0
Dlaczego zdjęcie tygodnia jest już miesiąc? Jeśli nie chce Wam się zmieniać co tydzień zdjęcia to zamiast napisu: ''Zdjęcie tygodnia'' napiszcie ''Zdjęcie miesiąca'', tak samo z cytatem.
0
1899barca: Zamknij się!
0
Już kilka razy Messi wracał z kontuzji mięśnia dwugłowego i po kilku meczach znów trzymał się za nogę... Mam nadzieję, że tym razem wyleczył się w 100%...
0
Brazylia 3 - 3 Argentyna
93 minuta meczu... Mascherano odbiera piłkę Hulkowi, przerzucą ją na prawą stronę do Messiego a ten bez problemu mija 3-4 rywali, później jeszcze bramkarza i z ostrego konta obija piłką oba słupki po czym futbolówka wpada do siatki...
0
Ja nie oceniałem samego strzału na bramkę, lecz całą akcje. Moim zdanie zdecydowanie najpiękniejszą i najbardziej widowiskową bramką był gol Busiego z meczu z Sociedad
0
Martino jak dla mnie jest trenerem genialnym. Mimo, że nie miał doświadczenia z drużynami takimi jak Barca, nie miał żadnego doświadczenia w Europie to i tak początek ma bardzo dobry, żeby nie użyć słowa idealny... Choćby zwycięstwo z Realem na Camp Nou. Może wynik 2-1 nie jest to jakiś pogrom, ale oglądając mecz można było zobaczyć jak Barca zdominowała grę. CR7 gdy tylko dotknął piłki był atakowany przez 2-3 piłkarzy i przeważnie tracił piłkę. To wszystko to zasługa trenera.
0
www.realmadryt.pl
0
Hahahahahahahahahahaha!!! Hahahahahaha!!! Padłem.
0
Ja wolę żeby Barca budowała zespół na wychowankach.
0
Haha. Za co Kochaminieste dostał minusy? Może doczytalibyście do końca komentarz zanim minusujecie..?
0
Sprzedać Pedro. Nic nie gra.
0
Po prostu skończ prowokować!
0
Nie rozumiem za co ten minusy... Nabijam się z tego że Real wygrał tylko 2:0 z trzecioligowcem a mimo tego na sportsfan.pl piszą że Real potrafi wygrywać bez Ronaldo i Bale'a
0
http://www.sportfan.pl/artykul/real-bez-gwiazd-ale-gra-dalej-pokonal-wideo-48079
Real wygrywa 2:0 z Xativą bez największych gwiazd. Brawa dla zwycięzców nich (przypomnijmy że w pierwszym meczu Real zremisował z trzecioligowcem 0:0 na wyjeździe).
Barcelona wygrywa 3:0 z Cartageną drużyna z Katalonii grała uspiający football nie potrafili wyprowadzić dobrze piłki, a co dopiero zagrać ją w pole karne. Bez Messiego Barcelona to nie ta sama Barcelona. (przypomnijmy, że w pierwszym meczu Barca, również bez Messiego wygrała tylko 4:1)
Tak mniej/więcej wygląda porównanie Barcy i Realu wg. arykułu ze sportfan.pl
0
Nie odejdzie z Barcelony tak szybko. Myślę że będzie chciał pokazać że jest bardzo dobrym trenerem i wygrać z Barcą jeszcze kilka, kilkanaście trofeów.
0
Masz z tym problem?
0
A ja dałem plusa. Sorki :/
0
Hehe, zgadzam się i się pod tym podpiszę.
0
Jak mnie wkurza ten komentator z TVP Sport. Co za ziom... Poza tym ludzie ktorzy uważają że Barca gra dzisiaj słabi nie są chyba zbyt inteligentni. Po co Barca ma forsować tempo, strzelać 10-0, skoro awans jest w kieszeni. Może taki właśnie jest plan taktyczny Martino żeby oszczędzać siły piłkarzy w takich meczach.
0
On przepisał to co pisze do góry pod zdjęciem.