1

@esem91 Jak Real nie postawi autobusu i będzie dużo miejsca z przodu to przy dobrej skuteczności, nawet Fermin/Rashford, Ferran/Lewy i Bardaghji mogą wiele zdziałać, jeśli pomoc i obrona zagrają na wysokim poziomie. Gorzej jak Real ustawi się defensywnie, wtedy bez Yamala i Rafała będzie trudniej o sytuacje bramkowe.

2

@Kubajnos345 @GeneralXavi To wyobraźcie sobie co będzie jak przyjdzie i Mbappe i Xabi...

0

@mercurial2000 Przypominam tylko, że drużyna tych, którzy będą się śmiać nadal pozostanie druga w tabeli i nadal bez ani jednego pucharu. To będzie jedynie śmiech przez łzy.

1

@barcanawieki Jeśli będzie kosztowało mniej niż 500 zł to kupując, będę czuł się jak złodziej.

13

@NeroTFP1 Piękna inscenizacja wydarzeń z szatni Realu Madryt.

2

@kubix05 Milky way, Mars, Twix, Snickers, Bounty.

4

@Adran360 Myślę sobie jakim cudem tu nie ma spalonego... I chyba za 3. razem ogarnąłem, że tam obrońca leży xD

1

@Gaucho Usuń to!

3

Jeśli pachoł jest winny całemu złu świata, to dlaczego Perez go jeszcze trzyma na stanowisku. To już lepiej bez trenera.

3

@Derean Nie wyobrażam sobie Viniciusa niebędącego idiotą.

4

@simon15 Czy Hajto brał udział w tych wyliczeniach?

0

@clyde Ja niedawno popełniłem ten błąd, że kupiłem. Co prawda używkę na PS5, ale jednak... Po tygodniu była już spakowana z powrotem dla kolejnego "szczęśliwego" nabywcy.

4

@MessiForeverTheBest On sukcesy odnosi tylko jeśli trenuje zespół, który ma "villa" w nazwie.

0

Stół kolorowe pióropusze...

0

@Consigliere Pytanie tylko dlaczego Mourinho miałby chcieć wchodzić do tego śmietnika?

5

@greedo Mnie nie dziwi, że do tego doszło, ale że dopiero teraz.

1

@MroQ Mam przekonanie graniczące z pewnością, że z nim w składzie wygralibyśmy mniej pucharów niż bez niego. Zdecydowanie nie. Dodać do tego mocny charakter Raphinhi czy Yamala i katastrofa gotowa.

7

Fajny klub, fajny...

5

@Zoker To pierwsze jeśli długoterminowo, to drugie jeśli krótkoterminowo.

1

@Gaucho Dzisiaj to nikt w tym Bayernie nie wygląda dobrze.

3

Teraz dla emocji siadłaby taka druga żółta dla Mendesa.

1

@Bogan @titooB Jasne, ja mu nie umniejszam, tylko zauważam pewien fakt.

2

@titooB Z tym, że oni mogą sobie pozwolić co kolejkę w lidze grać innym składem, bo po pierwsze mają szeroką kadrę, a po drugie zero konkurencji w walce o tytuł. To też Enrique ma tam łatwiej pod względem rotacji, a tym samym utrzymania świeżości i intensywności.

1

@PatrykBarca Ale nikt jeszcze takiego przepisu nie przytoczył, więc czekam jak on brzmi.

4

Przytoczcie mi proszę przepis, który mówi, że nie ma karnego dla Bayernu. Ja znalazłem tyle. Nie widzę nic co mogłoby dać się zinterpretować na korzyść PSG.

Not every touch of a player’s hand/arm with the ball is an offence.

It is an offence if a player:

1) deliberately touches the ball with their hand/arm, for example moving the hand/arm towards the ball
2) touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised
3) scores in the opponents’ goal:
3.1) directly from their hand/arm, even if accidental, including by the goalkeeper
3.2) immediately after the ball has touched their hand/arm, even if accidental

https://www.theifab.com/laws/latest/fouls-and-misconduct/

1

@MarianekFCB No i gdzie jest coś na ten temat? Ja znalazłem tyle:

Not every touch of a player’s hand/arm with the ball is an offence.

It is an offence if a player touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger.

6

@MarianekFCB Masz gdzieś ten przepis? Bo jedni mówią, że faktycznie po kopnięciu przez kolegę z drużyny w rękę kolegi nie ma rzutu karnego, a inni że nie ma tylko jeśli ręka była naturalnie ułożona.

1

Łeee... PSG zaczęło grać jak Atletico :(

0

@Comfortable_ Za to na pewno z duchem futbolu są interpretacje, gdzie trzeba uwzględnić 4 miliony zmiennych, żeby podjąć decyzję.

4

Jak Bayern odpadnie to pamiętajcie, że to przez ich błędy i mogli zagrać lepiej, a nie zwalać winę na sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?