KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie penalti dla Realu?
2
Ez Abde sprzedał mecz
3
No i pokazali z innej perspektywy. Nie wiem jak to nie jest ręka.
6
@bart_azz Ręce piłkarzy Realu zaczynają się tam gdzie łokieć.
1
@Kubsoleon Dawniej to się waliło Pegi 18 na początku i dalej już był soczysty trailer pokazujący wszystkie efekty.
1
@Kgorecki2500 Ale swoją drogą ta walka mi się średnio podoba. Widać, że czerpie z tych nowych asasynów i te ciosy mieczem, a właściwie reakcje przeciwników na otrzymywanie ciosów są jakieś drętwe.
1
@Kgorecki2500 Efekty świetlne to swoją drogą, ale gdzie jest do cholery krew? :O
0
@BojanKriKicz Eh BojanKriKicz już musiał skomentować na La Rambli wcale nie kontrowersyjny wpis Dody...
2
@urbipl No ja to mam nadzieję, że te 460 tys. to jest cały budżet tego programu, a to dziadostwo jest tylko jego częścią. A nie ze cała kwota poszła na tą pogiętą siatkę.
1
@ranger3120 @JimMorrisonFCB To możemy sobie zbić pionę!
8
@draxidox No ale tutaj akurat @ProMILs może mieć rację (brak danych by stwierdzić jednoznacznie). Przytoczyłeś dwie osobne tabelki. One nie są ze sobą powiązane. To że samochody powodują najwięcej wypadków, nie znaczy, że powodują ich najwięcej na chodnikach. Dodatkowo wypadki te nie uwzględniają czy ktoś nielegalnie jechał wzdłuż chodnika czy tylko legalnie go przecinał wjeżdżając np. na posesję lub do innego miejsca.
26
@draxidox Ile jest rocznie wypadków z udziałem pieszych, które spowodowali kierowcy jeżdżący po chodnikach?
Zgaduję, że bardzo niewiele, choć mogę się mylić. Policja powinna oczywiście reagować mandatami, gdy ktoś w ten sposób łamie przepisy, ale nie jest to temat, który jest tak palący, że trzeba go stale wałkować. A działalność Konfitury to dla mnie niemniejsza patologia.
2
@Bykunn U mnie na studiach nawet wykładowca tłumaczył, że po dziurach to powoli albo szybko. Nic pośrodku.
@bartekvisca No jeśli wersja o tym, że zasłabł jest prawdziwa to raczej mógł wcisnąć mocniej gaz.
1
@Matheu12 Może tak być, że Flick chcąc utrzymać dobrą atmosferę w drużynie woli nie zmieniać Yamala. Jeśli tak, to na pewno minus dla Yamala, ale przynajmniej ma charakter, piłkarsko nie jest miekką pipą, co pokazał w dwumeczu z Atletico.
1
@esem91 Bo musiałby wybrać GOATa, ale boli go, że nie podał mu ręki w meczu Polska - Argentyna.
1
@Hosh Ja to widzę tak.
Masz dziecko, które kochasz. Zamkniesz je w pokoju, dasz jedzenie, picie i cokolwiek sobie wymarzy z wyjątkiem wolności i zabronisz wychodzić z pokoju? Czy dasz mu wolność, nawet pomimo zagrożeń jakie mogą go spotkać w świecie poza tym pokojem? Myślę, że podobnie jest z Bogiem. Nie mógł nas ukochać i jednocześnie zamknąć w bańce, gdzie jest tylko dobro i szczęście. Może zostaliśmy zesłani na ten świat, aby móc właśnie wybrać pomiędzy dobrem i złem. Bóg stworzył nam zło jako alternatywę. Aby dać nam wolność w postaci możliwości odrzucenia Go.
A może było jeszcze inaczej...? Może opowieść o Adamie i Ewie to opowieść o każdym z nas. Wszyscy byliśmy już kiedyś w raju i nie znaliśmy zła, ale zechcieliśmy wyjść z tego pokoju, w którym Bóg nas przetrzymywał.
Myślę, że nie tylko te dwie opcje, które przedstawiłeś są możliwe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@malicinho Szczerze wolałbym mieć teraz +6 punktów i być w półfinale LM. A przecież rezerwowi też mogliby wygrać czy chociaż zremisować z Espanyolem.
0
@marcin62 Nie bez przyczyny wymyślił własną nazwę "resynced", zamiast używania "remake"/"remaster". Pewnie będzie to coś pomiędzy.
0
@lithotripter Nie wiem co wyjdzie, ale jak dotąd to mi to wygląda na remaster.
2
@Kgorecki2500 Żeby to jeszcze był pełnoprawny remake...
3
@lajcior Zrobiłem jak w przepisie i teraz galaretka ścieka mi po półkach w lodówce. Co dalej?
3
@Aequlibre Raczej mniej goli i mniej widowiska :)
2
@JiXSaw Robi Tomaszewskiemu na złość
5
Tebas powiedział, że będzie jeszcze ciekawie, to będzie
12
No i kurła wał jak chu...
1
@Faro A na nowych zasadach nie ma stykowych sytuacji?
14
Oczywiście powtórka z linią za 20 minut albo więcej.
5
Znowu wyrysują linię gdzie będą zgadywać gdzie kończy się bark, a zaczyna ręka.
0
@semafor Za dwugłowy lewej nogi się trzymał.