3

@MesQueUnClub_87 Będzie, będzie :)

0

@Sergio_Devils Raczej w maju 2027 :)

5

To wygląda jak EA FC na amatorze, gdy próbujesz grać w miarę realistycznie, a nie na pałę do przodu.

0

@Sergio_Devils Nigdy się nie nauczycie, że na końcu to zawsze szwagry triumfują? :D

0

@agaFCB Oni nie musieli mierzyć się z potężną Szwecją!

0

@Laminedependencia Najczęściej jedną rano, ale taką potężną w kubku 600 ml. Czasami popołudniu drugą, ale mniejszą.

4

@Romario87 Piekło kobiet

0

@ranger3120 @Tasde Pozdrawiam Was z wysokości 18. pozycji :P

1

@Comentateiro Szkocja wygrała mecz :)

2

@NeroTFP1 Żeby to jeszcze były jakieś mecze na szczycie... A przez rozszerzenie mundialu do tylu drużyn mamy niestety słabe mecze. Mnie nawet żaden nie interesował z tych, które były o 21:00, a co dopiero gdybym miał wstawać w środku nocy. Jedynie na mecz otwarcia gdzieś kątem oka patrzyłem i to tyle jak dotąd. Czekam na drużyny, którym kibicuję, czyli na Hiszpanię i Argentynę. Dopiero faza pucharowa będzie ciekawsza.

0

@marcin62 Taa... chyba ich ceny rosną.

5

@Nazio_87 Chyba bym zwariował jakbym miał oglądać mecz z tyloma "przeszkadzajkami" na ekranie.

0

@mercurial2000 Myślę, że etapie fazy pucharowej MŚ jest mecz gra się jakby to był finał niezależnie od rywala.

3

Bez przesady z tą czerwoną...

0

@EzioAuditoreDF 7 klas niżej niż Douglas.

1

@barcanawieki Brzmi jak fejk, ale jednocześnie to 100%. Jedynie nieprawdą może być wkładanie tych słów w usta Deschampsa.

1

@damianex10 Nie wiem jak Wy, ale ja już w takim razie nie czekam.

0

@Kidd Z drugiej strony każdy kiedyś pierwszy czy drugi raz wjeżdżał na ekspresówkę czy autostradę. Ja na przykład na kursie prawa jazdy nie miałem takiej okazji i nikt mi nie pokazał jak to robić poprawnie. W teorii rozpędzić się do prędkości aut obok można, ale też nietrudno trafić na kierowców znacząco przekraczających prędkość, którzy mogą w ostatniej chwili uniemożliwić zjechanie z rozbiegowego. Ja zawsze rozpędzam się jak najszybciej i jak tylko widzę, że mam dużo miejsca to zmieniam pas, nie czekam do końca pasa rozbiegowego. No nie przy 50-60 km/h, ale przy około 90-100 km/h jak tylko mam za sobą dużo miejsca.

4

@Kidd Myślę, że boją się wykorzystać całą długość pasa, bo się obawiają, że pas rozbiegowy im się skończy, a akurat wtedy po lewej stronie nadjadą pojazdy i uniemożliwią zmianę pasa.

0

@aszymbeher Ale ja nie mówię o całym okienku tylko o tym niby mistrzowskim zagraniu Pereza.

0

@Ziemny Co w tym mistrzowskiego? Przecież to zagrywka znana od lat. Jedyne co tym osiągnął to zawiódł kibiców Realu, którzy napalali się już na Olise czy Vitinhe.

1

@Gaucho "of their project"? A jaki oni mają projekt? Nie wygrywać trofeów?

1

@misterio Ani raz nie miałem paska i nigdy mi na nim nie zależało.

0

@Faro Ja tam już miałem kryzys kałowy jak się wzmocnili Mbappe i Trentem. Drugi raz się nie dam nabrać.

2

@pt9 Może będzie sadził zioło...

8

Ebrima Tunkara? Już to widzę: "Ankara Tunkara, Ankara Tunkara, Ankara Tunkara, Gooooooooooooooooool!"

1

@Kgorecki2500 Ciągnące czy kruche?

2

@norbi77 Nie oczekuję zaskoczenia. Oczekuję właśnie gry napakowanej detalami, gdzie zasiądę na kanapie i oprócz fabuły i ciekawych różnorodnych misji, będę podziwiał żyjący świat, eksplorował odkrywając tajemnice i natrafiając na ciekawe zdarzenia w świecie gry. Mam również wysokie oczekiwania co do fizyki pojazdów i zniszczeń, co zapewni mi masę frajdy podczas wspomnianej eksploracji. Przy GTA V dość mocno pod tym względem się zawiodłem. Dla mnie nie ma drugiej takiej gry, która oferuje tak wiele w jednym produkcie.

1

@Kozinho. Słusznie, mi pasuje

3

@doc No i spoko. Nico O'Reilly + Gvardiol za Balde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?