KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Będzie, będzie :)
0
@Sergio_Devils Raczej w maju 2027 :)
5
To wygląda jak EA FC na amatorze, gdy próbujesz grać w miarę realistycznie, a nie na pałę do przodu.
0
@Sergio_Devils Nigdy się nie nauczycie, że na końcu to zawsze szwagry triumfują? :D
0
@agaFCB Oni nie musieli mierzyć się z potężną Szwecją!
0
@Laminedependencia Najczęściej jedną rano, ale taką potężną w kubku 600 ml. Czasami popołudniu drugą, ale mniejszą.
4
@Romario87 Piekło kobiet
0
@ranger3120 @Tasde Pozdrawiam Was z wysokości 18. pozycji :P
1
@Comentateiro Szkocja wygrała mecz :)
2
@NeroTFP1 Żeby to jeszcze były jakieś mecze na szczycie... A przez rozszerzenie mundialu do tylu drużyn mamy niestety słabe mecze. Mnie nawet żaden nie interesował z tych, które były o 21:00, a co dopiero gdybym miał wstawać w środku nocy. Jedynie na mecz otwarcia gdzieś kątem oka patrzyłem i to tyle jak dotąd. Czekam na drużyny, którym kibicuję, czyli na Hiszpanię i Argentynę. Dopiero faza pucharowa będzie ciekawsza.
0
@marcin62 Taa... chyba ich ceny rosną.
5
@Nazio_87 Chyba bym zwariował jakbym miał oglądać mecz z tyloma "przeszkadzajkami" na ekranie.
0
@mercurial2000 Myślę, że etapie fazy pucharowej MŚ jest mecz gra się jakby to był finał niezależnie od rywala.
3
Bez przesady z tą czerwoną...
0
@EzioAuditoreDF 7 klas niżej niż Douglas.
1
@barcanawieki Brzmi jak fejk, ale jednocześnie to 100%. Jedynie nieprawdą może być wkładanie tych słów w usta Deschampsa.
1
@damianex10 Nie wiem jak Wy, ale ja już w takim razie nie czekam.
0
@Kidd Z drugiej strony każdy kiedyś pierwszy czy drugi raz wjeżdżał na ekspresówkę czy autostradę. Ja na przykład na kursie prawa jazdy nie miałem takiej okazji i nikt mi nie pokazał jak to robić poprawnie. W teorii rozpędzić się do prędkości aut obok można, ale też nietrudno trafić na kierowców znacząco przekraczających prędkość, którzy mogą w ostatniej chwili uniemożliwić zjechanie z rozbiegowego. Ja zawsze rozpędzam się jak najszybciej i jak tylko widzę, że mam dużo miejsca to zmieniam pas, nie czekam do końca pasa rozbiegowego. No nie przy 50-60 km/h, ale przy około 90-100 km/h jak tylko mam za sobą dużo miejsca.
4
@Kidd Myślę, że boją się wykorzystać całą długość pasa, bo się obawiają, że pas rozbiegowy im się skończy, a akurat wtedy po lewej stronie nadjadą pojazdy i uniemożliwią zmianę pasa.
0
@aszymbeher Ale ja nie mówię o całym okienku tylko o tym niby mistrzowskim zagraniu Pereza.
0
@Ziemny Co w tym mistrzowskiego? Przecież to zagrywka znana od lat. Jedyne co tym osiągnął to zawiódł kibiców Realu, którzy napalali się już na Olise czy Vitinhe.
1
@Gaucho "of their project"? A jaki oni mają projekt? Nie wygrywać trofeów?
1
@misterio Ani raz nie miałem paska i nigdy mi na nim nie zależało.
0
@Faro Ja tam już miałem kryzys kałowy jak się wzmocnili Mbappe i Trentem. Drugi raz się nie dam nabrać.
2
@pt9 Może będzie sadził zioło...
8
Ebrima Tunkara? Już to widzę: "Ankara Tunkara, Ankara Tunkara, Ankara Tunkara, Gooooooooooooooooool!"
1
@Kgorecki2500 Ciągnące czy kruche?
2
@norbi77 Nie oczekuję zaskoczenia. Oczekuję właśnie gry napakowanej detalami, gdzie zasiądę na kanapie i oprócz fabuły i ciekawych różnorodnych misji, będę podziwiał żyjący świat, eksplorował odkrywając tajemnice i natrafiając na ciekawe zdarzenia w świecie gry. Mam również wysokie oczekiwania co do fizyki pojazdów i zniszczeń, co zapewni mi masę frajdy podczas wspomnianej eksploracji. Przy GTA V dość mocno pod tym względem się zawiodłem. Dla mnie nie ma drugiej takiej gry, która oferuje tak wiele w jednym produkcie.
1
@Kozinho. Słusznie, mi pasuje
3
@doc No i spoko. Nico O'Reilly + Gvardiol za Balde.