John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
2023. Agnieszka Holland swoją "Zieloną granicą"zwyzywała całą straż graniczną od morderców i innych najgorszych, bo wykonywali swoją pracę. WOLNOŚĆ SŁOWA. WOLNOŚĆ ARTYSTYCZNEJ EKSPRESJi...
2025. R. Bąkiewicz zarzucił funkcjonariuszowi straży granicznej, że nie wykonuje swojej pracy, a bierze udział w sprowadzaniu do Polski nielegalnych imigrantów. SKANDAL. ZARZUTY... XD
Ktoś, nie bez powodu, mógłby zarzucić polskiej LEWICY HIPOKRYZJĘ, a już na pewno niekonsekwentne działanie.
0
@JohnKennedy Wprowadzić? Lepiej usuwać szkodliwe przepisy prawne.
Usunąć z Ustawy o obywatelstwie polskim rozdziały o naturalizacji.
0
@BorzyKrzys Znowu oglądałeś "Wiosna Panie sierżancie"?! ;)
1
@bossCule Najlepiej żeby nikt nie zwracał uwagi na uległość rządu Tuska wobec Niemiec w kwestii zachodniej granicy.
2
"Kilka lat temu nie mogłem oddychać, ale zacząłem zażywać "Comply" i teraz oddycham w porządku."
https://www.instagram.com/reel/DMlTcX2JWrI/
"Efekty uboczne: zawroty głowy, posłuszeństwo, poprawa oddychania podczas interwencji policyjnych i nagły szacunek do autorytetu! (...) Zapytaj swojego... oficera czy "Comply" jest dla ciebie właściwy"... xD
@Luciano99 Dodatkowy pakiet zdrowotny u ciebie na warsztacie refunduje?
4
Nie ma Huja we wsi, jest w Szczecinie.
1
Coś kiepskie było to planowanie sezonu. Ponoć dla tych rozgrywek odpuścili ligę, puchar króla i lm.
0
@PolskiBarcelonista10 Sportowcy obcokrajowcy dostają obywatelstwo w przyspieszonym trybie, bo szybko biegają, wysoko skaczą, prosto odbijają czy kopią piłeczkę. Czemu zagraniczny trener nie miałby dostać, bo dobrze trenuje?! Pyk i po problemie.
2
@PIWOSZ89 niektórzy takie lubią...
0
@Pawlak1992 Tęczowe marsze
3
@Kessie Posty z wulgaryzmami łamią regulamin. Ktoś pytał czy post z linkiem z twittera zawierającym wulgaryzmy łamie regulamin?!
Czy ta piosenka łamie regulamin? ; )
7
@MsBarca Wyczuł wiatr zmian. Ma dość beznadziejności tego rządu.
1
@Barca_Big_Moment Gdzie tu Pan Bosak skłamał? Trafnie ocenił stan polsko-niemieckich relacji i gdzie jest w nich rząd TUSKA... Na pozycji służącego Niemców. WYRYWKOWE kontrole po polskiej stronie mają się nijak do tych po niemieckiej.
4
Bosak robi poparcie Konfederacji na imigrantach. I dobrze!
2
@Kessie Czytasz prywatną korespondencję użytkowników?
1
@Kgorecki2500 Tuskowe konsumują Polskę 2050. 0 zaskoczenia.
3
@Roobo Takich rolników, którzy mieli byka i dwie krówki będzie coraz mniej. Będą tylko wyspecjalizowane fermy mleczarskie. Krewni na wiosce, co mieli jeszcze kilka lat temu krowy na własny użytek, teraz mleko normalnie kupują w sklepie... Zaś drudzy mają, tylko dlatego, że małe dziecko się urodziło i dostali zgodę. Za dużo przepisów? Dodatkowe opłaty? Rolnik musiałby się wypowiedzieć.
W zakładach mleczarskich pewnie też podnoszą pensje żeby ktoś chciał tam robić. Koszty wszystkiego rosną. Ceny muszą iść do góry.
Jeszcze za PiSu masło było 4-6 zł, a w promce po 3 zł z groszami...
1
@Smrodek Zgadzam się i nie zgadzam. Każda z płci ma trochę "za uszami".
2
@FcPortoFan1999 "(...) wślizgnięciu się jak szczury na Euro." xD +1
2
@Kgorecki2500 Chodzę do marketu i od jakiegoś czasu nie ma jalapeno. A to Ty, kurna, na pizzy wpie***lasz... Smacznego.
8
@Frimpong Kolor skóry oczywiście przypadkowy...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Aragorn33 GDYBY ludzi BĄKIEWICZA NIE BYŁO, ale też innych, to takich przerzutów imigrantów z Niemiec do Polski byłoby wielokrotnie więcej.
Straż graniczna jest kompletnie niezainteresowana przejściami innymi niż te oficjalne. A nawet na tych oficjalnych samochody kontrolowane są wyrywkowo... ; )
1
Gieroje z tych Kolumbijczyków. W dziewięciu na trzech Polaków...
https://www.rmf24.pl/regiony/news-tragedia-w-nowem-skad-tylu-kolumbijczykow-w-tym-miasteczku,nId,7996613
Trzech nie miało prawa pobytu w Polsce. Jeden z nakazem opuszczenia kraju. Jednocześnie wszyscy byli legalnie zatrudnieni w zakładach mięsnych przez agencje zatrudnienia. Zero logiki. Jak można być legalnie zatrudnionym, a jednocześnie nie mieć prawa pobytu w kraju zatrudnienia. Właściciel tych zakładów mięsnych i ta agencja pracy powinni imo ponieść jakąś odpowiedzialność.
Mam nadzieję, że SIKORSKI będzie KANDYDATEM PO na urząd Prezydenta RP w 2030! ; )
6
@PatrychoO Funkcjonariusze TVP w likwidacji z tym samym przekazem. Co dyskusja o granicy z Niemcami, to leci hasło "problem wykreowany przez populistów". Zdaniem "dziennikarzy" nie ma żadnego problemu z nielegalnym przechodzeniem imigrantów z Niemiec do Polski i ich przerzutem przez niemiecką policję. Często jeszcze w tej samej dyskusji, co jest arcyśmieszne, bardzo szybko sami przyznają, że na granicy takie przypadki faktycznie mają miejsce... XD
Zdaniem "dziennikarzy" problemem nie jest tam żaden nielegalny, tylko Robert Bąkiewicz i Konrad Berkowicz... xD
1
Babcia komentatora była bramkarzem Bayernu.
1
@Eklerek Majchrzak + serwis Hurkacza, to byłoby coś.
0
Wadim Tyszkiewicz był gościem polsatowskich „Wydarzeń”. Pytany o protest w Zielonej Górze i sytuację na zachodniej granicy stwierdził, że jemu burmistrzowie okolicznych miejscowości m.in. Słubic mówią, że na granicy nie ma żadnego problemu. Więcej! ON WIE, że granicy nie przekraczają nielegalni imigranci, bo mieszka 80 km od granicy. xD Dziennikarz ładnie nacisnął pytając, dlaczego więc rząd Tuska wprowadził tymczasową kontrolę na granicy? I przypomniał o przypadku Afgańczyka, którego niemiecka policja próbowała BEZ ŻADNYCH PROCEDUR przerzucić na stronę polską! To senator w końcu przyznał, że takie przejścia przez polską granicę mają miejsce. Jednak nadal zarzekał się, że tylko pojedyncze.
Można wierzyć człowiekowi? Przeca mieszka zaledwie 80 km od granicy … Ciekawe ile tysięcy takich pojedynczych przejść miało miejsce? O tych urodzonych 1 stycznia „inżynierach”, których polska straż graniczna transportuje z Niemiec do Polski nie wspomnę
Ponadto Senator Tyszkiewicz JEST PRZERAŻONY możliwą, tu cytat, „brunatną koalicją Konfederacji i PiSu”. Rząd Tuska jest nieudolny i nie dowozi obietnic, więc senator będzie współtworzył nową partię. Partię opartą na samorządowcach. Partię, która nie będzie miała określonego światopoglądu, w której WSZYSCY będą mile widziani!
Wszyscy? Nasuwa się pytanie czy ci o domniemanych brunatnych poglądach także?
Pierwszy sondaż dla TVNu zakładam leciutko 18% i komentarze w stylu "Polska samorządowa", „nowa jakość”, „nowa siła” w polskiej polityce. Ciekawe ilu cymbałów się na to nabierze…
1
@JohnKennedy 71% poparcia dla demokracji w Niemczech? Może dlatego sąsiedzi mają taki bu*del z imigrantami, z którymi nie dają sobie już rady.
0
@Destroyer_of_Worlds Premier rządu technicznego? Przy całej niechęci do niego, Kosiniak-Kamysz. Fatalnie to rozegrał. Spokojnie mógł już być premierem 2 lata, ale nie, bo nie chciał być przystawką PiSu jak Samoobrona czy LPR. Zresztą w tym rządzie z pomocą Polski 2050 też mógł się lepiej ustawić. Przez koalicję z TUSKIEM jego PSL teraz dołuje w sondażach i w końcu doszło do niego, że może być jak ta Nowoczesna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika