- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
0
Wadim Tyszkiewicz był gościem polsatowskich „Wydarzeń”. Pytany o protest w Zielonej Górze i sytuację na zachodniej granicy stwierdził, że jemu burmistrzowie okolicznych miejscowości m.in. Słubic mówią, że na granicy nie ma żadnego problemu. Więcej! ON WIE, że granicy nie przekraczają nielegalni imigranci, bo mieszka 80 km od granicy. xD Dziennikarz ładnie nacisnął pytając, dlaczego więc rząd Tuska wprowadził tymczasową kontrolę na granicy? I przypomniał o przypadku Afgańczyka, którego niemiecka policja próbowała BEZ ŻADNYCH PROCEDUR przerzucić na stronę polską! To senator w końcu przyznał, że takie przejścia przez polską granicę mają miejsce. Jednak nadal zarzekał się, że tylko pojedyncze.
Można wierzyć człowiekowi? Przeca mieszka zaledwie 80 km od granicy … Ciekawe ile tysięcy takich pojedynczych przejść miało miejsce? O tych urodzonych 1 stycznia „inżynierach”, których polska straż graniczna transportuje z Niemiec do Polski nie wspomnę
Ponadto Senator Tyszkiewicz JEST PRZERAŻONY możliwą, tu cytat, „brunatną koalicją Konfederacji i PiSu”. Rząd Tuska jest nieudolny i nie dowozi obietnic, więc senator będzie współtworzył nową partię. Partię opartą na samorządowcach. Partię, która nie będzie miała określonego światopoglądu, w której WSZYSCY będą mile widziani!
Wszyscy? Nasuwa się pytanie czy ci o domniemanych brunatnych poglądach także?
Pierwszy sondaż dla TVNu zakładam leciutko 18% i komentarze w stylu "Polska samorządowa", „nowa jakość”, „nowa siła” w polskiej polityce. Ciekawe ilu cymbałów się na to nabierze…
2
@John_Doe Przecież to kłamcy. Powiedzą wszystko, bo cóż szkodzi powiedzieć.