John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Irina Zarutska przytaknęłaby, gdyby mogła...
0
@tomek8756 Hell no! Ona nie ma do siebie szacunku, to nie znaczy, że i Ty do siebie nie masz mieć!
0
Na Stopklatce od 20.00 puszczają "CZERWONY ŚWIT". Osobiście wolę starą wersję z ŚP Patrickiem Swayze, ale cóż robić... Oglądajcie! W SAM RAZ! ; )
0
@escarabajo Dzisiaj Narodowy dzień polskich dzieci wojny. Trzeba jakoś upamiętnić!
0
Komentarz usunięty
3
@blakkudium Schadenfreude
0
@ShawnC Miejmy taką nadzieję, aczkolwiek z nowymi dostawami sprzętu z zachodu Ukraińcy niewiele zrobią, skoro coraz bardziej brakuje im ludzi.
4
@RichardWinters A ta rakieta, która w Przewodowie zabiła dwóch Polaków, to była rosyjska czy jednak ukraińska?
1
Te drony to może być ukraińska prowokacja, żeby zaprosić polskich żołnierzy do wojny?!
0
@Czyhrynski Gdyby Cię zgarnęli nie rób co ci każą, DOSŁOWNIE, nie rób nic! Na upartego! Nawet nie przebieraj się w łachy od nich. Żeby nie stwierdzili, że przeszedłeś szkolenie. Jesteś pacyfistą! Nigdy nie miałeś ręki w dłoni! Co może ci grozić? Co najwyżej osądzą Cię... Krótki wyrok za dezercję. Miejsce do spania, opieka zdrowotna i posiłek o stałej porze. A po wyjściu przysługuje ci- UWAGA -zasiłek dla opuszczających zakłady karne... xD Lepsze to niż POZBYĆ się ZDROWIA czy ŻYCIA za kraj, który MA "GDZIEŚ" swoich rodowitych obywateli!
Pierwsi w kamasze powinni iść obcokrajowcy, którzy są beneficjentami programów socjalnych z których Polacy nie korzystali i nie korzystają. Obcokrajowcy, którzy studiowali w Polsce przez co Polacy nie mogli dostać się na studia albo na wymarzony kierunek. Obcokrajowcy, którzy tu pracowali przez co Polacy nie mogli znaleźć albo zmienić zatrudnienia. O stagnacji pensji i wysokich cenach mieszkań nie wspomnę.
0
W adaptacji Netflixa napastnikiem będzie biały mężczyzna, a ofiarą czarnoskóra kobieta, może imigrantka. Na odwrót. Jak w "Dojrzewaniu".
0
@Fido66 Dowiedziałem się tylko, bo oglądałem właśnie film penguinza o tym.
0
@Ogorinho1974 Log in 24/7?
0
@Inko ... and world around
0
Majchrzak po meczu wręcza chłopcu czapeczkę, ale dorosły mężczyzna wyrywa ją i chowa do torby...
Typowa polska chytrość. Multimilioner, ale JESZCZE MU MAŁO... Majchrzak o wszystkim się dowiedział. Spotkał się z chłopcem i sprezentował mu czapeczkę i autografy. Tymczasem firma Szczerka w dół, ale ważne, że ma tą czapeczkę... xD
0
Stempel na Viniciusie był. Powinien być wolny dla RM.
0
Największa w świecie kserokopiarka. Będą drukować?
0
@Borneo Nawrocki nie jechał, bo jedzie 3.09. Ten nie jechał, bo tamten ma jechać. Takie wymówki nic nie znaczą. Zdaniem Premiera TUSKA polityka zagraniczna ponoć leży w gestii rządu, a Prezydenta żyrandol.
Ciekawe, co Czaputowicz myśli o decyzjach koalicji "chętnych", w której uczestniczył Sikorski, czyli właściwie i Tusk, cały polski rząd?
Ale co ważniejsze! Gdzie słownik?!
1
@Barcanajlepszyteam Techniczne tam nie będzie "polskiego żołnierza", zawodowego żołnierza Polaka w polskim mundurze, tj. z naszywką, że wojsko polskie. Tylko legia cudzoziemska pod zarządem Amerykanów... xD
2
@Tasde Dyskryminacja za bycie Niemcem? Możliwe. Mężczyzna, który nie chce się zadawać z brzydką kobietą też dyskryminuje! Sam @Comentateiro nie da rady zrobić oglądalności BM!
Btw, wiem o co Ci biega i się zgadzam.
1
@messi33 Jak to mówią Jankesi "no skin in the game". Gdyby decyzje dotyczyły stricte ich synów, to by takich nie podejmowali. A że chodzi o tłuszczę...
1
Nikogo nie powinno dziwić, że ani NAWROCKI, ani TUSK, a zwłaszcza Sikorski nie chcieli polecieć na spotkanie w Białym domu ws. zakończenia konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. Nikt nie chciał WEJŚĆ NA "MINĘ"!
Jeszcze nie wiemy na jakie ustępstwa/straty terytorialne będzie musiała zgodzić się Ukraina... A na jakieś będzie musiała. Rosjanie zajmują już 20% terytorium kraju i ciągle robią postępy na froncie. Zbyt wielu Rosjan zginęło, za dużo pieniędzy stracili, za dużo złego PRu i przede wszystkim za długo to trwa. Szczerze ilu z Was myślało, że ruskie zgniotą Ukraińców w trzy dni?! ;) Muszą jakoś "wyjść z twarzą". A co ważniejsze Putin chce mieć SWÓJ 8 MAJA.
Wiemy, że Ukraina ma dostać amerykański sprzęt wojskowy wart 90 miliardów $. Kto za to zapłaci? Ano państwa europejskie, W TYM i POLSKA... xD Państwa europejskie miały się na to zgodzić podczas spotkania koalicji państw chętnych, w którym uczestniczył JE Radosław SIKORSKI. Ponadto na spotkaniu zgodzono się, że Ukraina dostanie gwarancje bezpieczeństwa. Na terytorium Ukrainy będzie kontyngent koordynowany przez Stany Zjednoczone. Podsumujmy. Polski podatnik niemal od pierwszego dnia wojny musi ponosić koszt pomocy dla Ukraińców (m.in. zakwaterowanie, programy socjalne, 800+) i tracić przychód na imporcie z Ukrainy, a teraz POLSKI PODATNIK MUSI współfinansować dozbrojenie Ukrainy. Polski żołnierz zostanie oddelegowany na terytorium Ukrainy i będzie musiał wykonywać rozkazy obcokrajowców. Ale najprawdopodobniej będą to Amerykanie, co pewnie zostało ustalone ze stroną rosyjską. Kto by nie pojechał do Waszyngtonu? Prezydent czy Premier? To, nie mam wątpliwości, że DRUGA STRONA by to wykorzystała politycznie i OBARCZYŁA WINĄ. Każdy sondaż pokazuje, że POLACY NIE CHCĄ obecności polskich żołnierzy na Ukrainie!
Źródło: TVP Info.
Btw, gdyby była dyskusja o wprowadzeniu w Polsce obowiązkowego przeszkolenia wojskowego, to BYŁEM jak najbardziej ZA. Uważałem, że to powinien być obowiązek każdego zdrowego mężczyzny mieszkającego w Polsce. Polaka, a i też obcokrajowca. Postawa "dlaczego ja(?)", "mam firmę", "nie mam czasu robienie pompek", "ja studiuję" nie stanowi żadnej wymówki. Istnieje coś takiego jak obowiązek wobec ojczyzny. Poprzednie pokolenia jakoś nie protestowały. Zero do gadki. Jest termin. Masz się stawić. Jak nie, to przyjedzie po ciebie ŻW. Obecnie mam co najmniej mieszane uczucia. Fatalny czas, żeby decydować się na KARIERĘ WE WOJSKU. Zapaść liczby chętnych do armii? Nie wiem, ale się domyślam...
1
@Kgorecki2500 Szkoda, że swego czasu obecnie rządzący, a wówczas opozycja, krytykowali nowelizację ustawy o IPN PiSu, która była krokiem w dobrym kierunku. Wtedy wszyscy byli Żydofilami...
0
@mkord Polski sen. Od alfonsa do Prezydenta. ;)
0
@Aragorn33 "(...) powinni trafić do bazy i w razie gdyby ktoś z nich przyjechał w przyszłości do Polski, to służby powinny być gotowe."
;) Podziwiam za wiarę w polskie państwo. Obawiam się, że nawet czegoś takiego nie są w stanie ogarnąć. Nieistotne kto rządzi, prawa czy lewa strona.
1
@Kgorecki2500 A teraz goje oddajcie kamienice! ;)
0
@Ojciec5tkidzieci "Otyłość zabija" nabiera innego znaczenia.
4
@partymaker Nie bez powodu wypędzali ich z każdego kraju.
1
@APTAPT Antysemitą już nie jest osoba, która nienawidzi Żydów, tylko osoba, którą Żydzi nienawidzą.
0
@tomek8756 USA powinno być wykluczone z udziału w kilku ostatnich olimpiadach. My w sumie też. Polska brała udział w okupacji Iraku i Afganistanu.