0

Ubił karpia na wigilie

2

Buntownik z wyboru bardzo polecam ten film, świetne kino! szkoda, że już takich filmów nie robią

2

@ChampionLW nikt Ci nie broni :D

0

@Janiama kto prowadzi w klasyfikacji

1

@mekston ja już go osobiście nie widzę na następnych mś

7

@Rust_Cohle Przy tych cenach i powrót VAT po nowym roku ten 2 litrowy czajnik nie jest taki zły

1

@Sulimo gdybym nie był chory to aż sam bym poszedł na sanki

1

@Bobo25 kto ma więcej mvp?

1

I jeden sędzia da karnego drugi nie, chore te przepisy

1

Przepiękne są niektóre Marokanki

9

No to niezły VAR

5

Hahah ale żenada xD

0

@Faro wyprzedane

0

@draxidox albo leczyć

10

182 zł w aptece za syrop, tabletki na katar, witaminę C i antybiotyk przecież to jest jakaś masakra, współczuje emerytom co zostawiają w aptece miesięcznie po 500 zł a także tym którzy maja drogie leki bez których nie mogą żyć

32

VAMOS ARGENTYNA



We Francji z kolei mobilizacja 10 tysięcy policjantów i żandarmów, z czego 5 tysięcy w regionie paryskim z powodu dzisiejszego meczu Francja - Maroko.

1

@LewoSkrzydlowy11 wszystko jest dla ludzi, a po prostu niektórych meczów na trzeźwo nie da się oglądać

51

raczej nie inaczej


29

ale byłbym szczęśliwy jakby Argentyna wygrała MŚ


7

Maroko wierze w was!

0

@mekston spokojnie to tylko szpileczka

0

@pt9 Co to za upoś?

1

Ale ta Brazylia była słaba

5

Bang


3

3:0 pięknie teraz na spokojnie i pełny luz w głowie

14

Hahah Messi!!! Gvardiol wciągnięty wiadomo czym!!

10

la zabawa


19

coś pięknego :D


17

Messi show, kocham tego dziadka

10

Reszta to już historia


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?