0

Ciekawe czy Neymar już wstał, ale pewnie dalej banie ma mocna

0

@draxidox nie no CP to nawet podjazdu nie ma do takiego RDR2

0

@LambiPL za darmo to będzie uczciwa cena moim zdaniem :D

0

@marcin62 kiedy te dlc?

1

@tomek8756 Doda? TOP

6

cwaniak z Rosario


0

@Emhyr i ta psychofanka na prawo

3

@GeneralXavi izotoniki, elektrolity

0

@Nano22 ja wczoraj pare kieliszków, szampan i dziś jak młody bóg

0

@Kgorecki2500 oj małolat i na co Ci te studia były

3

@Piotr,1985 wzajemnie Piotruś

5

@ChampionLW daj jej na śpiocha zobaczymy czy rano będzie pamiętać

8

Mame obudź na petardy

6

Norweg jest przepotężny łaaaa!!!


1

Dziwie się ze jeszcze światowa ankieta nie powstała, żeby Lahoz skończył marna karierę

1

Co chłop z tymi kartkami teraz xD

0

@Sapos93 gość zmienia fryzury jak w gta sa

0

Hiszpańskie sędziowanie to patologia jakaś, ekstraklasa zjada ich pod tym względem

0

Niech jeszcze doliczy 10 minut i będzie pięknie

0

Ale cyrk na nowy rok

0

Kurs w trakcie meczu na czerwo był 3 zł ktoś tu pisał

0

Xavi dobrze pokazuje, Lahoz to pajac strzelał tymi kartkami jak z rewolweru

1

Haha xD kocham te kabarety

0

Przecież to już klasyk xD

0

@Rust_Cohle a co Marcus nawywijał?

1

@GeneralXavi za to Ferran sobie to wszystko dobrze wymyślił xD

2

@pt9 Xavi czy Iniesta odeszli bo czuli, że już nie dadzą tyle ile by mogli natomiast z Busim jest trochę inaczej już dwa sezony temu mógł sobie przejść do jakiejś innej ligi na emeryturę

0

@patryk355 co mówił

0

Rashford lepszy od Darwina? @Rust_Cohle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?