Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Neymar już wstał, ale pewnie dalej banie ma mocna
0
@draxidox nie no CP to nawet podjazdu nie ma do takiego RDR2
0
@LambiPL za darmo to będzie uczciwa cena moim zdaniem :D
0
@marcin62 kiedy te dlc?
0
lipa
https://x.com/Footy_Headlines/status/1609429737142734848
1
@tomek8756 Doda? TOP
6
cwaniak z Rosario
0
@Emhyr i ta psychofanka na prawo
3
@GeneralXavi izotoniki, elektrolity
0
@Nano22 ja wczoraj pare kieliszków, szampan i dziś jak młody bóg
0
@Kgorecki2500 oj małolat i na co Ci te studia były
3
@Piotr,1985 wzajemnie Piotruś
5
@ChampionLW daj jej na śpiocha zobaczymy czy rano będzie pamiętać
8
Mame obudź na petardy
6
Norweg jest przepotężny łaaaa!!!
1
Dziwie się ze jeszcze światowa ankieta nie powstała, żeby Lahoz skończył marna karierę
1
Co chłop z tymi kartkami teraz xD
0
@Sapos93 gość zmienia fryzury jak w gta sa
0
Hiszpańskie sędziowanie to patologia jakaś, ekstraklasa zjada ich pod tym względem
0
Niech jeszcze doliczy 10 minut i będzie pięknie
0
Ale cyrk na nowy rok
0
Kurs w trakcie meczu na czerwo był 3 zł ktoś tu pisał
0
Xavi dobrze pokazuje, Lahoz to pajac strzelał tymi kartkami jak z rewolweru
1
Haha xD kocham te kabarety
0
Przecież to już klasyk xD
0
@Rust_Cohle a co Marcus nawywijał?
1
@GeneralXavi za to Ferran sobie to wszystko dobrze wymyślił xD
2
@pt9 Xavi czy Iniesta odeszli bo czuli, że już nie dadzą tyle ile by mogli natomiast z Busim jest trochę inaczej już dwa sezony temu mógł sobie przejść do jakiejś innej ligi na emeryturę
0
@patryk355 co mówił
0
Rashford lepszy od Darwina? @Rust_Cohle