52

ehh...


5

@ranger3120 luka top


0

@tristan87 masakra


2

Przewidywana temperatura na zachodzie polski w sylwestra wynosi 15-17 stopni

2

@msmsms wiadomo jaka cena? Czy za free

4

Jeszcze od rana grypa jelitowa męczy ha tfu

0

@Kubsoleon Allegro, kupujesz kod i aktywujesz przez VPN koszt 20 zł

1

@tristan87 o boshe

1

@paweldunajecfcb to niezły kac po piccolo

1

@kamiVeB i to w Barcelonie

3

A wszystko przez tego wścibskiego bachora!!!

4

Joe Pesci TOP!!

1

@Nano22 Nie byliśmy grzeczni w tym roku najwidoczniej

5

@Janas11224 urwany film, a później zdziwiony, że ma bana na messengerze za pornografię :D

43

proszę wróć na ten last dance...


0

@BorzyKrzys za Tuska były z pestkami

0

@AdiKingu96 Swój talent i ambicję w butelkach potopili.

10

Wracałem autobusem i strasznie przykuł uwagę jeden facet koło mnie, był podpity śmierdziało od niego alkoholem i mówił, że kiedyś coś tam grał w piłkę w Polsce i w Niemczech oraz, że zna Czesława Michniewicza dzięki któremu nieźle zarobił

1

@Kgorecki2500 ku De mon??

1

@ptrx o facet podziwiam, milion spotów reklamowych + film to już bym chyba tego nie wytrzymał

1

@Kgorecki2500 kto ogląda filmy w tv? Jakis czubek tylko

2

@HarveySpecter ja dostałem tylko link do Twittera z filmikiem o wyjaśnieniach i za to ban z tym samym powodem i swoją droga piękna inwigilacja

1

@HarveySpecter tez dziś dostałem, prawdopodobnie chodzi o ferrariego/ Marconia jeśli cokolwiek z jego wizerunkiem przesłałeś na Messenger

0

@draxidox ciężka praca nie popłaca

1

@Bocheno1 oj tak byczku

1

@MesQueUnClub_87 na Disney nowy predator, a na netflix buntownik z wyboru

0

@kuz będzie afera

0

Strzelajo już tymi petardami debile, każdy kto strzela przed sylwestrem straci palce

3

szkoda, że dziś bez kowala po procentach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?