0

@Kgorecki2500 mam za fajne i za wygodne życie i mam nadzieje, że nie będą mnie brali pod uwagę w tym cyrku

0

Bramkarz na psyche wjechał

12

@hayek kurwa takie rzeczy tylko w polsce, pare dni temu miliony polaków w radości, a teraz takie obrazki i afery

1

Aż się prosiło zagrać do Gaviego

0

Raczej wcześniej faul był na busim

0

@MesQueUnClub_87 równie dobrze można dostać depresje przez to, że jest się otyłym

0

@HighestInTheRoom akurat psychoterapia i edukacja żywieniowa trafne, jest bardzo dużo osób co przez depresje albo stres zjadają potężne ilości jedzenia

0

Ojooj czemu to nie weszło

0

@Rl9k1nG gagatek po tatusiu kochany mateo

1

Agent Chorwata już zaciera rączki

2

mame obudź mnie na karne

2

bedzie powtórzony mecz


0

Ale by sobie człowiek obejrzał jakiś meczyk w mocnym deszczu na tych MŚ

0

Czekam aż salto będzie robione przed strzałem

1

Sprzedać póki coś wart xD

1

Te zatrzymywanie przy karnym jest dziwne

0

@GeneralXavi ze wzoru Hajty wynika, że mamy awans przy tym wyniku

0

Klasyka, pare pocisków na Mbappe i brama xd

2

I ten Mbappe ma zgarniać złota piłkę? xD

5

Cash zostanie wyjaśniony, ale na ulicy

0

Dawać Grosika nie wiem na co czeka czesiu

1

Nie no jaki tam faul, bramka powinna zostać zaliczona

0

Złotem obwieszony jak Cygan

0

Kounde gra z łańcuszkiem??

0

Co ten Messi dziś wyprawia xD

1

Mało brakowało, piękna bramka by była

0

Jaki on jest rzadki!! Alvarez wciąga go dupa

1

Ku*wa jaki to jest gość!!!! Coś pięknego

1

Nakładka bez kartki, legionista TOP

0

Co z wami ludzie, Polacy grają, a wy za Australia jesteście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?