La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

5

https://x.com/NowakMaciej92/status/1600158347616956416
Mogli zrobić biletowany wstęp, to może przy perspektywie łatwego zarobku, by wyszli xD

12

@hayek kurwa takie rzeczy tylko w polsce, pare dni temu miliony polaków w radości, a teraz takie obrazki i afery

1

@hayek Ktoś powinien zarządzić że zatrzymujemy busa i wychodzimy do kibiców.

1

@Szreko Jedyna decyzyjna osoba(Lewandowski) nawet nie wracał z kadrą xD

1

@hayek No to porażka. Ja jednak jestem zdania że to trenera robota. Michniewicz powinien że wszyscy mają wyjść do fanów.

konto usunięte

1

@hayek Oj Ania już chyba Tvnu nie wpuści do domu w święta.

konto usunięte

1

@hayek lepiej o kasę się kłócić. Co tam dzieci jakieś, które czekały na Panów Piłkarzy.

konto usunięte

0

@Szreko No powinien,ale może nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia? Poza tym to reprezentacja jest wizerunkiem PZPN i to raczej jego prezes powinien dbać o relacje z kibicami,ale pewnie kasa przesłoniła szlachetne wartosci. Ale jest na to sposób, żeby wyrazić swoje niezadowolenie,tylko trzeba mieć twardą dupę i nie dać się omamić,kajaniem się naszych kopaczy,bo takie za chwilę będą. A chodzi mi o to , żeby na najbliższy mecz reprezentacji u siebie kibice nie kupowali biletów, niech zagrają przy pustych trybunach tak jak te dzieciaki widziały pusty terminal przylotu naszych orłów.

0

@sevs No to pytanie czy prezes był w tym autokarze? Jeśli nie to ja winie Michniewicza o takie zachowanie. On jest szefem i ma decydować. Czasem trzeba zrobić nawet wbrew przełożonym i jeśli Kulesza kazał inaczej to Michniewicz powinien to zrobić jak należy. Z drugą częścią się zgadzam. Nie ma przebacz i kibice zdecydowanie powinni dać piłkarzom i reszcie odczuć to. Niemniej nie wierzę w to że takie coś się stanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?