8

Jutro wszyscy do kościoła jak wygramy

5

Półfinał to minimum

0

Matko bosko co to się stanęło

0

Czasami nie wierze xD

2

Trener Arabii tłumaczy swoim zawodnikom, a Czesiu stoi

2

A temu co mole getry zjadły

0

Jeszcze jeden faul Casha i pakuje walizę tutaj i tak dużo szczęścia miał

2

Cash czerwo jak nic xD

1

20 minuta 3 żółte kartki, Arabia na druga polowe wyjdzie rześka i będzie jazda

2

I puuu wojtus laga xD

7

Skąd on wziął ta jedna bramkę dla Polaków?



20

Kurs na Arabię 4.80 brzmi jak łatwy zarobek

0

Foden i TAA wczoraj cały mecz na ławce, nie rozumiem pewnych decyzji trenera Anglików

0

Ale ten depay jest słaby

3

Szkoda tego Ekwadoru

0

Holandia w strachu łaaaa

0

Ale brameczka piękna

0

@Medium z tego co pamietam zalando może zmienić ceny jeśli jest duże zainteresowanie danym produktem, ja kupiłem kurtkę z the north face za 399 z 1099 zł po godzinie cena wzrosła na 899 zł

1

@Encore ten to ma szczęście do MŚ

0

Byście widzieli tego łysego Serba w Barcelonie?

0

Nie rozumiem czemu boczni sędziowie nie podbiegają w takich sytuacjach

0

O nie jeszcze on jajo felix

0

Lewy to geniusz


1

Akurat Ronaldo to nie obchodzi ważne, że bramka jest

1

GHANA!!! Jjazda

0

Łokciem za bardzo pracował :P

12

6

Pięknie gra ta Kanada, podoba mi się ich styl

1

Ale bym sobie obejrzał Polska-Kanada dwie potężne ekipy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?