Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jutro wszyscy do kościoła jak wygramy
5
Półfinał to minimum
0
Matko bosko co to się stanęło
0
Czasami nie wierze xD
2
Trener Arabii tłumaczy swoim zawodnikom, a Czesiu stoi
2
A temu co mole getry zjadły
0
Jeszcze jeden faul Casha i pakuje walizę tutaj i tak dużo szczęścia miał
2
Cash czerwo jak nic xD
1
20 minuta 3 żółte kartki, Arabia na druga polowe wyjdzie rześka i będzie jazda
2
I puuu wojtus laga xD
7
Skąd on wziął ta jedna bramkę dla Polaków?
20
Kurs na Arabię 4.80 brzmi jak łatwy zarobek
0
Foden i TAA wczoraj cały mecz na ławce, nie rozumiem pewnych decyzji trenera Anglików
0
Ale ten depay jest słaby
3
Szkoda tego Ekwadoru
0
Holandia w strachu łaaaa
0
Ale brameczka piękna
0
@Medium z tego co pamietam zalando może zmienić ceny jeśli jest duże zainteresowanie danym produktem, ja kupiłem kurtkę z the north face za 399 z 1099 zł po godzinie cena wzrosła na 899 zł
1
@Encore ten to ma szczęście do MŚ
0
Byście widzieli tego łysego Serba w Barcelonie?
0
Nie rozumiem czemu boczni sędziowie nie podbiegają w takich sytuacjach
0
O nie jeszcze on jajo felix
0
Lewy to geniusz
1
Akurat Ronaldo to nie obchodzi ważne, że bramka jest
1
GHANA!!! Jjazda
0
Łokciem za bardzo pracował :P
12
miłego dnia
https://x.com/cat_auras/status/1595666955239051270
6
Pięknie gra ta Kanada, podoba mi się ich styl
1
Ale bym sobie obejrzał Polska-Kanada dwie potężne ekipy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika