Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na co ten Fati teraz czekał jak Lewy był przy piłce? Chłop truchta XDDD
5
A później zawieszenia z dupy za gesty piłkarzy do sędziów xD szkoda, że Ci inwalidzi nie są tak rozliczani za swoje sędziowanie
3
Gavi to jest pewniak z żółta kartka (chociaż tutaj nie powinien dostać moim zdaniem)
1
Tej hiszpańskiej już nawet nie chce się oglądać xD przecież ta liga to jeden wielki żart
4
A tu brak żółtej? Niezłe jajo
2
Sprzedać póki coś wart
0
Lewy teraz bardzo mądry przerzut
2
@Cotutajsiedzieje asysty ez
4
@barcelonaLM 2 lata na odbudowanie i wielki powrót
3
@Medium to fakt, patrzeć na Sancho +cena i psycha siadła
0
@Uukasz_93 przecież teraz 16 latki wyglądają jakby miały po 24
0
@MesQueUnClub96 też tego nie rozumiem, multimilioner i masa układów, a ludzie się w sąd bawią
0
@Kris84 Ubezpieczenie NNW, o ile wykupił
0
ta scena z Django to taki majstersztyk, że chu, dzieło sztuki filmowej
DLa tych co nie oglądali filmu (Uwaga Spoiler)
0
@barteq bierz jabłuszko
1
@Rust_Cohle bo ja już lekko odklejony jak Floki
1
@LewoSkrzydlowy11 wikingowie chociaż ostatni sezon albo dwa ostatnie już ciężko mi się oglądało
7
@Kessie reszta na sadolu xd
6
niczym Predator
https://x.com/weirdterrifying/status/1608096632276676610
1
@Kgorecki2500 dostałeś za HP xD
1
@tomek8756 może sieć Aldi ma problemy?
2
@Rust_Cohle Ronaldo powiedział, że wszystko zależy od tego czy Liverpool zagra w następnym sezonie w LM jeśli nie to obierze inny kierunek :P
0
@tomek8756 Pani Joanna w punkt
2
@_Adek_02_ zrobić płukankę, wymienić olej (możesz dodać cerateca do oleju) zrobić serwis gazu, jeździć i obserwować
3
@macio_944 no ja trochę żałuje, że nie pojechałem jak Messi grał w FCB, ale niestety kto wiedział, że tak się stanie… Barcelonę zaliczyłem w 2009 roku, ale podczas sezonu turystycznego
4
@abram3k złota piłka tez
0
Może dlatego Xavi myśli, że Dembele jest lepszy
1
Neymar to jest mem xD
0
@FCB24 Już za późno, Mikołaj odleciał
2
@Deviler obrotowe?