0

Na co ten Fati teraz czekał jak Lewy był przy piłce? Chłop truchta XDDD

5

A później zawieszenia z dupy za gesty piłkarzy do sędziów xD szkoda, że Ci inwalidzi nie są tak rozliczani za swoje sędziowanie

3

Gavi to jest pewniak z żółta kartka (chociaż tutaj nie powinien dostać moim zdaniem)

1

Tej hiszpańskiej już nawet nie chce się oglądać xD przecież ta liga to jeden wielki żart

4

A tu brak żółtej? Niezłe jajo

2

Sprzedać póki coś wart

0

Lewy teraz bardzo mądry przerzut

2

@Cotutajsiedzieje asysty ez

4

@barcelonaLM 2 lata na odbudowanie i wielki powrót

3

@Medium to fakt, patrzeć na Sancho +cena i psycha siadła

0

@Uukasz_93 przecież teraz 16 latki wyglądają jakby miały po 24

0

@MesQueUnClub96 też tego nie rozumiem, multimilioner i masa układów, a ludzie się w sąd bawią

0

@Kris84 Ubezpieczenie NNW, o ile wykupił

0

ta scena z Django to taki majstersztyk, że chu, dzieło sztuki filmowej
DLa tych co nie oglądali filmu (Uwaga Spoiler)


0

@barteq bierz jabłuszko

1

@Rust_Cohle bo ja już lekko odklejony jak Floki

1

@LewoSkrzydlowy11 wikingowie chociaż ostatni sezon albo dwa ostatnie już ciężko mi się oglądało

7

@Kessie reszta na sadolu xd

6

1

@Kgorecki2500 dostałeś za HP xD

1

@tomek8756 może sieć Aldi ma problemy?

2

@Rust_Cohle Ronaldo powiedział, że wszystko zależy od tego czy Liverpool zagra w następnym sezonie w LM jeśli nie to obierze inny kierunek :P

0

@tomek8756 Pani Joanna w punkt

2

@_Adek_02_ zrobić płukankę, wymienić olej (możesz dodać cerateca do oleju) zrobić serwis gazu, jeździć i obserwować

3

@macio_944 no ja trochę żałuje, że nie pojechałem jak Messi grał w FCB, ale niestety kto wiedział, że tak się stanie… Barcelonę zaliczyłem w 2009 roku, ale podczas sezonu turystycznego

4

@abram3k złota piłka tez

0

Może dlatego Xavi myśli, że Dembele jest lepszy

1

Neymar to jest mem xD

0

@FCB24 Już za późno, Mikołaj odleciał

2

@Deviler obrotowe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?