0

29 lat to 2 lata mniej niż Suarez ma teraz.

0

Napisałem na priv.

0

Zgadzam się, że ma niesamowitą skuteczność, ale to nie będzie trwało wiecznie i należy już teraz powoli zacząć myśleć o następcy. Niewykluczone, że Barcelona wykupi Griezmanna latem, a do zespołu dołączy dopiero w 2020 roku.

0

Sprzedaż Dembele to najgłupsza plotka jaką ostatnio słyszałem. Jaki był w takim razie sens kupowania młodego perspektywicznego zawodnika za tak duże pieniądze? Ja bym wypożyczył Dembele na jeden sezon do któregoś z hiszpańskich klubów i po tym sezonie sprzedałbym Suareza, który będzie już miał 32 lata i to będzie ostatni moment żeby jeszcze coś na nim zarobić. Podczas wypożyczenia Dembele w składzie byłoby miejsce dla Griezmanna, Suareza, Coutinho i Messiego, a po powrocie Dembele to właśnie Francuz wszedłby do zespołu zamiast sprzedanego Suareza.

1

Griezmann nie jest lisem, Griezmann jest napastnikiem, który haruje na całym boisku a nie zostaje na spalonym spacerując w kierunku środka boiska.

0

A co z Dembele i Coutinho?

0

Teraz to już pograne, bo BvB poleciała w kulki...

0

Betis czysty win, czy z podpórką?

0

Denis Rozrabiaka. Generalnie, przy takiej organizacji wyprawy nie wróżę im sukcesu, chociaż nadal mocno trzymam kciuki żeby im się udało.

1

Nie bez powodu tak jest.

4

Akurat w tym sezonie Rakitić jest jednym z najrówniej grających pomocników.

37

Bale w Bayernie, Mbappe w Barcelonie, Coutinho w PSG, pasjonujące okienko transferowe nam się szykuje latem.

1

Mnie to interesuje, w końcu chodzi o pierwsze zimowe wejście na K2 - ostatni niezdobyty zimą ośmiotysięcznik. Jak dla mnie mogą o tym trąbić do porzygu.

3

Trochę pojechałaś teraz...

4

Być może Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie, bo jest jeszcze młody.

0

Nie zdziwię się jeśli Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie zważywszy na jego młody wiek i w jego miejsce przyjdzie Griezmann, a po powrocie Dembele z wypożyczenia Barcelona sprzeda Suareza i Griezmann będzie ustawiony na 9. Szczerze mówiąc ciężko mi znaleźć inne wytłumaczenie dla transferu Francuza, bo w rotacje jakoś nie bardzo wierzę.

2

Żółte wstążki to symbol poparcia dla dążeń Katalonii do utworzenia niepodległego państwa.

0

On jest wypożyczony, czy sprzedany?

1

A teraz popatrz na wynik Girony i Chelsea i odpowiedz na pytanie, który styl był bardziej skuteczny.

0

Na pewno nie był, a Niemiec ma dopiero 26 lat.

3

Alba i Suarez na pewno zagrają żeby się wykartkować przez Atleti.

1

Jak jest sprytne to tak.

18

Pewnie już spakowane tornistry i czekają na dzwonek.

0

Mbappe w tym roku kończy 20 lat.

Edit: nic się nie stało, każdy może się pomylić.

12

Nie wiedziałem, że dzieci w wieku 7 lat nosi się w kołysce.

0

Chyba za młody jak na 13-latka ;)

1

Mbappe?

0

Ciekawe kogo zaproponują: Gomes, Denis, Paco?

0

Myślę, że wychodzi tutaj zmęczenie spowodowane brakiem przerwy międzysezonowej.

0

Generalnie silniki TSI to jednorazówki nadające się do kapitalnego remontu nierzadko już po 100 tys. km, ale być może trafi Ci się dobry egzemplarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?