0

W złą godzinę to napisałem ;)

0

Boję się żeby nie wygrali znowu LM.

0

Widać było większą mobilizację mimo goli z niczego.

0

1:0

0

Gołym okiem widać, że Real odpuszcza ligę i koncentruje wszystkie siły na LM. Nie ma powodów do jakiejś wielkiej radości.

0

Haha, co tam się dzieje?

0

Jak teraz Betis gra po zdobyciu bramki?

1

na Real.

0

Messi jest tylko jeden.

5

Derek & The Dominos - "Layla"

0

Nic takiego nie napisałem, chodzi mi tylko o to, że śmieszy mnie wyciąganie tego meczu jako najbardziej przekręconego spotkania w historii i to jeszcze (nomen omen) przez Markę.

0

Jaki jest cel publikowania takiego artykułu na stronie Barcelony?

3

Ech, myślałem, że dekoracja jest o 11:25 i się spóźniłem, najgorzej.

1

O której jutro ceremonia medalowa z udziałem Kamila?

0

No nic, Anderlecht szybko pozbawił mnie złudzeń co do kuponu...

0

0

A gdzie Polska?

0

Ja też dopiero pod koniec na to wpadłem :)

0

Do Abidala to ma lata świetlne.

0

Chodzi o piłkarzy, którzy najczęściej występowali w CL w danym sezonie, dlatego nie wszyscy piłkarze są uwzględnieni.

0

Ja sobie sprawdzałem dokładną pisownię nazwiska, jeśli wiedziałem o którego piłkarza chodzi :)

0

Masz gdzieś link do całej listy?

3

A to jednak nie.

;)

7

W ostatnich miesiącach na pewno "Najlepszy".

2

Może wykorzystam te typy.

16

Po dłuższej przerwie ponownie spróbowałem swoich sił w poniższym quizie i mój wynik to 205/231 (aż wstyd o jakich nazwiskach zapomniałem). Zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy!

https://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona

0

Fajnie, że edytowałeś literówkę :)

0

Sezon życia, ciekawe czy Liverpool będzie w stanie go zatrzymać po sezonie.

0

No to gratulacje :) Możliwe, że wypuszczą jeszcze jedną pulę jak jest tylu chętnych.

1

Aż tak trudno było o bilety?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?