JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W złą godzinę to napisałem ;)
0
Boję się żeby nie wygrali znowu LM.
0
Widać było większą mobilizację mimo goli z niczego.
0
1:0
0
Gołym okiem widać, że Real odpuszcza ligę i koncentruje wszystkie siły na LM. Nie ma powodów do jakiejś wielkiej radości.
0
Haha, co tam się dzieje?
0
Jak teraz Betis gra po zdobyciu bramki?
1
na Real.
0
Messi jest tylko jeden.
5
Derek & The Dominos - "Layla"
0
Nic takiego nie napisałem, chodzi mi tylko o to, że śmieszy mnie wyciąganie tego meczu jako najbardziej przekręconego spotkania w historii i to jeszcze (nomen omen) przez Markę.
0
Jaki jest cel publikowania takiego artykułu na stronie Barcelony?
3
Ech, myślałem, że dekoracja jest o 11:25 i się spóźniłem, najgorzej.
1
O której jutro ceremonia medalowa z udziałem Kamila?
0
No nic, Anderlecht szybko pozbawił mnie złudzeń co do kuponu...
0
Kapitan hawk, skorzystałem z Twoich typów, jak wejdzie to coś Ci przeleję ;)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NDQ3NjQ5MzEwMDrnoQG4bDVPjoAP5Hk%3D&kind=MAIN
0
A gdzie Polska?
0
Ja też dopiero pod koniec na to wpadłem :)
0
Do Abidala to ma lata świetlne.
0
Chodzi o piłkarzy, którzy najczęściej występowali w CL w danym sezonie, dlatego nie wszyscy piłkarze są uwzględnieni.
0
Ja sobie sprawdzałem dokładną pisownię nazwiska, jeśli wiedziałem o którego piłkarza chodzi :)
0
Masz gdzieś link do całej listy?
3
A to jednak nie.
;)
7
W ostatnich miesiącach na pewno "Najlepszy".
2
Może wykorzystam te typy.
16
Po dłuższej przerwie ponownie spróbowałem swoich sił w poniższym quizie i mój wynik to 205/231 (aż wstyd o jakich nazwiskach zapomniałem). Zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy!
https://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
0
Fajnie, że edytowałeś literówkę :)
0
Sezon życia, ciekawe czy Liverpool będzie w stanie go zatrzymać po sezonie.
0
No to gratulacje :) Możliwe, że wypuszczą jeszcze jedną pulę jak jest tylu chętnych.
1
Aż tak trudno było o bilety?