10

PES 6 - Moja ulubiona gra piłkarska. Ileż nocek się zarwało grając w tę edycję. Pamiętam, że to był dla mnie szok po przejściu z Fify, że gra piłkarska może być aż tak dobra.

1

Sam przelot na Islandię jest tani jak barszcz, gorzej z pobytem, ale to i tak nic w porównaniu do kosztów przelotu do Ameryki Płd.

0

Lepsze przepracowanie okresu przygotowawczego wcale nie musiałoby oznaczać, że nie doznałby kontuzji. Chłopak jest młody, ciężko wymagać żeby miał poukładane w głowie jak stary wyjadacz.

2

Raczej nie jego, bo wątpię żeby specjalnie doznał tych wszystkich kontuzji.

3

Prawda :) Szkoda, że nie udało mu się strzelić gola, dużo nie brakowało.

28

Coś czuję, że ten transfer to był strzał w dziesiątkę. Co prawda miał kilka niecelnych podań, ale w powietrzu czyści wszystko.

0

Jeżeli utrzyma taki poziom w kolejnym sezonie to spokojnie będzie można o nim mówić jako o jednym z najlepszych na świecie.

3

Owszem, ale Kane jest na topie już od dobrych 2 sezonów dlatego cenię go bardziej niż Salaha.

0

Dałbym tam jeszcze Kane'a, tylko nie wiem za kogo.

W sumie może być za Salaha.

1

Domyśliłem się, śmiesznie wyszło :)

3

moczowego? :)

5

Presja powrotu, strach przed kontuzją, trudny moment w meczu i trema - myślę, że te czynniki zadecydowały o tym, że jego występ był mocno przeciętny, dajmy mu czas. Ja nastawiłem się już na to, że w tym sezonie nie pokaże jeszcze pełni swoich możliwości.

0

Tego niestety nie wiem.

1

Niesłusznie nieuznana bramka dla Levante i niesłusznie podyktowany karny dla Valencii.

0

Da się jakoś sprawdzić w Fantasy swoje wyniki z wcześniejszych sezonów?

0

Gdzie grałeś?

1

Pamiętam, że Jarkko Tallus był niezły też.

36

Technika użytkowa na najwyższym możliwym poziomie.

108

0

A konkurs skoków zacznie się o 13:30, czy 13:45?

0

Dzięki! Szkoda, że tylko 4 zawodników można wystawić.

0

Ja, ale to dlatego, że w środę byłem na koncercie w Krakowie i dopiero wczoraj wieczorem wróciłem do domu.

0

Dzień dobry, posiada ktoś może harmonogram konkurencji na igrzyskach?

0

Jeden z lepszych wojennych filmów ostatnich lat, polecam.

1

Z takimi pytaniami kieruj się do administratorów ;)

0

U mnie od pierwszego komentarza minęło 3308 dni, też już trochę czasu upłynęło :)

0

A co powiesz o błędach sędziowskich w pierwszym meczu? Tam sędzia nikogo nie skrzywdził?

25

A co jeśli ktoś nie kocha nikogo? Poczułbym się urażony i dyskryminowany...

1

W lidze angielskiej mecz w ogóle by się nie odbył, gdyby murawa była w takim stanie jak na Cornella. Nikt nie odbiera szacunku Inieście, ale trzeba się pogodzić z tym, że będzie grywał coraz rzadziej. Trener o tym wie dlatego tak zarządza siłami Andresa żeby mógł dawać jak najwięcej drużynie.

Ja bym chętnie widział Coutinho ustawionego nad Iniestą, bo wystawianie Brazylijczyka na prawej stronie to porażka.

0

Ale okno transferowe jest już zamknięte...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?