JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
PES 6 - Moja ulubiona gra piłkarska. Ileż nocek się zarwało grając w tę edycję. Pamiętam, że to był dla mnie szok po przejściu z Fify, że gra piłkarska może być aż tak dobra.
1
Sam przelot na Islandię jest tani jak barszcz, gorzej z pobytem, ale to i tak nic w porównaniu do kosztów przelotu do Ameryki Płd.
0
Lepsze przepracowanie okresu przygotowawczego wcale nie musiałoby oznaczać, że nie doznałby kontuzji. Chłopak jest młody, ciężko wymagać żeby miał poukładane w głowie jak stary wyjadacz.
2
Raczej nie jego, bo wątpię żeby specjalnie doznał tych wszystkich kontuzji.
3
Prawda :) Szkoda, że nie udało mu się strzelić gola, dużo nie brakowało.
28
Coś czuję, że ten transfer to był strzał w dziesiątkę. Co prawda miał kilka niecelnych podań, ale w powietrzu czyści wszystko.
0
Jeżeli utrzyma taki poziom w kolejnym sezonie to spokojnie będzie można o nim mówić jako o jednym z najlepszych na świecie.
3
Owszem, ale Kane jest na topie już od dobrych 2 sezonów dlatego cenię go bardziej niż Salaha.
0
Dałbym tam jeszcze Kane'a, tylko nie wiem za kogo.
W sumie może być za Salaha.
1
Domyśliłem się, śmiesznie wyszło :)
3
moczowego? :)
5
Presja powrotu, strach przed kontuzją, trudny moment w meczu i trema - myślę, że te czynniki zadecydowały o tym, że jego występ był mocno przeciętny, dajmy mu czas. Ja nastawiłem się już na to, że w tym sezonie nie pokaże jeszcze pełni swoich możliwości.
0
Tego niestety nie wiem.
1
Niesłusznie nieuznana bramka dla Levante i niesłusznie podyktowany karny dla Valencii.
0
Da się jakoś sprawdzić w Fantasy swoje wyniki z wcześniejszych sezonów?
0
Gdzie grałeś?
1
Pamiętam, że Jarkko Tallus był niezły też.
36
Technika użytkowa na najwyższym możliwym poziomie.
108
https://giant.gfycat.com/WhirlwindGlossyJumpingbean.webm
Nawet Iniesta dał się nabrać.
0
A konkurs skoków zacznie się o 13:30, czy 13:45?
0
Dzięki! Szkoda, że tylko 4 zawodników można wystawić.
0
Ja, ale to dlatego, że w środę byłem na koncercie w Krakowie i dopiero wczoraj wieczorem wróciłem do domu.
0
Dzień dobry, posiada ktoś może harmonogram konkurencji na igrzyskach?
0
Jeden z lepszych wojennych filmów ostatnich lat, polecam.
1
Z takimi pytaniami kieruj się do administratorów ;)
0
U mnie od pierwszego komentarza minęło 3308 dni, też już trochę czasu upłynęło :)
0
A co powiesz o błędach sędziowskich w pierwszym meczu? Tam sędzia nikogo nie skrzywdził?
25
A co jeśli ktoś nie kocha nikogo? Poczułbym się urażony i dyskryminowany...
1
W lidze angielskiej mecz w ogóle by się nie odbył, gdyby murawa była w takim stanie jak na Cornella. Nikt nie odbiera szacunku Inieście, ale trzeba się pogodzić z tym, że będzie grywał coraz rzadziej. Trener o tym wie dlatego tak zarządza siłami Andresa żeby mógł dawać jak najwięcej drużynie.
Ja bym chętnie widział Coutinho ustawionego nad Iniestą, bo wystawianie Brazylijczyka na prawej stronie to porażka.
0
Ale okno transferowe jest już zamknięte...