JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Korzystając z okazji, że na stronie panuje mniejszy ruch, chciałbym dokonać małego podsumowania meczu. Generalnie przebieg spotkania był taki jak się spodziewałem (my atakujemy oni bronią). To co najbardziej przykuło moją uwagę to beznadziejna forma Paulinho, który sprawiał wrażenie jakby piłka mu przeszkadzała, bo ilekroć ją dostawał to potrzebował kilku kontaktów żeby się z nią zabrać. Jestem bardzo ciekaw jak sprawdziłby się Gomes grając od pierwszej minuty, bo rozumiem te narzekania na Portugalczyka, ale Paulinho nie od wczoraj jest bez formy i myślę, że AG mógłby dać zespołowi trochę więcej.
Jeśli chodzi o obronę to bez większych błędów poza oczywiście dopuszczeniem Williana do oddania 3 groźnych strzałów. Zastanawia zwłaszcza kompletny brak krycia przy strzelonej przez niego bramce, tym bardziej, że Brazylijczyk już w pierwszej połowie pokazał, że ma dobry dzień i trzeba na niego uważać.
To co mnie martwi to brak pomysłu na grę z drużynami, które parkują autobus. Mamy za mało kreatywnych zawodników, co przekłada się na sposób rozgrywania (wolny, przewidywalny) dlatego bardzo się cieszę, że dostaliśmy prezent od Christiansena i Chelsea będzie musiała się otworzyć na Camp Nou, a to woda na młyn dla naszej drużyny.
0
Okej, źle zrozumiałem Twój komentarz. Tak czy inaczej wątpię żeby Gomes zagrał gorzej od Paulinho.
0
Nie rozumiem Twojego toku myślenia, ale nie napisałem ani o tym, że Paulinho powinien wylecieć z klubu, ani o tym, że powinien z niego wylecieć Gomes (akurat tym razem).
7
Robi tak przez całą karierę, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
10
Paulinho zagrał tragiczny mecz, wolałbym za niego zobaczyć Gomesa od początku.
1
Na pewno za każdym razem.
0
Dawno jej nie widziałem, świetna jest.
0
Czyli raczej nici z ofensywnych wejść.
5
Gdyby mieli za każdym razem podchodzić do kibiców to nie starczyłoby im życia.
23
Drogba wygląda jak jakiś Książe Persji.
0
Ktoś tam niżej podawał chyba, jak przescrollujesz to znajdziesz bo ja nie pamiętam.
7
ja obejrzę w maju w tramwaju ;)
Komentarz jest normalny, to będzie po prostu transmisja CANAL+ na dużym ekranie, tak mi się wydaje.
0
Moje ulubione:
0
Ile noclegów?
0
Zastosowałem zamiennik w postaci emotikony ;)
32
Nie chcę być nosicielem złych wieści, ale przymiotniki określające przynależność narodową piszemy małą literą ;)
0
A o jaki mecz Ci chodzi?
7
Nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale bardzo szanuję za wspaniałą inicjatywę.
0
Nawet nie jest najgorsza, ale ładniejsze są te z pomponami :)
20
*drużynom ;)
1
Może coś z tego Ci przypasuje, ja mam model sprzed paru lat i bardzo go sobie chwalę:
http://www.zimnozimno.pl/kategoria/czapki
0
Wolę sam przetłumaczyć, co zajmuje mi niewiele czasu, niż korzystać z google translatora, który w 90% przypadków podrzuca randomowe bzdury jak w tym przypadku.
Chodzi o tytuł biogriafii Ruda Gullita?
16
Korzystałeś z google translatora pisząc ten komentarz?
0
Czyli to bardziej środkowy obrońca niż boczny?
2
Brzmi trochę jak Abidal.
0
Z deszczu pod rynnę.
0
"Powinien" - gdyby mógł to by skoczył, proste.
1
Najmocniejszym dostępnym.
0
Ale skąd wiesz jakie były warunki w trakcie skoku jak mamy podgląd jedynie uśrednionych wskaźników? Sugerujesz, że celowo krócej skoczył, czy co bo nie rozumiem za bardzo narracji Twoich komentarzy.
0
Już nie wystartuje na następnych Igrzyskach?