1

Hahaha

0

O, dobrze wiedzieć.

9

Fajna koszulka.

2

Dziwne, bo próbowałem grać po zablokowaniu i nie było takiej możliwości.

1

Nie gra, bo jest zablokowany już od dłuższego czasu.

1

Nie znam szczegółów tej sprawy, po prostu zdziwiło mnie stwierdzenie, że ofiary nie mogą mieć pomnika, tylko bohaterowie.

1

Pokazuję tylko luki w rozumowaniu tego użytkownika, według którego tylko bohaterowie mogą mieć postawiony pomnik.

Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza pomnik ofiar katastrofy w Lesie Kabackim...

0

A to trzeba być bohaterem żeby mieć pomnik? Sugerujesz, że pomnik pomordowanych w Katyniu, czy Jedwabnem powinien zostać usunięty, bo ofiary rosyjskich czystek nie były bohaterami?

0

Mogłeś wypić wszystkie.

1

Tak jak napisał kolega wyżej: viagogo to ostateczność. Ceny tam są mocno zawyżone.

0

W weekend ma być ostry mróz, więc lepiej dobrze się rozgrzej ;)

7

Kurczę, dawno nie jadłem...

1

Ok, dzięki za informacje :)

0

Jak spisała się Lara Gut? Nie mam czasu niestety śledzić konkurencji zjazdowych, a z tego co zaobserwowałem to jesteś na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami :)

0

Można się domyślać, że już nie jest w stanie dawać zespołowi tego co wymaga Simeone. Zwyczajnie ma już swoje lata.

2

Tylko, że prędzej zdobędzie się bramkę wchodząc w pole karne niż strzelając w przeciwników.

26

Jak chcesz strzelić zza pola karnego kiedy stoi przed Tobą mur złożony z 10 przeciwników? Idź i spróbuj przebić piłką betonowy mur i napisz kiedy Ci się to uda.

0

Ok, teraz dopiero zrozumiałem, że z tym najlepszym zawodnikiem wszechczasów chodzi o CR.

0

Jeżeli to miała być ironia z tym Allisonem, to strasznie nieudolna.

2

Arthur zdążył już zadebiutować w reprezentacji Brazylii, więc akurat jego wynalazkiem bym nie nazwał.

9

* Promują Alissona, bo to co napisałeś znaczy, że promują Messiego kosztem Messiego ;)

1

Używając oklepanego stwierdzenia: zagraliśmy tak jak nam pozwolił przeciwnik, a że pozwolił na niewiele...

4

W sumie to Paulinho miał dość łatwą główkę w pierwszej połowie. Inna sprawa, że wykończenie pozostawiało wiele do życzenia...

20

Dramat.

2

Trener nie twierdzi, że Vidal jest lepszy od Dembele tylko w danym momencie jest bardziej przydatny.

0

Wczoraj nie było za bardzo miejsca na oddawanie takich strzałów, bo Chelsea stała prawie całym zespołem w polu karnym.

11

Bardzo chciałbym zobaczyć u nas Justina Kluiverta, byłoby to piękne nawiązanie do czasów Patricka :)

0

Nie mówię, że miał przyspieszać grę, nie napisałem też, że to on dopuszczał do strzałów WilliaNa, ale często podawał za plecy w sytuacji, kiedy można było zawiązać jakąś akcję. To jest Barcelona, tutaj każdy zawodnik musi potrafić rozgrywać piłkę chociaż w podstawowym stopniu.

2

Zawsze doceniałem czarną robotę jaką wykonuje Paulinho, ale wczoraj był hamulcowym każdej akcji Barcelony. O ile w miarę dobrze radził sobie w destrukcji to gdy miał piłkę to był bezradny jak dziecko we mgle. Spowalniał każdą akcję, potrzebował kilku kontaktów żeby zabrać się z piłką i do tego spudłował w dogodnej sytuacji. Zdecydowanie lepiej radził sobie, kiedy wchodził z ławki. Dla mnie to był bardzo słaby występ w jego wykonaniu i na pewno stać go na więcej.

7

Nikt nie był gorszy od Paulinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?