JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha
0
O, dobrze wiedzieć.
9
Fajna koszulka.
2
Dziwne, bo próbowałem grać po zablokowaniu i nie było takiej możliwości.
1
Nie gra, bo jest zablokowany już od dłuższego czasu.
1
Nie znam szczegółów tej sprawy, po prostu zdziwiło mnie stwierdzenie, że ofiary nie mogą mieć pomnika, tylko bohaterowie.
1
Pokazuję tylko luki w rozumowaniu tego użytkownika, według którego tylko bohaterowie mogą mieć postawiony pomnik.
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza pomnik ofiar katastrofy w Lesie Kabackim...
0
A to trzeba być bohaterem żeby mieć pomnik? Sugerujesz, że pomnik pomordowanych w Katyniu, czy Jedwabnem powinien zostać usunięty, bo ofiary rosyjskich czystek nie były bohaterami?
0
Mogłeś wypić wszystkie.
1
Tak jak napisał kolega wyżej: viagogo to ostateczność. Ceny tam są mocno zawyżone.
0
W weekend ma być ostry mróz, więc lepiej dobrze się rozgrzej ;)
7
Kurczę, dawno nie jadłem...
1
Ok, dzięki za informacje :)
0
Jak spisała się Lara Gut? Nie mam czasu niestety śledzić konkurencji zjazdowych, a z tego co zaobserwowałem to jesteś na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami :)
0
Można się domyślać, że już nie jest w stanie dawać zespołowi tego co wymaga Simeone. Zwyczajnie ma już swoje lata.
2
Tylko, że prędzej zdobędzie się bramkę wchodząc w pole karne niż strzelając w przeciwników.
26
Jak chcesz strzelić zza pola karnego kiedy stoi przed Tobą mur złożony z 10 przeciwników? Idź i spróbuj przebić piłką betonowy mur i napisz kiedy Ci się to uda.
0
Ok, teraz dopiero zrozumiałem, że z tym najlepszym zawodnikiem wszechczasów chodzi o CR.
0
Jeżeli to miała być ironia z tym Allisonem, to strasznie nieudolna.
2
Arthur zdążył już zadebiutować w reprezentacji Brazylii, więc akurat jego wynalazkiem bym nie nazwał.
9
* Promują Alissona, bo to co napisałeś znaczy, że promują Messiego kosztem Messiego ;)
1
Używając oklepanego stwierdzenia: zagraliśmy tak jak nam pozwolił przeciwnik, a że pozwolił na niewiele...
4
W sumie to Paulinho miał dość łatwą główkę w pierwszej połowie. Inna sprawa, że wykończenie pozostawiało wiele do życzenia...
20
Dramat.
2
Trener nie twierdzi, że Vidal jest lepszy od Dembele tylko w danym momencie jest bardziej przydatny.
0
Wczoraj nie było za bardzo miejsca na oddawanie takich strzałów, bo Chelsea stała prawie całym zespołem w polu karnym.
11
Bardzo chciałbym zobaczyć u nas Justina Kluiverta, byłoby to piękne nawiązanie do czasów Patricka :)
0
Nie mówię, że miał przyspieszać grę, nie napisałem też, że to on dopuszczał do strzałów WilliaNa, ale często podawał za plecy w sytuacji, kiedy można było zawiązać jakąś akcję. To jest Barcelona, tutaj każdy zawodnik musi potrafić rozgrywać piłkę chociaż w podstawowym stopniu.
2
Zawsze doceniałem czarną robotę jaką wykonuje Paulinho, ale wczoraj był hamulcowym każdej akcji Barcelony. O ile w miarę dobrze radził sobie w destrukcji to gdy miał piłkę to był bezradny jak dziecko we mgle. Spowalniał każdą akcję, potrzebował kilku kontaktów żeby zabrać się z piłką i do tego spudłował w dogodnej sytuacji. Zdecydowanie lepiej radził sobie, kiedy wchodził z ławki. Dla mnie to był bardzo słaby występ w jego wykonaniu i na pewno stać go na więcej.
7
Nikt nie był gorszy od Paulinho.