JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie wiedziałem czego teraz posłuchać - teraz już wiem.
68
Nie wiem, czy było, ale wrzucę na wszelki wypadek
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/26696687_1777191509243677_121172709_n.png?oh=fe6791944b94b7c890603c8c5dcf1abc&oe=5A56BB6F
0
Może go przytrzymali na lotnisku?
1
Do usług :)
1
Biedny chłopak ;)
0
Po kwiatku będzie ok. Ty nie zbiedniejesz, a Panie się ucieszą.
1
Źródło?
0
Inna sprawa, że Barca rzadko pozbywa się topowych piłkarzy w optymalnym wieku.
20
Śmiechu warta jest polityka sprzedażowa Barcelony (za wyjątkiem Neymara). Poza Brazylijczykiem nie pamiętam aby któryś z piłkarzy Barcelony został sprzedany za godziwe pieniądze, a w większości przypadków kończyło się na wypożyczeniu.
3
A ktoś go wychwalał?
0
Jak tak to przedstawiasz, to rzeczywiście nie ma sensu przerywać startu.
0
Pytanie, czy to nie jest dobra okazja żeby również odpuścić i przygotowywać się do występów olimpijskich.
0
Dzięki, pewnie też rzucę na to okiem :)
0
Nie, dostałem pod choinkę Pana Mercedesa, ale na razie nie mam kiedy się zabrać. A Dallas 63 to jest kontynuacja?
1
Jestem na podobnym etapie, z tym że pierwszą część czytałem już dawno temu :) Planuję w lato zabrać się za całą trylogię na raz. Jedna z niewielu pozycji o nierzeczywistym świecie, która mi się podobała :)
8
Popis wokalny Raya Hudsona (polecam zwiększyć głośność)
1
Wziąść nie, ale wziąć myślę że jest szansa.
26
Chciałem coś tu napisać, ale nie pozostaje mi nic innego jak skinąć głową z uznaniem dla Twojego komentarza.
0
Teraz rozumiem, dzięki. To BMW i finkel mnie zmyliło.
0
Nie rozumiem tego komentarza, ktoś pomoże?
2
Na razie będzie bez numeru. Prawdopodobnie dostanie 7 po Ardzie, jeżeli uda się go sprzedać.
0
Zostawiam komentarz żeby tu wrócić.
2
Jak wtopić to właśnie w takim stylu :)
0
Hahaha w punkt!
24
Na Fioletowej zamarzły serwery.
0
Z tego co widzę, to po dwa gole ma Neymar, Di Maria i Mbappe.
0
Moim zdaniem najlepszy piłkarz Realu w tym roku bezapelacyjnie.
1
Miałem właśnie coś podobnego napisać :)
0
Ja czekam na no shoot shoty Ronaldo.
8
Bardzo się cieszę z transferu coutinho, tylko martwi mnie trochę kwota, jaką musieliśmy za niego zapłacić. Czy teraz już każdy dobry piłkarz będzie kosztował prawie 200 mln EUR? Quo vadis, futbolu?