- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
1
Uważam że ostatnia krytyka która spada na Paulinho, szczególnie po meczu z Chelsea nie jest sprawiedliwa. Moim zdaniem Paulinho gra słabo kiedy na boisku jest razem z Rakiticiem i Busim.w takim układzie jest On zawodnikiem który obok Iniesty ma zadania ofensywne. Nie ma On przecież takich umiejętności żeby ciągnąć grę i widzieliśmy tego efekt we wtorek.Gdyby grał na pozycji Ivana obok Busiego gralby lepiej.
32
@bartekvisca Nie, Paulinho po prostu stracił błysk. Kiedy nie strzela bramek to w zasadzie jest bezużyteczny. Być może to tylko spadek formy, ale to i tak nie usprawiedliwia jego obecności na boisku w ostatnich spotkaniach.
0
@sidzej Myślę, że wychodzi tutaj zmęczenie spowodowane brakiem przerwy międzysezonowej.
0
@bartekvisca Chyba nikt nie spodziewał się jak przychodził Paulinho, że to będzie tak ważny zawodnik jak teraz, zaskoczył wszystkich pozytywnie. Teraz prawda, przyszedł gorszy moment, ale każdy czasem tak ma.. Czy to jest Messi, Iniesta, Ronaldo czy Paulinho. Moim zdaniem bardzo dobrze, że zagrał z Chelsea, nie mieliśmy innej alternatywy.
0
@Pusshi No przepraszam byłem jednym z kilku który bardzo chwalił ten transfer i uważam że daje bardzo dużo zespołowi.
0
@Janiama Większość ludzi, którzy oglądali przynajmniej kilka spotkań Brazylii wiedzieli, że to nie może być zły transfer. Problemem była przede wszystkim cena, to skąd przychodzi i olbrzymia presja na sprowadzenie jakiejś gwiazdy po sprzedaży Neymara. Moim zdaniem, jest to idealny zawodnik który może wejść w drugiej połowie i strzelić coś z niczego :)
0
@Pusshi Zgadzam się
0
@bartekvisca Do ŁKSu z nim!!
0
@sidzej Zacznijmy od tego ze Barca slabo gra ;/