5

Lubię jak białe drużyny ze stolicy przegrywają. Rakowie i Osasuno, wiecie co robić.

1

@AmigoBlancos Ja myślałem, że Valbuena jest jego ulubionym rywalem

4

@Kamilos84 Mam nadzieję, że nie wpuszczą bydła na stadion.

0

@Kamilos84 Ależ by siadł taki walkowerek w finale.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie wiem o czym mówisz.

0

@urbipl Jeżeli liczymy uchodźców z Ukrainy i przybyszy zza białoruskiej zapory to może i wyjdzie 88 mln xD

10

@tomek8756 Ale pitolenie xD Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między cukrem a papierosami czy alkoholem to powinien wziąć rozbieg i znaleźć ścianę, bo może nie jest jeszcze za późno na naprawienie się.

6

@qchulainn AC Milan z Pucharem LM. Szejki znowu się ośmieszą, Real nie wygra. Messi z ZP. Wszyscy szczęśliwi.

0

No i Lechia po porażce z Rakowem bardzo blisko awansu do 1 ligi.

1

@Salchent Biorę w ciemno po ostatnich wynikach Barcy

1

@Emhyr Geografia, WOS

5

@kondzix2115 I tak jak Ibra nigdy nie wygrałeś LM. Dużo was łączy.

2

@AmigoBlancos Nie można się cieszyć z cudzego nieszczęścia, więc powiem tylko, że mamy fajny, słoneczny dzień, chociaż niezbyt ciepły.

0

@Kgorecki2500 Co zrobisz z innymi zakończeniami?

8

@barcanawieki "gdy Barcelona szuka możliwości przypieczętowania powrotu swojego syna marnotrawnego."

Co ma przypowieść o synu marnotrawnym do Messiego... Kto to w ogóle pisał...

2

@Mazi Nie no, większość to nie. Zobacz chociażby ile osób chciało zwolnienia Wielkiego Ernesto Valverde. Chłop był jaki był, ale gwarantował puchary. Ligę praktycznie wciągał nosem, pomimo niezbyt porywającego stylu. A ośmieszanie nas w LM? No cóż. Ten klub ma to po prostu w genach, niezależnie od trenera. 7UP z Bayernem, porażka 3:0 z Juve po remontadzie z PSG, 8:2, Roma, Live.

151

@abram3k A kto się nie zgadza ten ma rację.

1

Odnoszę takie wrażenie, że obecna Barcelona nie dorównuje poziomem do Barcelony Guardioli. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie.

2

Czekam z niecierpliwością na raport o dzisiejszej murawie. Xavi, wodzu, wypowiedz się.

4

Może i nie zagraliśmy wybitnie, może i nie wygraliśmy, ale przynajmniej ten wybitny mecz dla koneserów, się już skończył.

0

Lewandowski po tym golu umacnia się na prowadzeniu wyścigu o Złotą Piłkę 2023.

15

Całe szczęście, że na ratowanie wyniku wchodzi Garcia a nie Yamal. Jeszcze byśmy strzelili na 2:1 i pojawiłaby się niepotrzebna nadzieja.

3

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

8

Dawaj Erica wprowadź, niech walnie swojaka i będzie hattrick Garciów.

1

Yamal dzisiaj znowu kompletnie niewidoczny. Sprzedać póki coś warty.

1

@Albatros Ostatnie dwa wyrazy zbędne

5

Tak nudnej Barcelony nie widziałem od jej ostatniego meczu.

0

@macio_944 W końcu jakiś głos rozsądku ze słusznym rozwiązaniem.

5

Prawda jest taka, że Lewandowski to najlepszy Polak jaki kiedykolwiek grał w Barcelonie.

0

@ranger3120 Ja to bym się nie wkurwił. Wytoczyłbym jej taki proces, że do końca życia byłbym ustawiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?