Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lubię jak białe drużyny ze stolicy przegrywają. Rakowie i Osasuno, wiecie co robić.
1
@AmigoBlancos Ja myślałem, że Valbuena jest jego ulubionym rywalem
4
@Kamilos84 Mam nadzieję, że nie wpuszczą bydła na stadion.
0
@Kamilos84 Ależ by siadł taki walkowerek w finale.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie wiem o czym mówisz.
0
@urbipl Jeżeli liczymy uchodźców z Ukrainy i przybyszy zza białoruskiej zapory to może i wyjdzie 88 mln xD
10
@tomek8756 Ale pitolenie xD Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między cukrem a papierosami czy alkoholem to powinien wziąć rozbieg i znaleźć ścianę, bo może nie jest jeszcze za późno na naprawienie się.
6
@qchulainn AC Milan z Pucharem LM. Szejki znowu się ośmieszą, Real nie wygra. Messi z ZP. Wszyscy szczęśliwi.
0
No i Lechia po porażce z Rakowem bardzo blisko awansu do 1 ligi.
1
@Salchent Biorę w ciemno po ostatnich wynikach Barcy
1
@Emhyr Geografia, WOS
5
@kondzix2115 I tak jak Ibra nigdy nie wygrałeś LM. Dużo was łączy.
2
@AmigoBlancos Nie można się cieszyć z cudzego nieszczęścia, więc powiem tylko, że mamy fajny, słoneczny dzień, chociaż niezbyt ciepły.
0
@Kgorecki2500 Co zrobisz z innymi zakończeniami?
8
@barcanawieki "gdy Barcelona szuka możliwości przypieczętowania powrotu swojego syna marnotrawnego."
Co ma przypowieść o synu marnotrawnym do Messiego... Kto to w ogóle pisał...
2
@Mazi Nie no, większość to nie. Zobacz chociażby ile osób chciało zwolnienia Wielkiego Ernesto Valverde. Chłop był jaki był, ale gwarantował puchary. Ligę praktycznie wciągał nosem, pomimo niezbyt porywającego stylu. A ośmieszanie nas w LM? No cóż. Ten klub ma to po prostu w genach, niezależnie od trenera. 7UP z Bayernem, porażka 3:0 z Juve po remontadzie z PSG, 8:2, Roma, Live.
151
@abram3k A kto się nie zgadza ten ma rację.
1
Odnoszę takie wrażenie, że obecna Barcelona nie dorównuje poziomem do Barcelony Guardioli. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie.
2
Czekam z niecierpliwością na raport o dzisiejszej murawie. Xavi, wodzu, wypowiedz się.
4
Może i nie zagraliśmy wybitnie, może i nie wygraliśmy, ale przynajmniej ten wybitny mecz dla koneserów, się już skończył.
0
Lewandowski po tym golu umacnia się na prowadzeniu wyścigu o Złotą Piłkę 2023.
15
Całe szczęście, że na ratowanie wyniku wchodzi Garcia a nie Yamal. Jeszcze byśmy strzelili na 2:1 i pojawiłaby się niepotrzebna nadzieja.
3
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
8
Dawaj Erica wprowadź, niech walnie swojaka i będzie hattrick Garciów.
1
Yamal dzisiaj znowu kompletnie niewidoczny. Sprzedać póki coś warty.
1
@Albatros Ostatnie dwa wyrazy zbędne
5
Tak nudnej Barcelony nie widziałem od jej ostatniego meczu.
0
@macio_944 W końcu jakiś głos rozsądku ze słusznym rozwiązaniem.
5
Prawda jest taka, że Lewandowski to najlepszy Polak jaki kiedykolwiek grał w Barcelonie.
0
@ranger3120 Ja to bym się nie wkurwił. Wytoczyłbym jej taki proces, że do końca życia byłbym ustawiony.