4

@BartqRKO Chłop chciał wyprowadzić z równowagi Valverde tylko w jednym spotkaniu, pewnie łącznie pogadali minutę, a Ty porównujesz to do prześladowania w szkole gdzie dzień w dzień przez kilka godzin musisz z jakimś debilem wytrzymywać. Faktycznie adekwatne.

0

@DonMatteo901 Oby dwie drużyny odpadły.

0

@kostek579 Profilaktycznie i tak bym skasował real.

4

Byłaby wielka szkoda jakby Kotletico przegoniło Real w lidze...

2

Mbappe nawalony, widział bramkę 5 metrów nad ziemią.

1

Real płaci rachunek za Barcelonę.

13

Messi do Ramosa, który strzela główką xD Toż to brzmi jak jakieś inne uniwersum xD

3

@papryk13 Oby Ci Real zawsze zamykał kupony.

4

@Krzysztof1987 I dalej grajmy bez skrzydłowych. Od 2015 nie mamy skrzydeł i widać jak nam idzie.

13

@erix10 W piątek to najlepiej wchodzi baranina z sosem mieszanym w cienkim cieście.

1

@Kuba_1 Dani Quintana, konkretnie ta bramka.


0

@Zawsze_Wierny Dajcie spokój z tym Gavim na skrzydle.

0

@Janas11224 Przed 1/8 sami się wykluczymy.

0

@supraomnes1 Jak oni w tej ogórkowej lidze ledwo się łapią do pucharów xD

0

Po tym meczu należy zaorać Camp Nou. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Mns21 Klątwę rzuciłeś, jak ci nie wstyd. Ale gratulacje, przynajmniej łzy w banknoty wytrzesz :D

3

Przypominam, że w lidze nadal -12 w Madrycie, a poza tym Real robi herbatę z wody po pierogach.

4

3 minuty to Vinicius schodził xD

1

Z Realu najbardziej lubie Tchouameniego. Do końca życia będę pamiętał jak zaatakował bandy reklamowe z 11 metra w finale mundialu.

2

Niech chociaż ktoś poddymi Viniciusa to może za czerwoną nie zagra w finale

1

Jakby Guardiola miał w sercu Barcelonę, to nigdy by nie sprzedał nam Garcii i Ferrana. Factos.

0

Może Balde w ataku i Albę wpuścić? Skoro nie mamy skrzydłowych...

0

@Pinek5 Ważne, że liga będzie wygrana. Większe pieniądze i większy prestiż. Jaki kompleks tu widzisz xD

Trzeba obserwować, podejrzany typ.
@Kapitan hawk

3

Uj tam, ważne, że w Madrycie -12.

7

Przełączyłem na TVP 1, bo tam nie ma studia. Reklamy są bardziej merytoryczne.

2

@Deviler Albo była ewidentna, więc lepiej nie pokazać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

55

Kolanem w plecy bez kartki xD

1

Gavi nie bierze jeńców. Miał dostać żółtą, to jeszcze udało mu się załatwić drugą dla Vinciego xd

0

Co ten Fernando Alonso teraz zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?