4

Kurtki zimowe trzeba jednak wyciągać w Madrycie

https://zapodaj.net/f32024e60b677.png.html

1

@Firestone Jednak byłoby fajnie gdyby Barcelona wygrała, ale jak Real przegra to też nie będę płakać.

4

@MesQueUnClub96 Dobry aktor. Fajnie grał Kubusia Puchatka.

0

@Smixu Szybciej uwierzę w tego smoka niż Fatiego.

2

@marcin62 Ja też nie rozumiem. Jak można mieć tylko jedno dziecko? Dlaczego to musi tak wyglądać? Gdzie są te dzieci?!

https://bi.im-g.pl/im/79/55/1b/z28661881ICR,Billboard-z-napisem--Gdzie-sa-TE-dzieci--.jpg

9

Putin nie będzie miał łatwo.


2

@draxidox Mamy niepowtarzalną sytuację, aby osłabić Rosję i to na dodatek bez strat w ludziach, bo rękami Ukrainców, ale Krzysio nie chce oddać 4 samolocików.

0

@draxidox W takim razie trzeba na kolanach przeprosić Rosję za jakiekolwiek insynuacje o ludobójstwie.

15

@Essos Gdyby Vincius był lepszy to by znalazł wyjście z kieszeni Araujo. No, ale nie jest.

2

@DonMatteo901 Dobrze, że zrobili ten puchar tymbarku dla europejskich odpadów. W końcu jakiś sukces może drużyna z ekstraklasy odtrąbić.

4

@FcPortoFan1999 W Polsce jest łamana konstytucja dlatego Patrick Schick nie chce przeciw niej grać.

1

@MesQueUnClub96 Sheriff Tyraspol? Ten zgniły, ruski klubik? Do utylizacji się nadaje a nie do gry.

42

Niech zaczekają do 1/8, sami się wykluczymy.

3

@Herato Bo w 2014 nie było jednego lidera reprezentacji Niemiec, tam działał kolektyw. Trudno byłoby komuś z nich dać ZP. Tutaj sytuacja jest inna, bo Messi ciągnął Argentynę i był zdecydowanym liderem drużyny która zdobyła najważniejsze piłkarskie trofeum.

0

@Faro Króciutko.

9

@bartas97 Romant¥czn¥ Pr€zyd€nt Infantino, obrońca futbolow¥ch warto$ci.

12

@zenoowity Patrząc na ten wpis jednak zwracam honor rozgwiazdom.

32

@draxidox Ale to trzeba mieć IQ rozgwiazdy, żeby z powodu maseczki robić sobie problemy xD

5

@cules100pro Wymusza transfer do Sunderlandu.

0

0

Co teraz Alisson obronił.. wow.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 Z jednej strony fajnie jakby Real odpadł, ale jeżeli Liverpool awansuje to też będzie zajebiście.

0

@takisobiektos No i znowu zobaczę twarz Viniciusa... dzięki flashscore.

3

@SteuerFreiMoney Udowodnij, że to twoje mieszkanie.

1

@PatriBarca Neapol stracił pazur. Kiedyś to by szybko ich w dywan zawinęli i po sprawie.

@hayek




1

@Sulimo Co jak co, ale żeby takie akcje w Neapolu odwalać to trzeba być skrajnie głupi. Dziwię się, że jeszcze ich Włosi wszystkich w dywan nie zawinęli.

0

@kuz Przecież przy wyniku 2:0 dla $ity musieli się otworzyć. Gdyby sędzia ich nie okradł to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.

24

@ObiwanKenobi Wojtyła ukrywał pedofilię. Gdyby było inaczej nie uciekłby do Włoch pod zmienionym nazwiskiem.

2

Tfu na szejkowe twory typu $ity i P$G.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?