Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Katalonbar Amerykanie też przegrali na wyjeździe z Wietnamem.
60
Dokładnie, taka prawda.
5
@barcelonaLM Jeżeli dla kogoś przedstawianie dowodów na to, że Wojtyła ukrywał pedofilów jest atakiem na Św. JP2 to i tak by nie głosował na opozycję, bo to znaczy, że jest fanatykiem do którego nic nie dotrze i poza PiSem nie widzi innych opcji politycznych.
0
@Faro Dobrze, że tym razem Sullenberger nie był potrzebny.
10
@tristan87 Okej, czyli jesteś po prostu zaślepionym fanatykiem. Mogłeś od razu napisać to bym nie musiał tracić czasu na odpisywanie.
2
@tristan87 No właśnie np. w powyższym reportażu są przytaczane dokumenty wskazujące na tuszowanie pedofilii.
3
@bartas97 W końcu ktoś z porównywalną do Messiego lewą nogą. No i zdobywca Złotej Piłki.
1
@tomek8756 No nie powiem, głębokie przemyślenia :D
1
@marcin62 E, tam, gry Paradoxu wcale nie wciągają.
https://zapodaj.net/6c2fa7d3a097b.png.html
8
@kuz Amatorzy, mogliby puścić o 21:37
1
@require No i przede wszystkim boisko treningowe Barcelony w samym centrum Madrytu. Szacun.
0
@QQL5 Odkręć na 5.
1
@VamosRakieta Ale w tym roku to już na pewno wróci.
1
@Sulimo Mocny konkurent dla Viniciusa do nagrody Dzbana Roku.
16
@AmigoBlancos Ja nie mam dosyć tego sezonu i bardzo podoba mi się obecna forma Realu. Pozdrawiam.
3
@Kapitan hawk Haaland i Mbappe też kompletnie niewidoczni.
3
Wspaniały mecz Realu Madryt. Niech grają tak dalej i się nie zmieniają.
0
Kiedy Vinicius już wydawał się normalny przez chwilę, to wykopał piłkę, bo bycie dzbanem było silniejsze od niego.
7
A więc jednak da się pobiec do monitorka. Dobrze, że u nas VAR nie działał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Benzema prawie strzelił gola ręką Rudigera
1
Vinicius przegrał drybling z murawą.
0
@kiper09 Bez sensu, lepiej niech zagra w klasyku i znowu zostanie schowany do kieszeni przez Araujo. Jedno zagrozenie mniej.
2
Mistrz miał rację jak zwykle.
https://zapodaj.net/830b0b223a46f.png.html
2
@P33ck Można zacytować klasyka i powiedzieć, że "fanbaza cienkiego united wyjaśniona"
Włącznie z @Sysia11
20
Przegrać różnicą 6 bramek to jeszcze zrozumiem, ale różnicą 7 to już całkowita kompromitacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Niech chociaz te 3 na Bernabeu strzelą...
0
7UP powinno zostać sponsorem tytularnym United.
3
Mogliby tak na Bernabeu strzelać.
1
Źle mi się kojarzy 4:0 na Anfield.
0
Jeszcze 10 sekund przed czasem, gdy Valencia była przy piłce. Przelewy do Negreiry chyba dopiero dzisiaj zaksięgowali.