Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za parodyści w tej obronie hahah xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@tristan87 Dzuba: "Dobrze, że w Rosji nie dokonuje się aborcji."
Tymczasem Rosja:
351 aborcji/1000 urodzeń xDD
Dla porównania w Szwecji wskaźnik ten wyniósł 316, we Francji 306, a w Niemczech zaledwie 130. XD
https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/07/16/rosja-to-wzor-konserwatyzmu-aborcje-narkotyki-i-rozwody/
0
@Rl9k1nG Jako RPG? Tak. Ale czy najlepsza w jaką grałem? Raczej to zależy od gatunku. Ciężko jednak porównać W3 do najlepszej gry strategicznej w historii.
https://zapodaj.net/6c2fa7d3a097b.png.html
10
@Zoker Pewnie innych piłkarek nawet nie kojarzyli.
3
I tak lepsze niż Brzozowski na Eurowizji.
13
Van Dijk to chyba za wywalenie Paredesa.
10
@Donnie_Darko Bo nagroda jest ważna jeżeli odbiera ją ten, któremu kibicujesz. Przecież to proste.
2
Z całej 11 najlepszych kobiet znam tylko Putellas i to dlatego, że kibicuje Barcy, a ona po prostu się tutaj przewija.
3
Argentyna dzisiaj nie bierze jeńców. Wszystkie nagrody do nich lecą.
6
Nominowanie do nagrody za sprzątanie po sobie... Coś co powinno być absolutnym, moralnym obowiązkiem człowieka jest nagradzane jako coś niesamowitego xD
15
O piosenka z FIFY!
11
@PatrychoO Wspaniała niedziela, szczególnie wspaniały mecz Barcelony...
2
@Danny Gaucho Nawet niezły jest. Mógłby wchodzić z ławki za Raphinhę na podmęczonego rywala.
5
Ronaldo by tego tap-ina strzelił.
1
Swoją drogą niezła tam jest dzicz w tej Francji, skoro celebrujących piłkarzy muszą otaczać ludzie z tarczami.
3
Bramka Messiego w stylu Boskiego Criszczjano.
0
Dobry ten Messi, do Barcy by się przydał. Asysta i bramka.
32
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
3
Mecz dla wybitnych koneserów.
0
Laga na Robercika i lecimy po tryplet w nastepnym sezonie.
0
Odnoszę wrażenie, że nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Barcelony.
3
Śmialiśmy się wczoraj z Realu, a oni odrobili aż 1 punkt!
0
@JimMorrisonFCB Na cienkim, ale jak już muszę wybrać z tego co podałeś, to z kubełka na wzór kapsalona.
0
@Rust_Cohle Nie masz psychy obserwować mój profil.
1
@Cule1234 Nie dziwię mu się. Sport w którym wszystko zależy od tego jak powieje wiatr to xDˣᴰ.
0
@gumaz Ani kura ani jajko, bo nie tak działa ewolucja.
16
Fajnie byłoby, gdyby Real przegrał, ale jak wygra Atletico to też będzie dobrze.
1
@Kgorecki2500 I spojrzeli na pole.
0
@Emhyr Im strzelać nie kazano.