Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobry ten Messi, mógłby być zmiennikiem Ferrana Torresa w Barcy.
4
Ależ remontada Jagiellonii. Z 0:2 w 10 minucie do 4:2 w 75
1
@tadzik447 Nie, w Ekstraklasie walczy się o awans do 1 ligi.
1
Dwóch najlepszych napastników Ekstraklasy gra w drużynie walczącej o spadek. Piękna liga.
0
@FcPortoFan1999 To już nie są plany, a raczej faza wprowadzenia ich w życie.
3
@Emhyr Gdzie można taki obrazek z Messim kupić?
10
@Majkel34 Pieróg Ani taki nie jest.
3
@LM10GOAT Szejkowe twory - $ity i P$G
1
@Sulimo Sędzia był debilem w obie strony. Tu nie ma nic do dyskusji. Pitolenie, że jedni stracili bardziej a drudzy mniej to XD. Dzbana jeszcze dziś należy zawiesić i tyle.
0
@Katalończyk 99 No europejskie odpady, skoro grają w Pucharze Tymbarku. To nie jest miejsce dla poważnych klubów. Tutaj powinny grać Djurgarcośtam, Dudelange, BodoGlimty i właśnie Lechy czy Legie.
1
Szkoda, ale przynamniej Lech pokazał, że takie Fiorientiny to europejskie odpady i nie trzeba się ich bać, tylko trzeba się postawić twardo.
6
Skąd oni wzięli tego sędziego xDDD
1
Przecież wystarczy jeszcze 1 bramka Lecha i grają dogrywkę. Fiorientina jest cienka jak sik pająka. Jechać z nimi
3
Ależ ten sędzia jest mierny xD Zawiesić po tym meczu
3
Brawo Lech, golić tych leszczy z Włoch.
@Sulimo a po ostatnim meczu mówiłem, że Lech powinen grać jak równy z równym z taką Fiorientiną. No i posłuchali mnie
5
Dobrze, że jest VAR, bo ten sędzia to absolutny dramat. Chłop do okręgówki się nie nadaje.
2
I to też nie jest karny? xD
1
Rozwalił mu łeb i nie ma karnego, a chłop się jeszcze spojrzał na Gonzaleza zanim mu łapy wystawił. xD
19
@Messiah10 Nie wiem, jestem kibicem Barcelony
2
@Antimadridista_WR Z-Library
0
@Kamiloza91 Oczywiście, że tak.
16
Leao jest wart każdych pieniędzy. Oddajmy im Raphinhę, Fatiego, Dembele i Xaviego i dopłaćmy to może się zgodzą.
0
Czyli jednak Lahoz >>>> Marciniak. Escandalo
22
@tomek8756 Oczywiście, że to dyskryminacja. Tym bardziej, że mężczyźni statystycznie żyją krócej od kobiet.
6
Obecnie oglądamy jedną z najgorszych wersji Barcelony od czasów orogenezy hercyńskiej, ale mimo to straciliśmy tylko 9 bramek w lidze, pokonaliśmy Real 3 razy z rzędu i nadal mamy nad nimi 11 pkt przewagi w lidze. Sezon, bardzo prawdopodobnie, zakończymy z 2 trofeami. Niesamowite.
2
@LaRoja Zero silnia = 1
6
Zmuszanie do oglądania tego meczu jest moim zdaniem naruszeniem prawa o humanitarnym traktowaniu ludzi.
1
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
3
Pierwsza połowa dla wybitnych koneserów.
0
Robercik to nawet w Jagiellonii Białystok nie miałby pewnego miejsca w składzie z taką grą.