4

Dobry ten Messi, mógłby być zmiennikiem Ferrana Torresa w Barcy.

4

Ależ remontada Jagiellonii. Z 0:2 w 10 minucie do 4:2 w 75

1

@tadzik447 Nie, w Ekstraklasie walczy się o awans do 1 ligi.

1

Dwóch najlepszych napastników Ekstraklasy gra w drużynie walczącej o spadek. Piękna liga.

0

@FcPortoFan1999 To już nie są plany, a raczej faza wprowadzenia ich w życie.

3

@Emhyr Gdzie można taki obrazek z Messim kupić?

10

@Majkel34 Pieróg Ani taki nie jest.

3

@LM10GOAT Szejkowe twory - $ity i P$G

1

@Sulimo Sędzia był debilem w obie strony. Tu nie ma nic do dyskusji. Pitolenie, że jedni stracili bardziej a drudzy mniej to XD. Dzbana jeszcze dziś należy zawiesić i tyle.

0

@Katalończyk 99 No europejskie odpady, skoro grają w Pucharze Tymbarku. To nie jest miejsce dla poważnych klubów. Tutaj powinny grać Djurgarcośtam, Dudelange, BodoGlimty i właśnie Lechy czy Legie.

1

Szkoda, ale przynamniej Lech pokazał, że takie Fiorientiny to europejskie odpady i nie trzeba się ich bać, tylko trzeba się postawić twardo.

6

Skąd oni wzięli tego sędziego xDDD

1

Przecież wystarczy jeszcze 1 bramka Lecha i grają dogrywkę. Fiorientina jest cienka jak sik pająka. Jechać z nimi

3

Ależ ten sędzia jest mierny xD Zawiesić po tym meczu

3

Brawo Lech, golić tych leszczy z Włoch.

@Sulimo a po ostatnim meczu mówiłem, że Lech powinen grać jak równy z równym z taką Fiorientiną. No i posłuchali mnie

5

Dobrze, że jest VAR, bo ten sędzia to absolutny dramat. Chłop do okręgówki się nie nadaje.

2

I to też nie jest karny? xD

1

Rozwalił mu łeb i nie ma karnego, a chłop się jeszcze spojrzał na Gonzaleza zanim mu łapy wystawił. xD

19

@Messiah10 Nie wiem, jestem kibicem Barcelony

2

@Antimadridista_WR Z-Library

0

@Kamiloza91 Oczywiście, że tak.

16

Leao jest wart każdych pieniędzy. Oddajmy im Raphinhę, Fatiego, Dembele i Xaviego i dopłaćmy to może się zgodzą.

0

Czyli jednak Lahoz >>>> Marciniak. Escandalo

22

@tomek8756 Oczywiście, że to dyskryminacja. Tym bardziej, że mężczyźni statystycznie żyją krócej od kobiet.

6

Obecnie oglądamy jedną z najgorszych wersji Barcelony od czasów orogenezy hercyńskiej, ale mimo to straciliśmy tylko 9 bramek w lidze, pokonaliśmy Real 3 razy z rzędu i nadal mamy nad nimi 11 pkt przewagi w lidze. Sezon, bardzo prawdopodobnie, zakończymy z 2 trofeami. Niesamowite.

2

@LaRoja Zero silnia = 1

6

Zmuszanie do oglądania tego meczu jest moim zdaniem naruszeniem prawa o humanitarnym traktowaniu ludzi.

1

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

3

Pierwsza połowa dla wybitnych koneserów.

0

Robercik to nawet w Jagiellonii Białystok nie miałby pewnego miejsca w składzie z taką grą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?