0

@Chucky Ostro o Blance. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Pozdrawiam ludzi, którzy w sobotę po raz pierwszy zobaczą występ Chorwacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid Poczekaj aż w sobotę Chorwację zobaczysz.

3

Finał powinien być bez żadnego problemu. Jedyna wyróżniająca się piosenka, inna niż smutne ballady.

3

Montażysta: Ile chcecie tiktokowych efektów?
Blanka: Tak.

1

@TheNekro94 Tak, we wtorek był pierwszy.

7

Tragiczny poziom drugiego półfinału. Żadna piosenka się nie wyróżnia. Blanka na luzie bierze półfinał za sam fakt wyróżnienia się stylem piosenki.

0

@TheNekro94 Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@barcelonaLM Bo jeszcze dzieci geja zobaczą i im się przyśni.

5

Tiktoker, influencer i fan kultury koreańskiej. Za dużo.

1

@Deviler Nie, bo najlepsza Chorwacja już była we wtorek.

7

@bartas97 Widzisz co to zarcie robi ci z mózgu ? Poza tą bułką i frytkami świat dla ciebie nie istnieje... To tylko kawałeczek pierdolonego ziemniaka a ty zachowujesz się tak jak bym krzywdził twoją matkę... Idę się odlać Grucha, bo nie chcę na to patrzeć.

5

@bartas97 Nie jestem głodny.

10

@masq @Emhyr Potencjał Ferrana jest tak niewyobrażalny, że aż nie da się go dostrzec ludzkim okiem.

24

@WiernyKatalonii Wypowiedzenie.

2

@GeneralXavi W moim rejonie nie zatrzymują za +20km/h, bo im się nie opłaca dla 200zł wypisywać mandatu. Czekają na kogoś 30km/h i więcej.

5

@supraomnes1 Sam bym ich zawiózł do Madrytu.

3

- Siema Pep, co u Ciebie?
- U mnie bez zmian.

0

@Jackazz No cóż, mimo wszystko mniej będzie bolało niż LM kupione za szejkowe pinionszki.

1

Niby Real wygrywa, ale jednak cieszy, że klątwa petrodolarów dalej trwa.

0

Brawo Szejki, nie zmieniajcie się!!!

0

Niech Real strzela i można przełączyć na Eurowizję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Poro6niec Tylko Ukraina nie mówi o sobie, że jest najlepszą i największą armią świata zdolną zająć Europę w kilka tygodni. xD

6

@Emhyr Przecież nie ma czegoś takiego jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego. To po prostu satyryczne konto na Twitterze.

2

@Ojciec5tkidzieci Niesamowity człowiek. Taki wiek a taki umysł. Porusza się i mówi jakby miał co najmniej 30 lat mniej.

0

@Janas11224 Szczegół.

9

@Mixtape A za dwa tygodnie 4:0 dla Realu po hattricku Viniciusa i 1 bramce samobójczej Haalanda w 93 minucie.

2

@Kgorecki2500 Pjona, ja znacznie bardziej wole dynamiczny, pełny akcji Cyberpunk 2077 z genialną fabułą, niż RDR2 gdzie na 10 godzin gry przez 2h jeździsz koniem po polu, a fabuła jest jak "Śmierć w Wenecji" - kiedyś może się rozkręci. Niestety przeszedłem grę, ale akcja się nie rozkręciła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?