Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrykBarca xD
0
@marcin62 Eee tam Roberto. Potężny Serdzinio Dest wróci.
0
@Barwindg Vinicius Junior
43
@aleksandrowielki Zlikwidujmy Real Madryt to nie będzie antimadridismo.
1
@The Nameless Dawno nie widziałem tak mądrego wpisu na La Rambli.
2
@insp1re Taki z Ciebie rasista jak z Czarnych pożytek.
1
@Damian11 Ja w tym roku w wakacje będę na Górze Sohan, Pustyni Yongbi i Dolinie Seungryong
11
@Deviler Ale w tym roku to już na pewno.
15
@MESSIah16 A ja takimi zespołami gardzę.
1
Dobrze, że rosyjskim kibicom oddzielnie nie dziękowali.
14
Roberik, zrób sędziemu Fede Valverde po meczu.
17
Już wiemy dlaczego Pablo Torre nie gra u Xaviego - bo jest dobry.
1
Co ten Lewandowski, może jeszcze na gwarancje go można oddać? Albo rękojmie?
0
@Azi Mogli dać 50%. Albo strzeli albo nie
7
Ależ bramka Imaza z połowy boiska.
2
@Vhaeraun opera gx na obu urzadzeniach
2
@VegetaPolska Mourinho w prime to TOP TOPÓW. Może nawet lepszy od Guardioli, bo nie miał Messiego, Iniesty, Xaviego, Pique, Busquetsa, a kroił wszystkich w Europie. No i nie miał nieograniczonego napływu petrodolarów.
0
@MesQueUnClub_87 "że tylko Bóg może mnie sądzić bo jeśli istnieje to tylko on jest idealny"
Jeżeli byłby idealny to nie byłoby trzęsień ziemi w których giną dziesiątki tysięcy osób, w tym kobiet i dzieci. A jeżeli istnieje i pozwala, żeby małe dzieci ginęły w katastrofach, to znaczy, że nie jest wszechmogący i idealny, a po prostu jest zwykłym sadystą.
5
2:0 to niebezpieczny wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Benzema 88', Benzema 90+4' (k), Vinicius 120+3'
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Benzema 88', Benzema 90+4' (k)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Będą dzisiaj flashbacki?
47
City ciśnie, więc pachnie brameczką dla Realu.
6
Gigaczad Marciniak.
0
@Firestone A właśnie się zastanawiałem co mi odpisałeś, bo zanim odczytałem to spadło z rowerka.
20
@Emhyr Bo to z Australii wysłali, tam już jest dawno po meczu
20
Alemany to taki TOP, że nawet powstrzymał własne odejście z Barcy.