4

@Medium Dla mnie to już za stara była wtedy.

0

@Nhyz Czy jest 100% na jego przyjście?

12

Ma ktoś z was odpowiedzi? Mi też się przydadzą.

4

@draxidox Jeżeli to są kwoty za cały rok, to akurat całkiem tanio wynajmują te mieszkania.

2

@Fabik87 XXI wiek i Niemieckie czołgi jadą w kierunku Stalingradu? Hitler gdzieś tam w zaświatach musi się uśmiechać.

9

To wywieranie presji na Tebasie chyba idzie w złą stronę.

0

@Tomo1989 Chciałbym zobaczyć symulację z jaką prędkością musiał jechać ten motocykl, żeby wbić się w taki sposób w samochód.

0

@MesQueUnClub96 Mógł rozedrzeć koszulę na progu i nie pozwolić Jorge opuścić negocjacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 Coś albo nie działa albo Staśko ma bana na La Bambie i nie można rozpowszechniać jej twittów ;x

3

@BorzyKrzys Zawsze to dodatkowe białko.

0

@QQL5 Nie mogę ze względu na łuszczycę, a chciałbym pomóc ludziom.

1

@partymaker W takim tempie zdąży do Warszawy.

0

@kazbychu Tak.

0

@Hosh A potem się obudziłeś.

0

Mbappe i Haaland w Realu. Ależ to będzie chodziło.

6

To się Kołodziejczak popisał. Chyba pędził po truskawki


2

@SuperPatsonFCB To po co podpisywał, jak mu nie pasuje ta ustawa xD

10

@bartas97 Taka jest moja opinia. Uwaga, bardzo wulgarne słownictwo, ale dosadne.

https://pbs.twimg.com/media/FxkFuVlWIAI-1E_?format=jpg&name=medium

15

Romantyczna UEFA, obrońcy futbolowych wartości.

3

@GeneralXavi Roma, Roma, Romaaaa

0

@maleta009 Nie zatrzymali cię, bo pewnie za wolno jechałeś, żeby im się opłacało wyjmować długopis.

10

@tomek8756 Wywiera presje na Tebasie.

1

@Survier No jasne, że to naturalny proces, i najlepiej przyśpieszmy go, po co się ograniczać. Od razu podnieśmy średnią temperaturę Ziemi najlepiej o 3-4 stopnie. Ziemia przetrwa, ludzkość najwyżej będzie z ekstremalna suszą, śmiertelnymi temperaturami, masową ucieczką ludzi z Afryki, podniesieniem poziomu mórz. Już nie mówiąc o huraganach i tornadach, których siła przekroczy dotychczasowe skale.

Jeżeli to wydarzy się w ciągu 100 lat to ludzkość nic z tym nie zrobi, ale jeżeli wydarzy się za 1000 lat to już jest większa szansa na poradzenie sobie z tym problemem. Tyle w kwestii przyśpieszania naturalnych procesów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Ojciec5tkidzieci Najgorsze jest to, że taka sytuacja wcale nie jest nieprawdopodobna. Nawet jeżeli to fejk.

2

@MesQueUnClub_87 Nie mówię tylko o Jarku, przecież Morawieckie, Przyłębskie, Dudy, Sasiny, nadal będą żyły i to jeszcze z naszych pieniędzy.

@Medium No tak, dlatego mówię, że musi zajść zmiana pokoleniowa i upaść duopol. Bo bez zniszczenia tego betonu, nie da się ich rozliczyć.

1

@gumaz Ciekawe czy doczekamy się zmiany pokoleniowej, w której ktoś rozliczy tych rzadzących, tak np. za 10-15 lat.

3

@Encore Do momentu grania z Kapitanem Grzmotem wszystko szło doskonale
( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@DonMatteo901 Jakby to zrobili na parkingu, to byliby bezkarni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?