Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Medium Dla mnie to już za stara była wtedy.
0
@Nhyz Czy jest 100% na jego przyjście?
12
Ma ktoś z was odpowiedzi? Mi też się przydadzą.
4
@draxidox Jeżeli to są kwoty za cały rok, to akurat całkiem tanio wynajmują te mieszkania.
2
@Fabik87 XXI wiek i Niemieckie czołgi jadą w kierunku Stalingradu? Hitler gdzieś tam w zaświatach musi się uśmiechać.
9
To wywieranie presji na Tebasie chyba idzie w złą stronę.
0
@Tomo1989 Chciałbym zobaczyć symulację z jaką prędkością musiał jechać ten motocykl, żeby wbić się w taki sposób w samochód.
0
@MesQueUnClub96 Mógł rozedrzeć koszulę na progu i nie pozwolić Jorge opuścić negocjacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 Coś albo nie działa albo Staśko ma bana na La Bambie i nie można rozpowszechniać jej twittów ;x
3
@BorzyKrzys Zawsze to dodatkowe białko.
0
@QQL5 Nie mogę ze względu na łuszczycę, a chciałbym pomóc ludziom.
1
@partymaker W takim tempie zdąży do Warszawy.
0
@kazbychu Tak.
0
@Hosh A potem się obudziłeś.
0
Mbappe i Haaland w Realu. Ależ to będzie chodziło.
6
To się Kołodziejczak popisał. Chyba pędził po truskawki
2
@SuperPatsonFCB To po co podpisywał, jak mu nie pasuje ta ustawa xD
10
@bartas97 Taka jest moja opinia. Uwaga, bardzo wulgarne słownictwo, ale dosadne.
https://pbs.twimg.com/media/FxkFuVlWIAI-1E_?format=jpg&name=medium
15
Romantyczna UEFA, obrońcy futbolowych wartości.
3
@GeneralXavi Roma, Roma, Romaaaa
0
@maleta009 Nie zatrzymali cię, bo pewnie za wolno jechałeś, żeby im się opłacało wyjmować długopis.
10
@tomek8756 Wywiera presje na Tebasie.
1
@Survier No jasne, że to naturalny proces, i najlepiej przyśpieszmy go, po co się ograniczać. Od razu podnieśmy średnią temperaturę Ziemi najlepiej o 3-4 stopnie. Ziemia przetrwa, ludzkość najwyżej będzie z ekstremalna suszą, śmiertelnymi temperaturami, masową ucieczką ludzi z Afryki, podniesieniem poziomu mórz. Już nie mówiąc o huraganach i tornadach, których siła przekroczy dotychczasowe skale.
Jeżeli to wydarzy się w ciągu 100 lat to ludzkość nic z tym nie zrobi, ale jeżeli wydarzy się za 1000 lat to już jest większa szansa na poradzenie sobie z tym problemem. Tyle w kwestii przyśpieszania naturalnych procesów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Ojciec5tkidzieci Najgorsze jest to, że taka sytuacja wcale nie jest nieprawdopodobna. Nawet jeżeli to fejk.
2
@MesQueUnClub_87 Nie mówię tylko o Jarku, przecież Morawieckie, Przyłębskie, Dudy, Sasiny, nadal będą żyły i to jeszcze z naszych pieniędzy.
@Medium No tak, dlatego mówię, że musi zajść zmiana pokoleniowa i upaść duopol. Bo bez zniszczenia tego betonu, nie da się ich rozliczyć.
1
@gumaz Ciekawe czy doczekamy się zmiany pokoleniowej, w której ktoś rozliczy tych rzadzących, tak np. za 10-15 lat.
3
@Encore Do momentu grania z Kapitanem Grzmotem wszystko szło doskonale
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@DonMatteo901 Jakby to zrobili na parkingu, to byliby bezkarni.