Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Zapomnij, jedyne na co możemy liczyć to zniżka 3% na zakupy w Lidlu i choinka o zapachu kokosowym do Volkswagena.
0
@barcelonaLM A jak przegramy to oddajemy im Breslau, Danzig i Stettin?
1
@LM10GOAT Żyd ustawił Polaków w rzędzie, a następnie dał sygnał Niemcowi, aby oddał strzał.
4
@Deviler Dlatego aborcja powinna być legalna do 18 roku życia płodu.
5
@FCB_dimiC "Panie, wczoraj odebrałem auto od mechanika"
20
@Pawlak1992 Gimnastyka artystyczna, łyżwiarstwo figurowe
0
@okiemtypera_lucaxx95 @Kgorecki2500 Tak swoją drogą, to zawsze się zastanawiałem za co oni chcą tych pwordów łapać. No, bo nie popełnia przestępstwa ten, kto umawia się na seks z dorosłym mężczyzną podającym się za 13 latkę. Ta osoba musiałaby umówić się z realną 13 latką, a jak wiemy ECPU działają na podstawie podszywania się pod nieletnie dziewczyny. Jak możemy tu mówić o jakimś przestępstwie skoro to umawia się dorosły facet z dorosłym facetem.
0
@Emhyr A to nie miało związku z liczbą piłkarzy nieposiadających paszportu UE?
5
@masq Niesamowite, że Zelenski nawet Posejdona zaanagażował w konflikt.
2
@fart Autokoretka wie lepiej co chciałeś napisać.
4
Haalandowi należy się ZP za ten magiczny finał. Wyszedł na boisko i następnie zniknął na oczach kilkuset milionów ludzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Szkoda. Zaden petrodolarowy klub nie zasluzyl na ten puchar.
1
Lakaka co Fatiego oddzbanił.
1
Haaland zgubił piłkę, jak swoje szanse na ZP w tym roku.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
LAKAKA dawaj bramę
0
Dramat dzisiaj ten Marciniak.
31
Pierwsza połowa dla koneserów.
4
Łysy kartek zapomniał?
0
Jak ta ślepak nie widział tego faulu? Przecież to żółta kartka.
0
Ederson robi Kariusa.
0
Vamos Inter, po zwycięstwo!
0
Zabawnie brzmi to, że tylko 3 piłkarzy Tureckich grało w finale LM. Szczególnie gdy na myśl przychodzą od razu Gundogan, Ozil, Emre Can.
1
Alesso chociaż jeden z talentem.
1
@Lisek Przecież Christensen też wygrał LM, tak samo jak Alonso.
0
@partymaker Aż tyle Inter im nie wsadzi.
2
@Khajio Romantyczn€ $z€jki, obrońc¥ futbolowych wartości.
52
No, może być ciężko...
1
@zadafcb Kiedy się skończy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)