3

@Pawel13sz Jordi Alba w przerwie meczu Liverpool - Barcelona na Anfield.

13

@barcelonaLM Czekam, aż Zełeński wyjdzie i coś takiego powie o Wołyniu.


5

@gorgota To tak jakbyś jechał najnowszym Bugatti po mieście 100km/h tłumacząc się, że ten samochód nie nadaje się do jazdy 50km/h. Nikogo nie obchodzi czym jedziesz i do czego ten pojazd jest przystosowany, masz obowiązek stosować się do przepisów.

3

@mekston Niby na bolidzie logo Orlen a jednak zabrakło im paliwa. Morawiecki niepocieszony.

54

@Nhyz Kreatyna 6 gramów dziennie, białko 1,5-2g na każdy kilogram ciała. Na początek polecam FBW, później przejdziesz na spersonalizowany plan treningowy. Gwarantuje, że poczujesz się dużo lepiej.

8

@Pawel13sz Złota piłka za pierwszy sezon to takie absolutne minimum.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcin62 Moim zdaniem powinniśmy wrócić do korzeni i tradycji.


1

@Prorokk Co jest chore? Natura człowieka jest chora? Przecież ludzie z natury są poligamistami.

4

@Emhyr To nawet Bartomeu by nie dał rady tylu klubów spi.....ć tak jak Elon Twitterka.

18

@masq Wszyscy czekamy na informacje czy byś ją obracał.

0

@kiper09 Nie działa, a miałem nudesy dostać.

0

@BordowyPtak W piątek na Indiana Jones.

11

@michal26 Nie ma żadnego racjonalnego argumentu przeciw takiemu rozwiązaniu. Zamykam dyskusję.

6

@GeneralXavi Osobiście bardzo szanuję Jakuba Wiecha, bardzo dobrą robotę robi. Promotor zdrowej, silnej energetyki opartej na energii odnawialnej i atomie. Polska ma problem z energetyką, Francja z rozróbami, ale najśmieszniejsze jest to, że nawet jakby Francuzi palili auta w tysiącach sztuk dziennie to i tak będą mniej zanieczyszczać środowisko niż Polacy swoją energetyką i spalaniem w piecach czym popadnie.

17

Niesamowite, że jeszcze tydzień temu nie wiedziałem kim w ogóle jest jakiś Guler, wczoraj chłop był już nowym Ozilem czy innym Ronaldinho, a teraz jest średniakiem, który zniknie w jakimś Getafe.

16

@hayek Przecież to wpis Bosaka xD

1

@Kgorecki2500 Moim wymarzonym autem był Mercedes-Benz GLC Coupe 200 d 4-Matic, czyli dokładnie takie auto, jakie kupiłem ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ależ grande strategia wjechała xD

2

Ale w tym roku to już na pewno wróci.

1

@Luciano99 Na szczęście nie, możesz bić niemca po kasku bez przeszkód.

5

Limit dostępu został przekroczony. Odczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie.

3

@masq W sumie to, że imigranci rozwalają miasta, podpalają co się da, dążą do rewolucji to oznaka, że zasymilowali się z kulturą tegoż kraju.

3

@Objectivo Moim zdaniem można zrobić taką okładkę, bo gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

9

@HighestInTheRoom To akurat poplecznicy Voldemorta.

7

@Kluivert_P Orzeł na tle flagi tęczowiej nie znieważa symbolu państwowego. Zanim zaczniesz rzucać artykułami poczytaj orzecznictwo, wypowiedzi prawników i stanowiska prokuratury.

2

@Tasde No, nie polecam akurat kupowania na steamie. Strasznie walą gracza na pieniądze.
https://zapodaj.net/plik-f6kgy7qT8T

7

Przyszli faceci w czarnych garniturach i go zgarnęli. Chłop już dawno zawinięty w dywan.

0

@cules100pro A wczoraj w nocy mówiłeś co innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?