Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Pewnie nie tylko on. Połowa składu odejdzie po awansie do 1 ligi.
3
@Albatros Czarne z białym znaczkiem.
1
@tomek8756 Polecam ustawić sobie budzik na 30 minut przed końcem czasu, żeby przypadkiem nie zapomnieć o napisaniu rozprawki.
0
@ParlesCuyol5 woda
10
@bari_94 Oczywiście, że tak. Nawet Neymar grający na kacu po urodzinach siostry sklei lepsze liczby niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci.
0
@Cotutajsiedzieje W sumie cała ta trójka mogłaby przyjść do Barcy.
10
@Tomo1989 Każdemu pijanemu za kierownicą od razu stawiać zarzut usiłowania zabójstwa i problem rozwiązany.
4
@Firestone https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/032/691/Oof_Stones_Banner.jpg
0
@kamilekXdisney Najlepiej jak Milan klepnie city w finale. Ależ to byłby kapitalny scenariusz.
4
@icon3520 To jest inne życie, którego zwykły, szary człowiek nigdy nie zrozumie.
0
No to jutro Kotletico wyprzedza Real.
0
@PatrychoO Typowy polski wojenny gniot.
4
No nic, trzeba będzie przerzucić się na kibicowanie Realowi.
1
Ależ doskonale znam potencjał Barcelony.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13071058#comment-13071062
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten mecz coraz bardziej przypomina finał PP.
11
@Salchent Jest więc szansa, że zmiażdżymy ich 1:0 po golu w 80 minucie.
4
@Comfortable_ Ogladałem ostatnio jakiś finał LM gdzie grała czerwona drużyna przeciwko białej. Czerwona cisnęła a i tak biała po farfoclu wygrała.
5
@gumaz Chłop uderzył pierwszy i zaczął spier...ć? xDDD
3
Wspaniały mecz, pełen emocji, zwrotów akcji. Oby ekipa Xaviego chociaż spróbowała zbliżyć się poziomem do spektaklu z finału PP.
3
Ależ popis umiejętności bramkarskich. Doskonale czytają intencje strzelca. Najwyższy światowy poziom.
4
Ten mecz jest tak zły, że aż się nie chce skończyć.
8
Widać brak Emiliano Martineza w tym spotkaniu. Co najmniej jeden karny byłby już obroniony.
0
Ciekawe, który dzisiaj zrobi Czułameniego i zaatakuje z 11 metra bandy reklamowe.
7
Wspaniały mecz, ponad 120 minut delektowania się najwyższym poziomem polskiej piłki klubowej, zwieńczony konkursem rzutów karnych.
4
Mecz dla koneserów.
1
Ależ zdziwienie, że tym razem sędziowie nie drukują białym drużynom.
0
Brawo sędzia, jazda z ległą.
0
Wyrzuć tego dzbana z Legii z boiska.