0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Pewnie nie tylko on. Połowa składu odejdzie po awansie do 1 ligi.

3

@Albatros Czarne z białym znaczkiem.

1

@tomek8756 Polecam ustawić sobie budzik na 30 minut przed końcem czasu, żeby przypadkiem nie zapomnieć o napisaniu rozprawki.

0

10

@bari_94 Oczywiście, że tak. Nawet Neymar grający na kacu po urodzinach siostry sklei lepsze liczby niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci.

0

@Cotutajsiedzieje W sumie cała ta trójka mogłaby przyjść do Barcy.

10

@Tomo1989 Każdemu pijanemu za kierownicą od razu stawiać zarzut usiłowania zabójstwa i problem rozwiązany.

0

@kamilekXdisney Najlepiej jak Milan klepnie city w finale. Ależ to byłby kapitalny scenariusz.

4

@icon3520 To jest inne życie, którego zwykły, szary człowiek nigdy nie zrozumie.

0

No to jutro Kotletico wyprzedza Real.

0

@PatrychoO Typowy polski wojenny gniot.

4

No nic, trzeba będzie przerzucić się na kibicowanie Realowi.

1

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten mecz coraz bardziej przypomina finał PP.

11

@Salchent Jest więc szansa, że zmiażdżymy ich 1:0 po golu w 80 minucie.

4

@Comfortable_ Ogladałem ostatnio jakiś finał LM gdzie grała czerwona drużyna przeciwko białej. Czerwona cisnęła a i tak biała po farfoclu wygrała.

5

@gumaz Chłop uderzył pierwszy i zaczął spier...ć? xDDD

3

Wspaniały mecz, pełen emocji, zwrotów akcji. Oby ekipa Xaviego chociaż spróbowała zbliżyć się poziomem do spektaklu z finału PP.

3

Ależ popis umiejętności bramkarskich. Doskonale czytają intencje strzelca. Najwyższy światowy poziom.

4

Ten mecz jest tak zły, że aż się nie chce skończyć.

8

Widać brak Emiliano Martineza w tym spotkaniu. Co najmniej jeden karny byłby już obroniony.

0

Ciekawe, który dzisiaj zrobi Czułameniego i zaatakuje z 11 metra bandy reklamowe.

7

Wspaniały mecz, ponad 120 minut delektowania się najwyższym poziomem polskiej piłki klubowej, zwieńczony konkursem rzutów karnych.

4

Mecz dla koneserów.

1

Ależ zdziwienie, że tym razem sędziowie nie drukują białym drużynom.

0

Brawo sędzia, jazda z ległą.

0

Wyrzuć tego dzbana z Legii z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?