4

@Scottie33 Korekta: wreszcie polska drużyna WEJDZIE DO grupy w LM!

4

@pienaar Czyli jak ktoś nie ma „renomy” w latach 20. XXI wieku, to nie będzie miał jej też w XXV wieku, bo nie załapał się do samozwańczej bandy „najlepszych”? 20 lat temu nie załapałby się do niej taki Manchester City ze swoją „odwieczną renomą”, eliminowany z Pucharu UEFA po wolnym Sebastiana Mili, a w którym to pucharze grał dzięki zwycięstwu w... rankingu Fair Play.

9

@kaladin A taki Ajax to historia europejskiej piłki i g... będą z tego mieli. Betonowanie betonu i nic więcej.

0

@Arn3th Tak bardzo UEFA „sama sobie ustala warunki”, że od jakichś 30 lat chodzi na pasku tzw. czołowych klubów i co rusz im ustępuje, niszcząc i podkopując resztki pozycji pozostałych 95% europejskich klubów...

82

Samozwańcza banda tzw. „najlepszych” uzurpatorów, na czele z Arsenalem, który ostatni tytuł ligowy zdobył, gdy szalał Henry, i Tottenhamem, który ostatni raz zdobył mistrzostwo, gdy Elżbieta II miała... 35 lat. :P

0

@Matte34 A gdzie tu jakieś podobieństwa z ligami amerykańskimi co do mechanizmów w stylu salary cap?

0

@Rafix98 „Poza tym co będzie z mniejszymi klubami, które do tej pory grały w LM? Bardzo na tym stracą”.
No przecież właśnie o to w tym pomyśle chodzi.

0

@totalcrack To ciekawe, że rezydencje ma tam masa celebrytów i ogromna większość z nich żyje w zupełnej dyskrecji.

0

@jareksk100 Zależy też od miejscowej mentalności. Hiszpania sprawia wrażenie jednego wielkiego zbiorowiska kabli i donosicieli. W takiej np. Szwajcarii to pewnie nie byłoby nawet pewne, na jakiej ulicy mieszka Messi...

0

@izabella Tak szczerze to nie widzę związku, w czym miałoby stanięcie do dwuminutowej rozmówki kilka razy na sezon (a nie kilka razy na ileś lat) przeszkadzać w „wykazywaniu się na boisku”. ;)

Nie znam drugiego znaczącego piłkarza, który tak skrajnie rzadko wypowiadał się „na gorąco”.

7

@messi 94 Żartujesz? On udzielił łącznie chyba aż ze trzech rozmówek pomeczowych przez całą karierę. :P
Najbardziej chroniony pod tym względem piłkarz w nowoczesnej historii futbolu. Wręcz fenomen.

0

@blazeq Zawsze coś. ;)

12

„Bezsprzecznie zasłużył na tytuł gracza meczu” – tylko szkoda, że i tak go nie dostał. ;)

14

Nie wierzę, chyba pierwszy pomeczowy „wywiad” Messiego od 15 lat. :P

1

@xparix Grunt, że jest dwóch bramkarzy. :P

1

@Pawlusek O tyle dziwne, że przy mniejszej liczbie rezerwowych niż w meczach ligowych nadal zostało dwóch bramkarzy na ławce. Po kiego grzyba?

0

@dominikm Tak, tyle że rezerwowych mniej niż w lidze (tutaj 9, tam 12).

1

@monsterrize Chociaż tak szczerze to nikt im się nie każe dekoncentrować. Zresztą większość piłkarzy ma pewnie media tam, gdzie słońce nie dociera. ;)

0

@slayer Na szczęście wyników meczów jeszcze nie tworzą z tyłka (bo to byłby majstersztyk), ale w zasadzie wszystko inne może być już w tych poronionych czasach zmyślone. Zgroza.

0

@replikant Żądania to tam niech ktokolwiek ma, jakie chce. Większy jest problem z tymi, których na to nie stać lub balansują na krawędzi, a proponują, że takie sumy będą wypłacać...

0

Co za różnica, jak przecież ma niby zdecydować po zakończeniu sezonu. Czasu chyba nie zabraknie, czyż nie?

5

„Rządza rewanżu” to tak może niekoniecznie. ;)

A co do wywiadu, to widać, że gość ma poukładane w głowie i nie robi z siebie nie wiadomo kogo. Żeby jeszcze tylko nie szedł w ślady Alby z pyszczeniem sędziom, to już w ogóle. ,)

2

Barça nie wygrała żadnego z aż trzech finałów przez 96 lat? Olaboga, nie ma czego zbierać. Zwinąć klub, zaorać i zapomnieć. ;)

0

Jakże przewrotny jest czasem świat.

W Hiszpanii można przy tym całym zamieszaniu z zarazą zapraszać na mecz właściwie kogo się chce, a u nas takie Podbeskidzie dostało karę 30 tysięcy złotych od Sanepidu za obecność na meczu E-klapy kilkudziesięciu VIP-ów na czele z prezydentem miasta, które to miasto jest... głównym właścicielem klubu.

Uroki doby COVID-u.

0

Jak nie mógł grać w El Clásico, skoro siedział na ławce? Niezdolnego do gry posadzili na ławce?

3

Dobra, ale ktoś konkretnie się pod tym podpisał, czy bliżej nieokreśleni „członkowie”? Członkami zarządów Rosella i Bartomeu byli np. Rosell i Bartomeu, a ich jest już liczba mnoga. :P

0

Naprawdę warto wrzucać takie śmieci nawet na Tiki-takę?

2

@Mroziu Gdyby tak to działało, nie wszczęliby postępowania, nie? ;)

1

Ojoj, słabo, panie Romano. Jeśli dogadali się kilka tygodni temu, to zgodnie ze „standardami” współczesnych mediów powinieneś napisać pan o tym już... kilkanaście tygodni temu. ;)

1

@Boczi Ja tam wierzę, że jak zwykle większość tych historii i historyjek i tak jest wyssana z palca, takie tam zwyczaje panują. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?