Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szczygiel06
Pewnie koleżanki z branży
0
@Sysia11
Taki filar obrony, że jego drużyna spada z ligi xD
1
@Rewolucja123
Przecież oni to przewala.
Później Bój w LM z Barceloną / Atletico
A City odpadło i mogą się skupić na lidze.
2
@Kessie @Eklerek @Czajka90
Sorry, muszę xD
4
@Gibbon_FCB
Bo w tym sezonie wszyscy są pokraczni.
Łącznie z Arsenalem i City.
Z tym, że Arsenal stał się pokraczny najpóźniej z wszystkich ekip bo na początku sezonu gdzie też ograli Bayern wyglądali solidnie
5
Koleedzyy
@Kessie @Eklerek
3
@Eklerek
Artety brakuje
1
@AmigoBlancos
To wrzucaj jak należy, a nie dajesz 3 typy i wciskasz kit za z 15zl ponad 700 za to wychodzi, to się nikt nie będzie śmiał później
4
@Luciano99
Dodaje trochę wyobraźni xD
✅✅
2
Panowie o co chodzi.
Statystyki nie kłamią xDD
@Kessie @Eklerek @Czajka90
0
@NeroTFP1 hahahaaha
0
@Katalonik97
Istnieje coś takiego jak kontra :)
Zwłaszcza przy waszej wysoko ustawionej formacji
9
@mordini123
Byleby spadła z ligi
22
Fajnie, że zawitają w premier league
2
@Lanosss
Myślę, że lodzik tutaj wchodzi w grę
@Kessie działaj
1
@beter2
Orzekł Znachor z Podlasia.
Amen
2
2-0
PSG już obsrane @Kessie
0
Ruszyła maszyna
0
@derus
Ale ty jesteś daremny xD
Nie muszę żadnych avatarow zmieniac. Połącz kropki może się uda kiedyś.
0
@derus nie muszę
0
@derus
Ty nawet za głupi jesteś żeby odróżnić to czy nie jestem w stanie odnieść się do twoich dyrdymałow od tego czy mam ochotę o czymkolwiek z to z dyskutować xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@derus
A ty dalej zabiegasz o moja uwage.
Niesamowite.
Poszczekaj sobie, ale nie podysktujujesz ze mną
6
I tak to leci
4
@Luciano99
@Kessie co ty za Widzewem jesteś???
9
@Kessie
Patrzę na twoje komentarze z ostatniej godziny i widze, że styki popalone co xD
6
@LukaszFan
To co robi @Kessie jak mnie widzi pod Orlenem.
Zesrał się
3
@Czajka90
Nie no top5 będzie bez przesady xE
Zresztą nie cieszę się tylko mam ubaw
10
@Esteban_
Dorzucaj częściej