Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12
Zrobi mu francuza?
5
Dresik
1
@mordini123
Jego pytaj @kowalski
1
@July_6_BcN
Juz wiem po co byly jej te puszki z Puffi
8
Sekret lśniących włosów @Luciano99
https://zapodaj.net/images/16b2b340ae902.png
1
@MessiForeverTheBest
Od Urugwaju wara
5
@Encore
To jest przedwczesny finał.
Bardzo się zdziwię jeśli zwycięzca tego dwumeczu nie wygra w finale
6
@Colon
Lewa noga Guler, reszta na korzyść Messiego
3
@norbi77
To Dobrze, że nie zagrał
2
@Nieznajomy
A ja tam nie mam schizy na punkcie żadnej z partii i praktycznie się nie wypowiadam na temat polityki.
Wszyscy po jednych pieniądzach są i tyle
Jedno robią to samo co drudzy by robili mając podobne możliwości w danym momencie.
Tyle
3
@Mow_mi_Douglas
Dlatego szacun dla KO - oni nigdy nie szerzyli żadnej propagandy.
Prawda? :)
1
@Kinginiesta a ciężki jest?
2
Znajomy z Nigerii pisze pracę magisterską i prosi o pomoc.
Musicie tylko napisać w komentarzach ile posiadacie rowerów w waszym gospodarstwie domowym.
2
@SergioTomas
A nikt nie powie o zawodniku
"80minuta, masz żółta kartke - nie możesz robić takich rzeczy osłabiając drużynę"
4
@SergioTomas
No, co to wgl za gadanie, że jakby pamiętał, to by drugiej nie pokazał.
To zawodnik ma się martwić i mieć z tyłu głowy, że ma kartkę, a nie sędzia za nich myśleć.
I to jest w większości meczów na świecie.
3
@gumaz
Ukradnie jakiś do tego czasu
18
@Kessie za 10lat
7
@Kessie
Ja myślałem, że o Nunezie po tym opisie @escarabajo
1
@krefi10
Pau Cubarsi
6
Oficjalnie:
Guler czerwona kartka i ominie go półfinał LM
23
Vini jak się tak rzuca to mi się aż przypomniał film geneza planety małp
1
Ale co La ramblowicze wydali wyrok na Olise i DiazA to ich.
Klasyk
1
@Kaamilos87
I oklep od PSG/ Bayernu w finale z taka gra defensywna
1
@Luciano99
To porównaj ich do @Kessie
0
@Barcaa12
Wyjąć to on może naganiacza przy kobiecie kolegi
0
Widzisz Trencik?
A mogłeś odpadać w 1/4 z PSG to sobie wybrałeś taki los
3
Diaz ten co @Filipem od Rashforda gorszy?
Trzymaj się tam hahaha
0
@Merton
No z Benfica dostali 2 xD
3
Sędzia uspokaja kolegów i tłumaczy, że Zaraz karny dla Realu
0
Upamecano zaczyna swoje show